VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam już dosyć tego sezonu :/. Czy naprawdę Sevilla zagrała tak tragicznie, że 2 mecze po nich mamy bilans 0-5 w dodatku 1 mecz przegrany ze średniakiem... Mam nadzieję, że Unzue jednak coś zmieni, bo to jak my wchodzimy w mecz to jest tragedia. ZERO intensywności, ruchu, a tymczasem rywal zapierdziela na całej szerokości boiska, strzela pierwszego, drugiego i mecz załatwiony. Wygrać ten Puchar i będzie dobrze, trzeba nam świeżości na ławce i na boisku w postaci nowej taktyki. Dzięki wielkie Lucho za to, co osiągnął z nami przez te 2 (3) sezony. 6 trofeów w 3 sezony jest naprawdę dobrym wynikiem.
1
Serio czasami się zastanów zanim cokolwiek napiszesz, a jak jesteś trollem, to daruj sobie.
0
No nieźle XDDD
0
Widać wielką różnicę pomiędzy 8K a 1080p.
0
Messiemu też ostatnio puszczają nerwy czego dowodem jest jego zawieszenie... Żaden psycholog tu nie jest potrzebny, jedni potrafią bardziej trzymać nerwy na wodzy, inni mniej, a w obu grupach znaleźć możemy wybitnych piłkarzy. Takich sytuacji nie da się wyeliminować w ŻADNYM SPORCIE. To są ludzie, a nie roboty. Przed monitorem łatwo jest powiedzieć "mógł opanować emocje". Oczywiście takie zachowanie jest złe i mam nadzieję, że wpłynie to na Neymara w pozytywny sposób. Z drugiej strony uważam, że za klaskanie nie powinno się wlepiać dodatkowej kary (nikomu).
0
Neymar ma taki charakter, niestety. Ale ile to razy Suarez kogoś kopał, wyzywał (prowokował Evre przez jego kolor skóry, co jest już w ogóle frajerskie). A gryzienie to jest już przejaw jakiegoś problemu z psychiką. Nie mówię tu o przepychaniu się, to jest zupełnie co innego.
2
Zawodnicy często robią coś pod wpływem emocji, kiedy nie mają czasu na przemyślenie sytuacji. Idąc tym tropem prawie każdy piłkarz to idiota, bo każdemu kiedyś puszczają nerwy.
0
Jaka ranga tak z ciekawości?
0
Przecież Messi sam pauzuje, a Suarez co mecz ma jakieś kłótnie z przeciwnikami, kopie, gryzie... "jakoś tak z twarzy nie odpowiada mi". Jezus...
0
Ale w twoim meczu czy prosi grają? XD
0
1 pkt w 27 meczach :DD
0
Dobra, jak nie zagra to Real jakoś specjalnie na tym nie straci, my tracąc Neymara to co innego.
0
Jeszcze specjalnie dajesz statystyki na jego niekorzyść. "Najwięcej asyst w 2017 roku", "najwięcej asyst w La Liga", czemu nie dasz "Najwięcej asyst z Barcy w tym sezonie", lub "Najwięcej asyst w LM"? A od Ramosa we wszystkich rozgrywkach ma 5 bramek więcej, poza tym Ramos strzela bramki jak szalony i niejeden napastnik ma od niego mniej goli.
