0

Ja już nie mam kur**a nerwów żeby to oglądać.

0

Przez tyle czasu? :D

0

Uwielbiam miłośników bycia hejtowanym, którzy jeszcze specjalnie dodają takie komentarze xD

2

Dla mnie złe nie jest to, że tak dużo osób wierzy, lecz to, że tyle osób zmieniło swoje zdanie po 2 meczach... "Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy" - chyba źle sformułowałeś zdanie. Spójrz na komentarz @Nigaki

1

Lepiej krytykować innych niż nagrywać "Spróbuj nie zaśpiewać challenge".

7

Czyli myśl taktyczna itd. to tam jakieś mało ważne szczegóły, najważniejsze jest to, by trener był żywiołowy?... I jeszcze to pisanie "ronaldo", "zidan"... Trochę szacunku nie zaszkodzi.

0

Nie no, mistrz Francji... Ogórek... Jak z takim można nie wygrać przynajmniej 4:0, pfff... A tak ba serio, to chyba widziałeś jak grali u siebie. Jeśli dla ciebie to nie jest wyzwanie, to ja już nie mam słów...

0

Mi się Borussią fajnie grało :)

0

Genialnie wygląda.

0

Rozczaruje cię to, że nie będziemy w stanie strzelić u siebie 4 bramek najlepszej francuskiej drużynie od kilku lat nie tracąc przy tym żadnej? Poza tym to nie był tylko "jeden mecz". Od rozpoczęcia nowego roku grają bardzo dobrze. Jeżeli dla ciebie odpadnięcie będzie rozczarowaniem, to ja wsółczuję. To nie jest 1 czy 2 do 0 w plecy.

0

Cooo?... No to chyba miałeś farta :D

0

Dobrze kombinujesz.

0

Brawo Astralis. Na tę chwilę są chyba numerem 1 na świecie.

0

Ja na PS4 dzisiaj tak samo. Mecz to była taka padaka, że przegrałem finał drafta 1-2 mając 65% posiadania piłki, kilkanaście strzałów przy 1 strzele przeciwnika (samobój w 87 minucie). Ta gra jest stworzona, żeby wku***ać.

0

Ja tam bym inwestował w młodziki. Na tym poziomie rozgrywek mogą się przydać i dobrze rozwinąć.

0

Tzn trochę jest w tym prawdy, że taki obrazek jest za wcześnie, bo Real ma zaległy mecz. Poza tym sam mem wg mni przynajmniej jest słaby.

8

Dzisiejszy (wczorajszy) mecz przypomniał mi sezon 14/15, jak cała drużyna była cholernie zdeterminowana, a z przodu co chwile mogliśmy podziwiać ładne, składne akcje. Mam nadzieję, że piłkarze chcą sprawić przyjemność Lucho i taką grą zakończyć jego przygodę z Barcą (już chyba na dobre, chociaż kto wie...)

21

Najpierw myślałem, że chciał szczura po długim ale mu zeszła XD

1

Nie pompujmy balonika. Na remontadę wciąż szanse są bardzo małe, jak nie awansujemy nie powinno to nikogo rozczarować,

26

Niedawno jeszcze było, że strzelił wszystkim drużynom z LaLiga. Teraz, że strzeli każdej 2 bramki w 1 meczu xD

2

Spoko.

3

Eee takie sobie. Obrazek ma potencjał na lepszego mema xD

1

Lewy xD

2

Świetnie gramy. Ej lubi ktoś kompot z suszu?

0

Bez sensu...

1

Sam komputer do fify moze byc tanszy moim zdaniem.

0

Co Żyła zrobił? :D

1

Ja w kwietniu 2015, a zabieg mam dopiero w sierpniu tego roku...

0

Boże... xD

0

Tylko kto by tam prócz Busiego pracował w obronie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?