VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak przez cały sezon w LM najlepsze zespoły, które analizowały dniami jeden zespół się nie znają... To nie jest przypadek. Real genialnie realizował swoją taktykę. To że z nimi raz wygraliśmy, nie znaczy że byliśmy od nich lepsi w przeciągu całego sezonu (a to jest najważniejsze). W 2 meczach nie potrafiliśmy strzelić Juve żadnej bramki, a oni w jednym ich gromią 4-1...
0
Zdobył tryplet.
2
No ta jak według ciebie "na luzie" to jest brama na 3:2 w doliczonym czasie to nieźle xD. Są do bólu skuteczni, skoncentrowani i intensywni. Te 3 aspekty dają im trofea.
0
To chyba o czymś świadczy. Stracili z nimi w jednym meczu 4 bramki, z nami w 2 meczach 0.
0
LuisSalvano i pewien Kapitan żyją tutaj w swoim świecie i branie ich wypowiedzi na poważnie już straciło sens.
0
Tak...
Wydaje ci się.
0
Ok, myślałem że odnosisz się bezpośrednio do tego komentarza.
0
Pjanic wez zapierd*l
0
Ale chodzi tu i ilość informacji w ważnych meczach. Przecież @Damian100 o tym napisał.
0
Dobra szkoda mi na ciebie słów, nie chcę dostać bana zresztą, ale zastanów się czasami nad tym, co piszesz, bo to nie ma sensu (np. twoja odpowiedź do @Milth xD)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobra już chyba starczy xD
14
Roże są czarne, a Umtiti jest spoko
CR zamiast do Cardiff, poleciał do Maroko.
1
Czemu? Może sobie strzelić hatticka, jest w stanie to zrobić, bo jest świetnym piłkarzem, po prostu trochę mnie rozśmieszyło, że na głównym tt CL wstawiają coś takiego :D
3
CR w formie, nie wróżę dobrze Juve dzisiaj.
2
Oho widzę że się nie pier*olą w tańcu.
0
Ostatni w lidze Sunderland ma większy przychód niż 3 na podium Atletico Madryt.
0
Genialne.
A jak ktoś przy okazji robiłby ranking największych debili we wszechświecie to polecam zajrzeć do komentarzy. Koleś albo jakimś cudem zwiał z jakiegoś poważnego ośrodka, albo bardzo mu się nudziło.
0
Koledzy na górze mają trochę racji. Po prostu to nie jest nic wyjątkowego, zaskakującego i trochę niepotrzebnie wrzucać takie co chwilę.
0
Też się nabrałem... Ekspertem od rozpoznawania photoshopów to ja nie zostanę.
19
Chciałbym, żeby takie oceny mi średnią psuły :/
0
O kur.. co?
0
Ja cię jak najbardziej szanuję. Ale nadal nie pojmuję, jak można nazywać Dybalę średniakiem :D no ale nieważne, masz specyficzne podejście i tyle.
0
A dokładnie 2 lata później kupiony przez Manchester City pod wodzami Pepa Guardioli... Ciężko w to uwierzyć.
0
To, że Realowi teraz zmiennicy grają zaje**ście, nie znaczy, że jak nakupimy takich u siebie, to będzie tak samo. Dajmy szansę Denisowi, Gomesowi, Paco... Po 1 sezonie nie ma co robić rewolucji.
0
Być tak ubranym na chacie? Serio? Te paparazzi to mu chyba latają nad chałupą bez przerwy :D
0
Jak prawie każdy cytujący tutaj CR7.
0
Chodziło mu o 3 ŚO zgaduje, ale nawet jeśli, to Bellerin praktycznie daje więcej w ofensywie, niż w defensywie. Poza tym na takie transfery to musielibyśmy oprócz Turana i Mathieu sprzedać Neymara.
3
Widzę że Eto w formie niczym w 2009.
1
A w klatce w 45 sekund dał se ekstremalnie obić ryj i złamać nos :/ w ogóle co to była za próba highkicka na początku? :D odrzuciło go tak że mało się sam nie wypieprzył bez pomocy Popka.