0

Z 25-35 godzin. Ale to zależy. Jednemu może zejść 50.

0

Co ty człowieku pier**lisz.............

0

Co xD. Nie czaję twojego ostatniego zdania. Przeczytaj jeszcze raz moją odpowiedź. "Widziałem tylko rzucanie błotem w LUCHO". Ty umiesz czytać?

0

Moim zdaniem Lucho mógłby dać szansę temu Palencii w którymś meczu i przekonalibyśmy się, czy dałby radę w finale. LinekPark pewnie też tak sądzi :D

0

JAZDY? Ja co chwile widziałem tylko rzucanie błotem w Lucho, że nie daje mu grać. Jak Aleix strzelił swoją 1 bramkę zdarzali się tacy, co porównywali wówczas swoje szczęście do uczucia po wygraniu przez Barcę Ligi Mistrzów. VIdal jest tu bardzo lubiany, przeze mnie zresztą również, ale bez przesadzania. Co do kontuzji to oczywiście wielki pech i bardzo mu współczuję, bo ostatnio grał dobrze, jak nie bardzo dobrze i był to dla niego ważny okres, bo musiał przekonać do siebie trenera, a tu taka kontuzja. Mam nadzieję, że spędzi z nami następne sezony bo to jeden z najlepszych PO w lidze.

1

W takim razie naucz się tradować, bo fifa pointsy kosztują za dużo moim zdaniem, no chyba, że możesz sobie bez problemu pozwolić.

0

U mnie koledzy często kupują i jeszcze nawet ostrzeżenia nie dostali.

2

Nie opłaca się, serio. Już lepiej nielegalnie kupować coinsy, mimo, że jest małe ryzyko bana.

0

Pique zagrał 2 słabsze mecze. Wcześniej grał zaj***ście. A bez Puyola gra już długo i świetnie sobie radzi, więc nie wiem o czym ty piszesz. Btw. ten nick ci za bardzo nie pasuje, jeśli piszesz, że "nie mamy szans z psg"...

0

"Prowokuje rywali trikami"... Serio ku**a to jeszcze trwa? XD

1

Dobra to ja meczu nie oglądam.

2

1. Messi na ŚPO zdecydowanie nie. Przydałby się tam ktoś, kto potrafi grać nieco lepiej w obronie. Messi się tam trochę marnuje moim zdaniem.

2. Busquets w FIFIE to tragedia. O wiele lepiej na tej pozycji spisałby się Rakitic lub Gomes.

3. Roberto też raczej za dobry nie jest. Na bokach obrony ja zawsze wolałem mieć kogoś szybkiego, bo jak ma się zająć np takim Ronaldo to powodzenia. Przesuń Aleixa do tyłu, Messi na PP. Ja zagrałbym w ogóle inną formacją, ale jak chcesz.

Powodzenia w turnieju :)

0

"Co do tej pory się nie zdarzyło". Ehh i to by było na tyle :D

0

Chciałbym ci udowodnić, że Gomes zagrał dobry mecz (lub b.dobry), ale @Dawid 15 już to zrobił. Jak widać niestety bez skutku :/

0

Coutinho nie gra w środku pola. Tylko fcbarca.com tak sądzi xD

0

Mam nadzieję. Został zawieszony łącznie na 2 mecze, czyli przegapi tylko 1 mecz w PK na nowy sezon, więc luz.

2

No nie wiem, czy finalistę PK można nazwać ogórem :D na takie mecze, obojętnie kto w nich uczestniczy, warto mieć dostęp do najlepszych zawodników w kadrze. Wolałbym, żeby Suarez przegapił np. mecz ligowy z takim Bilbao, niż finał CDR.

2

"Tej drużyny już nie ma", bo nie zdobyliśmy 2 trypletów z rzędu? Zrozum, że pomoc musi też coś zdziałać w defensywie, a "wirtuozi futbolu" (czyt. taki Ozil) najczęściej potrafią przebiec max 8km w meczu, a każdy obrońca/ŚPD masakruje ich w pojedynkach fizycznych. Lucho ma inną wizję gry od Guardioli. Stawia na mocniejszy fizycznie środek, co ujmuje trochę w "elegancji" gry. Czy to działa? W 2 sezony zdobyliśmy 5 trofeów (liczę te najbardziej prestiżowe), więc raczej tak. A jak raz na 3 lata nie zdobędziemy ligi, to nie będzie aż takiego dramatu... Nie można wygrywać wszystkiego co rok (poza tym jeszcze nic nie wiadomo, mamy olbrzymią szansę na zdobycie CDR, LM to sprawa otwarta, jedynie liga jest problemem).

0

Jakbyś był trenerem to zapewne większość kadry nie powąchałaby murawy przez cały sezon.

0

Już nie było za co skrytykować Gomesa XD

0

Zaliczył dużo strat, a to była chyba jego jedyna udana akcja. Oczywiście jest geniuszem, ale to nie zmienia faktu, że wiele sytuacji dzisiaj popsuł.

0

Nie ma takiej liczby, żeby policzyć twoje komentarze z określeniem "Portugalski Xavi" XD

0

Ja pie***le........

0

Messi póki co słabo. Za to Gomes świetnie sobie radzi poza tym 1 błędem.

0

Może dlatego, że Denis nie potrafi grać w defensywie, co w tym meczu będzie bardzo ważne?...

0

Ale nieśmieszne :/

0

Najwidoczniej woli zagrać teraz, co jest zrozumiałe, bo chyba lepiej jest grać co 5 dni niż raz mieć 1,5 tygodnia wolnego, żeby potem w 7 dni grać 3 mecze.

0

Ale tu chodzi o to, że prawdopodobnie tan dach mógł być naprawiony wcześniej. A jeśli Realowi bardziej odpowiadało zagranie w 1 terminie, to rozumiem ich zdenerwowanie.

1

Najwięcej płaczu nt. przełożonego meczu Realu to jest tutaj... I jeszcze te komentarze "Ja nie rozumiem...". Jak można tego nie rozumieć? Problem z tym dachem z tego co wiem dało się załatwić szybciej. Dzięki temu Real zmierzyłby się z rezerwową Celtą i nie miałby scisku zaległych meczów za kilka tygodni czy miesięcy. Jakby nam się coś takiego przytrafiło jestem w 100% pewien, że zachowywalibyście się identycznie jak kibice Realu. A teksty typu "I tak nie grają w PK" to jest dramat... No nie grają, ale czy to znaczy, że mimo to mają mieć wywalone na takie sprawy i pogorszać sobie sytuacje?

1

Nie wiem po co miałby ktoś Ciebie miażdżyć. Ja tam podziwiam osoby o takim talencie do pisania. Może nie jestem jakimś fanem tego typu rzeczy, ale podziwiam to :) a te komentarze nt. piguł czy towarów to na moje oko takie zartobliwe ujęcie "Wow, no nieźle".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?