VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
XD
0
Dobry skład.
1
CS:GO z 400-500h
2
Po co ten hejt? Każdy ma swój gust.
0
Na pewno nie po 1 sezonie, gdyby to tak działało nie zobaczyłbyś w barwach Barcy wielu klasowych piłkarzy.
5
Ale to są talenty na pierwszy skład... I co? Sane za Messiego i Draxler za Neymara?
2
No no tak bo przecież już przed transferami było wiadomo w jakiej formie będą ci zawodnicy... Eehhh xD
0
Dlatego przebiega najwięcej km z Barcelony... Ale wy sie go uczepiliscie.
20
Kimpembe widze dzieki 1 meczu stal się obrońcą na miarę Barcelony...
1
Nie no już błagam bez jaj....
0
Gdzie napisałeś, że każda telewizja kłamie? Poza tym sądząc po twoim pierwszym komentarzu i sposobie szybkiego postrzegania osoby jako "lewaka", to nie za bardzo jesteś w temacie. Przeczytaj komentarz użytkownika sebasek99, chłopaku...
2
Zabawne jest to, że nikt nigdy nie zwraca uwagi na jego słabe występy, bo jeżeli gra słabo, to chcemy Coutinho (który jest skrzydłowym btw.) a jak o Coutinho jest cicho, to chcemy Verattiego. Jesteście jak chorągiewki, bo zapewne nie wiecie jakim piłkarzem jest Veratti biorąc pod uwagę wiekszasc jego kariery w PSG, a nie tylko mecz z Barceloną.
0
Tak bo TVP to taka dobra jest i zawsze mówi prawdę xD
0
Spadek formy to jest brak szacunku?... Eehh... no tak w sumie to powinni każdemu z osobna wypłacić odszkodowanie. Skoro rzekomo ten klub Cię nie szanuje, to po co mu kibicujesz?
1
Wiedziałem, że jak wiele ludzi dowiedziało się, że gra w CSa, to wkrótce będą mu to wypominać jako powód w kłopocie ze skutecznością XD dziewczyny też nie powinien mieć, pewnie... Poza tym skąd wiesz o rzekomych zarwanych nockach, bo pierwsze słyszę.
8
Virtus.Pro zwycięża Dreamhack 2017 w Las Vegas!!! Ale są w gazie... Praktycznie w każdym turnieju w ostatnich miesiącach byli bardzo blisko wygranej no i nareszcie :). Szczerze mówiąc, to po tym cbblu i przy 12-8 dla SK na Miragu trochę zwątpiłem. Dobrze, że Polacy poradzili sobie z presją bo te ostatnie rundy były świetne w ich wykonaniu.
1
No i 1 mapa w piz.... A my cbbla wybraliśmy :/
0
Ale gdy drużynie nie idzie, to nie jest w stanie pomóc w defensywie i zapieprzać, co nie zmienia oczywiście faktu, że jest najlepszy, więc żeby zaraz jakiś inteligent nie skakał do mnie, że go nie szanuję.
0
Dlaczego?
0
Bodychrist prawdziwy walczak nie ma co...
0
"Don't fuck witch Papa" :DD Niko na obu mapach 54 fragi, Spiidi 17 xD. To tylko pokazuje, że u nich gra tylko Niko (no i jeszcze Oskar z tej awpy nas tam trochę męczył), a u nas cała drużyna.
5
Virtusi w półfinale! A finał dreamhacka w poniedziałek o 3 w nocy... Dobrze, że mam ferie :D
2
Ogląda :)
0
Co jak co, ale Neymar ostatnio dużo biega i pracuje w obronie.
0
"Chyba jesteś fanem bialych ped.....low". Coraz bardziej komentarze tu przypominają komentarze ba na rm.pl
0
HAHA XD. Nie dość, że przekroczymy budżet z 7-krotnie, to Lacazette na pewno będzie chciał grzać ławę...
0
Gdzie on oczernia kogokolwiek?
0
Idąc tą logiką Iniesta tak samo.
0
W 100% się zgadzam. Po prostu pasywność i brak intensywności.
1
Weź ty już ku**a nic nie pisz bo mnie krew zalewa jak czytam te bzdury... Pewnie nie tylko źle zagrali ale mają już zorganizowany zamach na Lucho bo przecież wygrali z nim tylko jeden tryplet.