0
"bezsensowne dryblingi, które nic nie dają", "straciliśmy w tym sezonie więcej, niż zyskaliśmy dzięki jego umiejętnością" to są jakieś żarty? W niejednym meczu te jego bezsensowne dryblingi tworzyły dla nas jedyne okazje bramkowe, w obydwu meczach z PSG prawie każda ofensywna akcja przechodziła przez niego, w rewanżu dzięki jego dryblingom wywalczył rzut wolny, który sam wykorzystał i niemal w pojedynkę dał nam awans, w tym sezonie ma 24 asysty, najwięcej z całego zespołu. Na całym świecie jest uważany za przyszłego lidera Barcy i najlepszego zawodnika świata, bo wszyscy widzą, jaki wkład ma w naszą grę, a ty po jednej czerwonej kartce (chyba pierwszej w Barcelonie od 4 sezonów?) piszesz, że nigdy nie zastąpi Messiego, że nie będzie najlepszy (twierdzisz, że "wczoraj to potwierdził"). - to jest dla mnie dziwne, jak jedna sytuacja potrafi tutaj ukształtować komuś zdanie na temat jakiegoś zawodnika. Messiemu nerwy nie puszczają? Z tego co wiem aktualnie sam pauzuje i to za wyzywanie sędziego, a nie za klaskanie... Co do marnowania sytuacji, to w lidze najwięcej ma Suarez, drugi jest CR7, a trzeci Gameiro (wg aplikacji na telefon "Sofascore". Patrzysz ile straciliśmy na jego zmarnowanych setkach, ale spójrz, ile setek wypracował on kolegom z zespołu (tworzy sytuację raz na 29 minut, to jest częściej niż Messi, najczęściej z zespołu),
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
"Co do tego drewna to trzymam kciuki i niech go wywalą" - Mylisz się, tam nikt nie myśli tak jak ty. Raczej starają się mu pomóc, bo jakby wywalali każdego po pierwszym słabym sezonie, to nie zobaczyłbyś w Barcy wielu świetnych zawodników.
0
A co to nikogo nigdy emocje nie ponoszą? Taaa i Messi taki grzeczny, że jest zawieszony na 4 mecze w reprezentacji.
0
Ehhh to mój ostatni komentarz do ciebie: Najpierw pomyśl, potem coś napisz. Naprawdę warto.
0
Raczej czymś co ma sens. Chętnie.
0
Eehh nie da się ciebie zrozumieć człowieku.
0
A więc Barcelona wiedziała, że kupi Paco w następnym sezonie i twoim zdaniem teraz powinna go sprzedać. To chciałeś powiedzieć.
0
Ok, lecz w ostatnich latach to Barcelona jest w większym gazie, zdobyła więcej trofeów i zwykła być bardziej faworyzowana przez m.in bukmacherów, niż Real. Stąd jeszcze większa presja na zawodnikach, oni już przyzwyczaili co niektórych kibiców to dubletów trypletów, a kibice chyba zapomnieli, że nie można co sezon wszystkiego wygrywać, bo Real prędzej czy później też będzie miał swój sezon, lub nawet kilka pod rząd.
0
Lepiej już podać do tyłu niż za**bać z całej jepy w 5 sektor.
0
La Masia dała mu teraz grę przynajmniej w pierwszej klasie rozgrywek... Poza tym chyba widziałeś jak u nas grał, wtedy też chciałeś na niego stawiać?
1
Z tymi najtrudniejszymi zespołami to może i walczą o utrzymanie ale Real NIGDY nie miał z nimi takich problemów jak my i zazwyczaj moje nadzieje na niespodziankę przerwał wynik na livescore "5-0" (Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo).
0
Canal +sport (1 i 2), Canal+, nsport. Któreś z tych.
0
Nie tylko liczby grają. A "wbić się na poziom przeciętniaka" to może Kucharczyk.
1
Neymarowi raczej zawsze się chce. Aż tak mu się chciało że emocje go poniosły i możemy go nie zobaczyć w klasyku...
0
Emocje go poniosły, choć mógł się trochę powstrzymać, bo to w końcu dzięki Barcy może grać w LaLidze.
0
Czy tylko u mnie występuje taki błąd, że jak przeglądam moje komentarze i jestem z 20 sekund na danej stronie i przewijam na następną, to pojawia się biały ekran z napisem "komentarz powinien zawierać więcej niż 15 znaków" z jakimiś jeszcze symbolami. Co ciekawe jak przewijam od razu, bez patrzenia na komentarze, strona po stronie, wszystko jest ok.