VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hehehe, no boki zrywać. Proponuję jeszcze 1 wers z XDami i wspomnieć o Gomesu jeszcze 100 razy bo nikt tutaj nie wie o tym że sobie nie radzi.
0
Co xD.
0
Denis wcale lepiej nie gra...
0
Co w tym złego? Barcelona tez coś takiego wrzuciła. Coś ci chyba nie pykło.
0
To trochę tak jak napisać "Po co się Ligę Mistrzów ogląda jak można pójść na boisko i pograć z kumplami"... To samo dotyczy np. CSa
0
Boże... Nie ośmieszaj się.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Genialne! :D
0
Hahaha :D Nie no Izaka akurat trawię, na pewno bardziej niż Morgena.
0
Coooo? Pierwsze słyszę o czymś takim. Gdzie to można obejrzeć? :D
0
Przecież to jest film z presezonu...
0
Aha... :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale wiesz, że sprzedaż zawodnika nie zależy tylko od tego, czy dobrze gra? Messi jest od grania w piłkę a nie od polityki transferowej, litości.
55
Piłkarz ma zarządzać transferami w klubie? Bo to "poukładany chłopaczek"? Boże...
7
Lepiej mieć z drewna ochraniacze, niż nogi.
~ VEB931
3
Pewnie nie za dużo wiesz na temat tego klubu. No ale pojechać po rywalu zawsze jest łatwo. Ktoś, kto spędził w danym klubie większość swojej przygody z piłką i go kocha, ma "wątpliwe zdrowie psychiczne"?
0
Aha :D.
0
Było takich więcej? :D podczas skrótu widziałem tylko to. Ale jak to było, oni po 2 minutach cieszenia się, dowiedzieli się o spalonym? :D
0
Nie zaliczyli tej bramki, prawda?
1
Ogląda ktoś Brazylie? Jeśli tak byłbym wdzięczny gdyby ktoś po meczu napisał mi na privie dosłownie w 2 zdaniach jak zagrali i jak zagrał Neymar ;) oczywiście niczego nie oczekuję, po prostu gdyby ktoś miał wolną chwilę.
0
Ooo widzę mistrz ciętej riposty...
9
Dla was to dobra wiadomość a on możliwe że się załamał bo jego drużyna może nie pojechać na mundial, ale pewnie, wy***ane.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wątpię, żeby na serio Leo dawał taki warunek. Jeśli to jest prawda, to słabe zachowanie z jego strony.
0
Byłem nie oglądając żadnych poprzednich części i w ogóle nie będąc fanem filmów Marvela. Film mg mnie był niezły, takie 7/10.
0
Dzięki.
0
Haha, no nieźle. Jakbyś mógł to też byłbym wdzięczny ;)
0
U mnie to już chyba lato jest :D
0
Ale o 23% Ziela, czy Iniesty?