0

No tak przez cały sezon w LM najlepsze zespoły, które analizowały dniami jeden zespół się nie znają... To nie jest przypadek. Real genialnie realizował swoją taktykę. To że z nimi raz wygraliśmy, nie znaczy że byliśmy od nich lepsi w przeciągu całego sezonu (a to jest najważniejsze). W 2 meczach nie potrafiliśmy strzelić Juve żadnej bramki, a oni w jednym ich gromią 4-1...

0

Zdobył tryplet.

2

No ta jak według ciebie "na luzie" to jest brama na 3:2 w doliczonym czasie to nieźle xD. Są do bólu skuteczni, skoncentrowani i intensywni. Te 3 aspekty dają im trofea.

0

To chyba o czymś świadczy. Stracili z nimi w jednym meczu 4 bramki, z nami w 2 meczach 0.

0

LuisSalvano i pewien Kapitan żyją tutaj w swoim świecie i branie ich wypowiedzi na poważnie już straciło sens.

0

Tak...

Wydaje ci się.

0

Ok, myślałem że odnosisz się bezpośrednio do tego komentarza.

0

Pjanic wez zapierd*l

0

Ale chodzi tu i ilość informacji w ważnych meczach. Przecież @Damian100 o tym napisał.

0

Dobra szkoda mi na ciebie słów, nie chcę dostać bana zresztą, ale zastanów się czasami nad tym, co piszesz, bo to nie ma sensu (np. twoja odpowiedź do @Milth xD)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobra już chyba starczy xD

14

Roże są czarne, a Umtiti jest spoko
CR zamiast do Cardiff, poleciał do Maroko.

1

Czemu? Może sobie strzelić hatticka, jest w stanie to zrobić, bo jest świetnym piłkarzem, po prostu trochę mnie rozśmieszyło, że na głównym tt CL wstawiają coś takiego :D

3



CR w formie, nie wróżę dobrze Juve dzisiaj.

2

Oho widzę że się nie pier*olą w tańcu.

0

Ostatni w lidze Sunderland ma większy przychód niż 3 na podium Atletico Madryt.

0

Genialne.
A jak ktoś przy okazji robiłby ranking największych debili we wszechświecie to polecam zajrzeć do komentarzy. Koleś albo jakimś cudem zwiał z jakiegoś poważnego ośrodka, albo bardzo mu się nudziło.

0

Koledzy na górze mają trochę racji. Po prostu to nie jest nic wyjątkowego, zaskakującego i trochę niepotrzebnie wrzucać takie co chwilę.

0

Też się nabrałem... Ekspertem od rozpoznawania photoshopów to ja nie zostanę.

19

Chciałbym, żeby takie oceny mi średnią psuły :/

0

O kur.. co?

0

Ja cię jak najbardziej szanuję. Ale nadal nie pojmuję, jak można nazywać Dybalę średniakiem :D no ale nieważne, masz specyficzne podejście i tyle.

0

A dokładnie 2 lata później kupiony przez Manchester City pod wodzami Pepa Guardioli... Ciężko w to uwierzyć.

0

To, że Realowi teraz zmiennicy grają zaje**ście, nie znaczy, że jak nakupimy takich u siebie, to będzie tak samo. Dajmy szansę Denisowi, Gomesowi, Paco... Po 1 sezonie nie ma co robić rewolucji.

0

Być tak ubranym na chacie? Serio? Te paparazzi to mu chyba latają nad chałupą bez przerwy :D

0

Jak prawie każdy cytujący tutaj CR7.

0

Chodziło mu o 3 ŚO zgaduje, ale nawet jeśli, to Bellerin praktycznie daje więcej w ofensywie, niż w defensywie. Poza tym na takie transfery to musielibyśmy oprócz Turana i Mathieu sprzedać Neymara.

3

Widzę że Eto w formie niczym w 2009.

1

A w klatce w 45 sekund dał se ekstremalnie obić ryj i złamać nos :/ w ogóle co to była za próba highkicka na początku? :D odrzuciło go tak że mało się sam nie wypieprzył bez pomocy Popka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?