0

Lepiej, żeby strzelili w 1, niż w 92.

0

A czy ktoś tutaj w ogóle porównuje Gomesa do Messiego? No właśnie. Więc nadal nie rozumiem sensu twojego porównania, tak jakby ktoś miał wątpliwości, który piłkarz zagrał lepiej xD

0

"Beznadziejny". Już to piszecie dla zasady, bo dzisiaj gra na dobrym poziomie.

0

Nie ma co ryzykować po takiej przerwie i wystawić na finał zawodnika, który nie rozegrał meczu od kilku miesięcy.

0

Zwykłe dogryzanie dla zabawy... Jak ktoś w tym może widzieć złośliwość.

1

"Na całe spotkanie". No właśnie. Zaorałaś się własnym komenatrzem.

1

Czlowieku czego ty więcej oczekujesz od zawodnika grającego 20 min? "Iniesta powinien dostać 10" tylko że Iniesta grał cały mecz... Gomes zaliczył 2 bardzo ważne podania i nie, nie był 2 razy przy piłce.

1

Według mnie pomimo błędów Umtitiego (które były także błędami innych obrońców btw.) to zasługuje on co najmniej na 7. Tyle co on akcji zgasił w naszym polu karnym to nie byłem w stanie naliczyć. Jego intensywność i pewność była największa spośród zawodników z formacji defensywnej.

0

Nie wpisał i pewnie zawieszenia nie będzie. Heh, śmieszne to jest. W dodatku jeszcze te gesty do trybun, zachęcające do głośniejszego gwizdania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Co za mecz... Nie zasne dzisiaj. Po PSG w tym roku nigdy głośniej się nie darłem.
PS. Ramos frajerze obyś przez najbliższe 3 mecze ligowe murawy nie powąchał.

0

Przy Bale'u jest przecież.

0

Jakieś argumenty?

0

Po raz któryś już z kolei gram sobie w Battlefield 4 online i po ok. 5 minutach gry mnie wywala i jest komunikat "zostałeś wyrzucony przez PunkBustera", lub "Zostałeś wyrzucony przez admina". Żadnych cheatów nie mam, a movement bota chyba ma prawo mieć każdy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Żeby takim tekstem zaimponować to trzeba by mieć nos jak Ibrahimowic xD

10

Pewnie, że tak.

0

Idąc tym tokiem myślenia, że 10 bramek na sezon, to Iniesty nie powinno już od dawna być w Barcelonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W takim razie obrońca to jak 0,75 bramkarza... No nieźle xD. Według mnie nawet jakby mu dać rękawice to... Nie.

0

A kogo niby? Moja?

2

Kto sobie wymyślił, że akurat dzisiaj? :D

0

Że co? xD

2

Tytuł głównego artykułu na rm.pl mnie rozbroił. Oni w najmniejszym stopniu nawet nie potrafią się przyznać do tego, że sędzia im pomógł... Ale to jest żałosne.

0

Matma była łatwa. Ze wszystkiego będzie raczej powyżej 75%, tylko historia i przyrodnicze kolejno 60 i 52 (przyrodnicze to był dramat). Angielski banalny.

0

0-0 i karne jak nic :D

0

Niektórym tutaj leci piana z pyska na widok kibica Realu :D

0

A nie to jednak dobrze mam :D myślałem o innym zadaniu.

0

Z kątem źle jest? Ja pier... Oby coś na moją korzyść jeszcze wpadło bo na ścisłych mi zależy najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?