3

Hehehe, no boki zrywać. Proponuję jeszcze 1 wers z XDami i wspomnieć o Gomesu jeszcze 100 razy bo nikt tutaj nie wie o tym że sobie nie radzi.

0

Co xD.

0

Denis wcale lepiej nie gra...

0

Co w tym złego? Barcelona tez coś takiego wrzuciła. Coś ci chyba nie pykło.

0

To trochę tak jak napisać "Po co się Ligę Mistrzów ogląda jak można pójść na boisko i pograć z kumplami"... To samo dotyczy np. CSa

0

Boże... Nie ośmieszaj się.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Genialne! :D

0

Hahaha :D Nie no Izaka akurat trawię, na pewno bardziej niż Morgena.

0

Coooo? Pierwsze słyszę o czymś takim. Gdzie to można obejrzeć? :D

0

Przecież to jest film z presezonu...

0

Aha... :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale wiesz, że sprzedaż zawodnika nie zależy tylko od tego, czy dobrze gra? Messi jest od grania w piłkę a nie od polityki transferowej, litości.

55

Piłkarz ma zarządzać transferami w klubie? Bo to "poukładany chłopaczek"? Boże...

7

Lepiej mieć z drewna ochraniacze, niż nogi.
~ VEB931

3

Pewnie nie za dużo wiesz na temat tego klubu. No ale pojechać po rywalu zawsze jest łatwo. Ktoś, kto spędził w danym klubie większość swojej przygody z piłką i go kocha, ma "wątpliwe zdrowie psychiczne"?

0

Aha :D.

0

Było takich więcej? :D podczas skrótu widziałem tylko to. Ale jak to było, oni po 2 minutach cieszenia się, dowiedzieli się o spalonym? :D

0

Nie zaliczyli tej bramki, prawda?

1

Ogląda ktoś Brazylie? Jeśli tak byłbym wdzięczny gdyby ktoś po meczu napisał mi na privie dosłownie w 2 zdaniach jak zagrali i jak zagrał Neymar ;) oczywiście niczego nie oczekuję, po prostu gdyby ktoś miał wolną chwilę.

0

Ooo widzę mistrz ciętej riposty...

9

Dla was to dobra wiadomość a on możliwe że się załamał bo jego drużyna może nie pojechać na mundial, ale pewnie, wy***ane.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wątpię, żeby na serio Leo dawał taki warunek. Jeśli to jest prawda, to słabe zachowanie z jego strony.

0

Byłem nie oglądając żadnych poprzednich części i w ogóle nie będąc fanem filmów Marvela. Film mg mnie był niezły, takie 7/10.

0

Dzięki.

0

Haha, no nieźle. Jakbyś mógł to też byłbym wdzięczny ;)

0

U mnie to już chyba lato jest :D

0

Ale o 23% Ziela, czy Iniesty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?