3

XD

0

Dobry skład.

1

CS:GO z 400-500h

2

Po co ten hejt? Każdy ma swój gust.

0

Na pewno nie po 1 sezonie, gdyby to tak działało nie zobaczyłbyś w barwach Barcy wielu klasowych piłkarzy.

5

Ale to są talenty na pierwszy skład... I co? Sane za Messiego i Draxler za Neymara?

2

No no tak bo przecież już przed transferami było wiadomo w jakiej formie będą ci zawodnicy... Eehhh xD

0

Dlatego przebiega najwięcej km z Barcelony... Ale wy sie go uczepiliscie.

20

Kimpembe widze dzieki 1 meczu stal się obrońcą na miarę Barcelony...

1

Nie no już błagam bez jaj....

0

Gdzie napisałeś, że każda telewizja kłamie? Poza tym sądząc po twoim pierwszym komentarzu i sposobie szybkiego postrzegania osoby jako "lewaka", to nie za bardzo jesteś w temacie. Przeczytaj komentarz użytkownika sebasek99, chłopaku...

2

Zabawne jest to, że nikt nigdy nie zwraca uwagi na jego słabe występy, bo jeżeli gra słabo, to chcemy Coutinho (który jest skrzydłowym btw.) a jak o Coutinho jest cicho, to chcemy Verattiego. Jesteście jak chorągiewki, bo zapewne nie wiecie jakim piłkarzem jest Veratti biorąc pod uwagę wiekszasc jego kariery w PSG, a nie tylko mecz z Barceloną.

0

Tak bo TVP to taka dobra jest i zawsze mówi prawdę xD

0

Spadek formy to jest brak szacunku?... Eehh... no tak w sumie to powinni każdemu z osobna wypłacić odszkodowanie. Skoro rzekomo ten klub Cię nie szanuje, to po co mu kibicujesz?

1

Wiedziałem, że jak wiele ludzi dowiedziało się, że gra w CSa, to wkrótce będą mu to wypominać jako powód w kłopocie ze skutecznością XD dziewczyny też nie powinien mieć, pewnie... Poza tym skąd wiesz o rzekomych zarwanych nockach, bo pierwsze słyszę.

8

Virtus.Pro zwycięża Dreamhack 2017 w Las Vegas!!! Ale są w gazie... Praktycznie w każdym turnieju w ostatnich miesiącach byli bardzo blisko wygranej no i nareszcie :). Szczerze mówiąc, to po tym cbblu i przy 12-8 dla SK na Miragu trochę zwątpiłem. Dobrze, że Polacy poradzili sobie z presją bo te ostatnie rundy były świetne w ich wykonaniu.

1

No i 1 mapa w piz.... A my cbbla wybraliśmy :/

0

Ale gdy drużynie nie idzie, to nie jest w stanie pomóc w defensywie i zapieprzać, co nie zmienia oczywiście faktu, że jest najlepszy, więc żeby zaraz jakiś inteligent nie skakał do mnie, że go nie szanuję.

0

Dlaczego?

0

Bodychrist prawdziwy walczak nie ma co...

0

"Don't fuck witch Papa" :DD Niko na obu mapach 54 fragi, Spiidi 17 xD. To tylko pokazuje, że u nich gra tylko Niko (no i jeszcze Oskar z tej awpy nas tam trochę męczył), a u nas cała drużyna.

5

Virtusi w półfinale! A finał dreamhacka w poniedziałek o 3 w nocy... Dobrze, że mam ferie :D

2

Ogląda :)

0

Co jak co, ale Neymar ostatnio dużo biega i pracuje w obronie.

0

"Chyba jesteś fanem bialych ped.....low". Coraz bardziej komentarze tu przypominają komentarze ba na rm.pl

0

HAHA XD. Nie dość, że przekroczymy budżet z 7-krotnie, to Lacazette na pewno będzie chciał grzać ławę...

0

Gdzie on oczernia kogokolwiek?

0

Idąc tą logiką Iniesta tak samo.

0

W 100% się zgadzam. Po prostu pasywność i brak intensywności.

1

Weź ty już ku**a nic nie pisz bo mnie krew zalewa jak czytam te bzdury... Pewnie nie tylko źle zagrali ale mają już zorganizowany zamach na Lucho bo przecież wygrali z nim tylko jeden tryplet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?