VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej, żeby strzelili w 1, niż w 92.
0
A czy ktoś tutaj w ogóle porównuje Gomesa do Messiego? No właśnie. Więc nadal nie rozumiem sensu twojego porównania, tak jakby ktoś miał wątpliwości, który piłkarz zagrał lepiej xD
0
"Beznadziejny". Już to piszecie dla zasady, bo dzisiaj gra na dobrym poziomie.
0
Nie ma co ryzykować po takiej przerwie i wystawić na finał zawodnika, który nie rozegrał meczu od kilku miesięcy.
0
Zwykłe dogryzanie dla zabawy... Jak ktoś w tym może widzieć złośliwość.
1
"Na całe spotkanie". No właśnie. Zaorałaś się własnym komenatrzem.
1
Czlowieku czego ty więcej oczekujesz od zawodnika grającego 20 min? "Iniesta powinien dostać 10" tylko że Iniesta grał cały mecz... Gomes zaliczył 2 bardzo ważne podania i nie, nie był 2 razy przy piłce.
1
Według mnie pomimo błędów Umtitiego (które były także błędami innych obrońców btw.) to zasługuje on co najmniej na 7. Tyle co on akcji zgasił w naszym polu karnym to nie byłem w stanie naliczyć. Jego intensywność i pewność była największa spośród zawodników z formacji defensywnej.
0
Nie wpisał i pewnie zawieszenia nie będzie. Heh, śmieszne to jest. W dodatku jeszcze te gesty do trybun, zachęcające do głośniejszego gwizdania.
12
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=669816123220302&id=128912987310621&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fmobile%2Fla-rambla&_rdr
J#bie mnie to, czy było. To trzeba zobaczyć kilka razy xDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Co za mecz... Nie zasne dzisiaj. Po PSG w tym roku nigdy głośniej się nie darłem.
PS. Ramos frajerze obyś przez najbliższe 3 mecze ligowe murawy nie powąchał.
0
Przy Bale'u jest przecież.
0
Jakieś argumenty?
0
Po raz któryś już z kolei gram sobie w Battlefield 4 online i po ok. 5 minutach gry mnie wywala i jest komunikat "zostałeś wyrzucony przez PunkBustera", lub "Zostałeś wyrzucony przez admina". Żadnych cheatów nie mam, a movement bota chyba ma prawo mieć każdy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Żeby takim tekstem zaimponować to trzeba by mieć nos jak Ibrahimowic xD
10
Pewnie, że tak.
0
Idąc tym tokiem myślenia, że 10 bramek na sezon, to Iniesty nie powinno już od dawna być w Barcelonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W takim razie obrońca to jak 0,75 bramkarza... No nieźle xD. Według mnie nawet jakby mu dać rękawice to... Nie.
0
A kogo niby? Moja?
2
Kto sobie wymyślił, że akurat dzisiaj? :D
0
Że co? xD
2
Tytuł głównego artykułu na rm.pl mnie rozbroił. Oni w najmniejszym stopniu nawet nie potrafią się przyznać do tego, że sędzia im pomógł... Ale to jest żałosne.
0
Matma była łatwa. Ze wszystkiego będzie raczej powyżej 75%, tylko historia i przyrodnicze kolejno 60 i 52 (przyrodnicze to był dramat). Angielski banalny.
0
0-0 i karne jak nic :D
0
Niektórym tutaj leci piana z pyska na widok kibica Realu :D
0
A nie to jednak dobrze mam :D myślałem o innym zadaniu.
0
Z kątem źle jest? Ja pier... Oby coś na moją korzyść jeszcze wpadło bo na ścisłych mi zależy najbardziej.