0

No faktyczne xD

2

Jak zapomniałeś czegoś dopisać to skorzystaj z opcji "edytuj" a nie spamujesz xD

0

Jeżeli to jest faktyczne źródło, to z czym ty masz znowu problem?...

0

To, że zagrali jak juniorzy to jedno, ale i tak pomimo takiego frajerstwa powinni przejść dalej. Gdyby na ich miejscu była Barca (co jest raczej niemożliwe), to poza tym, że byłoby mi wstyd za to, co odstawili zawodnicy, byłbym zły na sędziego, gdyby odgwizdał on takiego karnego dla PSG.

0

Nie ma to jak wyrobić sobie o czymś opinie po jednej sytuacji.

0

My też się u nich sfrajerzyliśmy, tyle że po prostu trochę mniej. Poza tym dostaliśmy trochę karnego z dupy, ale zaraz pewnie ktoś zacznie na mnie najeżdżać, że "kontakt był". No właśnie to był taki kontakt że musiała go wyłapać 50 kamera z zoomem x5. Suarez przycwaniakował, bo taki ma charakter i tyle, ale ten mecz nadal zostanie największą remontadą w historii.

0

"Najmocniejszy Real od kilku dobrych lat"
Co xDDDDD

0

Załóżmy, że Verratti w wieku 16 lat grał w Legii.
To nie ma nic do rzeczy, istotna jest aktualna dyspozycja i perspektywiczność.

0

Na pewno nie byłoby takiego szumu z Messim tylko przez sytuację z Ronaldo. W to są zaangażowani poważni ludzie znający się na rzeczy, a nie tylko psychowani CRa. Jacyś wysoko postawieni prawnicy nie badaliby tego tylko dlatego, żeby przyćmić sprawę Ronaldo. Poza tym w przypadku z Cristiano on sam sprawdził, czy wszystko się zgadza, a sam chyba nie chciałby siebie wsadzić do paki. Ze strony Messiego jest z kolei fundacja, która ma być przedmiotem do umyślnych przekrętów. Jest dużo informacji o tym, sam niedużo wiem, ale Messi jest raczej w gorszej sytuacji, niż CR. A gazety będą pisać źle o jednym jak i drugim, zależy, czy katalońska, madrycka xD

0

Gdybym ja miał każdy taki głupi komentarz z internetu cytować, to zaspamowałbym całą La Ramble. Na meczyki.pl co druga osoba to totalny funboy Messiego albo Ronaldo i nie potrafi uszanować tego, że obaj są świetnymi piłkarzami, tylko jadą po jednym albo drugim bez opamiętania i logiki. To, kto jest lepszy, to jest już subiektywna ocena, jednak według mnie ci, co rzeczywiście mają pojęcie o piłce wiedzą, że Messi potrafi robić rzeczy niemożliwe dla kogokolwiek innego.

0

Smiejecie się z argumentowania czegoś na podstawie jednego sezonu, a ty przywołujesz jeden mecz... To że Messi jest lepszy nie pokazało El Clasico, tylko cała kariera obu panów. Jednak w tym sezonie w kluczowych momentach Ronaldo dał więcej Realowi. Messi w LM w meczach zarówno z PSG jak i Juve nie grał na swoim poziomie, a CR był maszyną do strzelania bramek, a spalone to już wina sędziów, on bez względu na to pokazał genialne wykończenie. I ciężko jest strzelić 4,5 bramki ze spalonego, o ile wiesz, co mam na myśli.

2

I Varana na pewno nie można nazwać "niewypałem", szanujmy się. Bliżej to bycia kimś takim jest Denisowi,który zresztą na tą chwilę do Asensjo nie ma nawet startu. Ich ostatni sezon to jest przepaść. Rozumiem, że starasz się myśleć pozytywnie, ale patrząc realnie to Real ma o wiele lepszą ławkę od nas, miejmy nadzieję, że ktoś w nowym sezonie u nas odpali.

