0

W sumie racja, lecz o jego prezydenturze i tak musiałoby zadecydować o wiele więcej innych, mniejszych czynników. I też trudno jest mi widzieć piłkarza jako prezydenta, gdy z pewnością jest dużo osób (nie takich, jak Bartomeu), którzy poświęcają całe swoje życie, by móc zostać kimś ważnym i są bardziej "obcykani" w tych sprawach.

0

Może nie byłoby tak samo jak teraz, ale te ciągłe docinki jednak w jakimś stopniu świadczą o jego podejściu do tych relacji. Niby dlaczego tyle osób tutaj chce, żeby to właśnie on został prezydentem? Bo impunuje im tymi wpisami. A ja nadal nie widzę powodu, dla którego miałby on zasiąść na tym stanowisku. Kocha klub - nie ma wątpliwości. Ale z perspektywy kibica, któremu do osobistego poznania Pique bardzo daleko, nie da się osądzić, czy byłby on dobrym prezydentem.

0

Nie wiem, czemu wy tak chcecie tej wojny z Madrytem. I jak w ogóle można patrzeć na Pique jako przyszłego prezydenta dlatego, że kontrowersyjnie wypowiada się na twitterze? Ciągłe pociski w kierunku Realu, tak jak teraz ma to miejsce to byłaby kompromitacja.

1

Juventus to co innego niż Lazio. Tam jest jeszcze Higuain. Dybala nie musi wykręcać niewiadomo jakich liczb, żeby udowodnić, że jest genialnym zawodnikiem. Widać to gołym okiem w meczach o stawkę, choćby z nami.

1

Wywalic Hamsika, bo Milik musi grać?

1

Zawsze się chce więcej pieniędzy. Praktycznie nie ma limitu bo im bardziej jesteś bogaty tym więcej masz rzeczy w które możesz zainwestować. To nie jest absolutnie nic dziwnego.

0

Ja się czepiam? Ja napisałem tylko "luźny komentarz" xD bardziej mi po prostu chodzi o to, że to jest La Rambla, gdzie pisze się o wszystkim,

1

Nie wiem po co się czepiasz, ja np na pewno nie wszedłbym na flashscore, żeby zobaczyć wynik takiego meczu, bo zresztą nie interesuję się bardzo tenisem, ale fajnie o czymś takim wiedzieć, że zawodniczka z elity światowej odpada już w pierwszej rundzie.

0

Dam ci próbkę twojego myślenia:

Nie podoba ci się jego komentarz, to nie komentuj.

4

Nope, nocka z kupmlami w FIFE po KSW :P

0

Płaci to się za taką walkę Mameda. A walki Popka nie żałuję, lałem ze śmiechu na podłodze przez kilka minut. To wyglądało jakby na ring wpuścić dwóch pierwszych lepszych chłopa z trybun i w zamian za wygraną "przedstawić" tym ładnym paniom :D

1

Jezzsus...

0

XD?

0

Ja nie przedstawiłem jakiejś teorii, która przestawia, jaki sport powinniśmy brać na poważnie. To są tylki moje odczucia. I właśnie brak tego szacunku, oraz zawodnicy (nie tylko Popek, umówmy się...) sprawiają, że nie wyobrażam sobie, by traktować to poważnie.

1

"Nie podoba się to nie czytaj". No właśnie już niestety przeczytałem. Poza tym co to jest za argument? Równie dobrze mogę napisać "nie pasuje ci Theo, to nie komentuj". Ale od tego są tu komentarze, żeby komentować i dyskutować. A to co napisałeś świadczy o tym, że nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś artykułu, co jest dość dziwne, bo jakiejś głębi to tam nie ma.

2

Pewnie, że jest. Ale porównaj sobie mecze piłkarskie do takiej walki Popka. Kto z piłkarzy na konferencji mówi do przeciwnika "Dostaniesz ciężki wpier*ol"? Kto porównuje głowę drugiego do arbuza? Kto przed meczem nie potrafi sobie podać ręki? I czy kibice szlochają na ziemi po przegranej swojego "idola" (jeśli w ogóle ktoś takiego posiada)? Te KSW dla mnie to jest po prostu kabaret, ale nie ujmuje też aż tak bardzo zadowodnikom, bo jednak się przygotowują do walk i potrafią zrobić w klatce coś widowiskowego. Jednak to już częściej można zobaczyć u bardziej ogarniętych i poważnych zawodników, najczęściej zza granicy.

2

Dla mnie to jest zwykła rozrywka. Po co się denerwować i szukać w tym jakiegoś sensu? Są sporty dla prawdziwych geniuszy, którzy poświęcają całe swoje życie, więc muszą też być dla nienajmądrzejszych ludzi (nie mówię tu o każdym zawodniku MMA, po prostu ten sport reprezentuje najwięcej takich osób). Te wszystkie ważenia, spięcia, klnięcie na konferencjach, dogryzanie przewinikowi wierszykami, które są takie słabe, że aż smieszne, nie ma sensu tego traktować na poważnie jak np. piłkę nożną, bo każdy widzi, jak to wygląda.

0

Serio masz 28 lat? Trochę to przykre.

0

Suarez xD

0

Co jak co, ale pisanie, że Ćwiąkała ma "minimalne pojęcie o piłce" jest trochę niepoważne. W takim razie kto ma duże?

0

Ja nie twierdzę, że TVP robi źle dla siebie. Twierdzę, że robią źle dla prawdziwych fanów, a nie samych Januszy. Wykupią prawa i będą puszczać głównie Polaków olewając często ważne i emocjonujące mecze. Dla wielu będzie to po prostu skur..syństwo

0

Idąc tym tokiem myślenia mogą puścić mecz w jakiejś 2 lidze Australijskiej z Polakiem w składzie zamiast finału LM, wiem, wiem, że to nie to samo, ale jednak na tej samej zasadzie.

0

No mają mają, nie wątpię. Tylko czasami te ruchy są chamskie i prymitywne. Piłka nożna jest dla fanów, nie dla Polaków.

1

Ta, pewnie. A potem będzie jak w ostatniej bodajże kolejce Bundesligi. Ktoś się bije o puchary czy utrzymanie, akcja za akcje, a tu leci Bayern z Robercikiem, którzy mają od kilku tygodni zaklepanego mistrza.

0

Za dużo sadistica, nie polecam :D

0

Byloby świetnie, ale zabrakłoby nam kasy na wzmocnienie innych pozycji.

0

Ja właśnie też go wygrałem ale po takich lagach że szkoda gadać (btw. taki średni ten Sigurdsson)

0

Ale która? :D bo obie były bardzo ważne.

0

Ktoś jeszcze oprócz mnie wszystkie mecze w FUT 17 na PC w ostatnich dwóch dniach rozegrał w lagach? (pomimo 4 kresek jakości połączenia)? Z netem nigdy nie miałem problemu, zawsze było ok. Czy naprawdę te ich serwery są takie żałosne i mają aż tak wywalone w grę na PC?

1

Moim zdaniem dobrze, że chce podjąć rywalizację. Ma dopiero 28 lat i pomimo, że według mnie nie ma szans wygrać z MAtSem, to ta rywalizacja może wyjść na dobre obojgu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?