0

Andre grał też na defensywnej pomocy.

1

Bo to takie istotne, że grał w LKSie będąc nastolatkiem niemalże. Grał też w Tottenhamie, ale w sumie to jest mało istotne. Zaznaczam, że również nie jestem fanem pomysłu, żeby go wprowadzić.

2

Nie no pewnie, spisek! Biedny Messi, męczą go te gazety bez powodu, bo przecież każdy na fcbarcie pisze, że to głupoty. Powinni pisać tylko źle o Ronaldo, co z tego, że jego sprawa jest o wiele mniej poważna, ręce precz od Leo.

0

Widzę że mamy do czynienia ze specjalistą. "Będzie ok.". No i wszystko jasne xD

0

Zapoznaj się z tą sprawą, potem cokolwiek pisz na ten temat.

0

Nie każdy czyta tutaj wszystkie artykuły.

0

Te pieniądze mają związek z kibicowaniem, bo od nich zależy, kogo nowego ujrzymy w następnym sezonie w naszych barwach. Nie chodzi tu o przekroczenie budżetu, a o gospodarowanie nim tak, by nie odstawać od m.in. Realu w zakresie transferów. Poza tym szanujmy się, Leo jest najlepszy, ale to jest chore, by tyle zarabiał, nawet w tych czasach. Nikt, bez względu na to jak gra nie powinien mieć takiej pensji.

0

"To nie wasze pieniądze"... Lubię czasami komuś zaprezentować jego własną logikę: Czy grasz w Barcelonie? Nie. Więc po co się tym klubem interesujesz?
Messi jest najlepszy na świecie, ale to nie znaczy, że może być ponad klubem i zarabiać 50mln, według mnie to jest śmieszne. Zdecydowanie za duże pensje dajemy piłkarzom, w wielu innych klubach na najwyższym poziomie te kwoty są dużo niższe i starczy im na odpowiednie wzmocnienia. LuisSalvano jeździ po zarządzie i pisze, że Messi nie dał żadnego ultimatum. Więc jak? Zarząd zadzwonił do Leo i zapytał się "a nie chciał byś może 50mln za sezon?".

2

Nie oczekujmy dużych transferów jak Barca daje piłkarzom takie pensje. To jest przegięcie.

0

Niektórzy każdą dawkę humoru tutaj nazywają sucharem, albo, że coś jest suche, nie czaje tego. Wiecie, co to suchar? XD

1

Lepsza jest niewiedza niż absurdalne wymysły na siłę moim zdaniem.

0

A szkółka nie dorasta ławce Realu do pięt, a w miesiąc się nie rozwiną.

0

Palencia ma 21 lat i jest po grze w 3 lidze... nikt nie wie, czy jest gotowy na 1 skład ale patrząc czysto hipotetycznie, to byloby to zbyt duże ryzyko. Sytuacja, gdzie Messi, Iniesta, Xavi, Busi itd. Z La Masii nagle stali się klasowymi piłkarzami po prostu nie zdarza się co kilka lat. Jestem za wprowadzaniem młodych, ale nie chcę, żeby pierwszym zmiennikiem na jakąś pozycję był zawodnik, który cały poprzedni sezon grał w 3 lidze z półamatorami i w przypadku kontuzji Vidala wychodził w 1 składzie na Real czy inne potęgi.

0

Spójrz, jaką ławkę ma Real, a jaką my.

25

Odpuść sobie i spójrz jeszcze raz w jaki dział wszedłeś.

0

Ehh to jest karta TotS... w tej wersji nawet David Luiz ma chyba 80+ dryblingu xDD w normalnej karcie z tego co wiem ma mniej od Messiego jak i Neymara.

0

Ja rozumiem płakać i wyzywać go bez opamiętania, tak jest tutaj zawsze, ale żeby nie umieć dodawać?

1

"Nie ufajcie madryckim szmatławcom"
Ale katalońskim już można? XD jesteście genialni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?