VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, ale o takim czymś jeszcze nie słyszałem. Zablokować sobie możliwość grania w najlepszych klubach ze względu na klauzulę z numerem... bo przecież nie dostałby 10 Messiego, gdyby chciał przyjść do Barcy :D
0
Może te osoby były jeszcze otwarte na dyskusję z innymi ludźmi, którzy wchodząc na LR nie zobaczyliby ich wątku, bo mecz jest długi i byłby daleko.
0
Bo co chwile wchodzi ktoś nowy a wątek byłby nisko a jak chcesz o czymś napisać to chyba nie sprawdzasz całej 1 strony, czy jest już o tym wątek xD
0
Więc po co przeżywać mecz Barcy na stronie? Przecież prawie każdy śledzi wynik i ogląda...
0
Czemu musi? Kto im karze? Ludzie to jest La Rambla. Podczas meczu Barcy jest jeden wielki młyn (i nie ma się co dziwić), a tutaj piszą właśnie też osoby o innych zainteresowaniach i równie ekspresyjnym podejściu do jakiejś dyscypliny sportu.
1
Gdyby mój ojciec zmarł, na pewno nie chciałby, bym co miesiąc 7 bitych lat od jego śmierci chodził po ulicy i wykrzykiwał w dodatku jakieś polityczne śpiewki.
0
Co to za popieprzona klauzula? O.o
0
W tym sezonie i tak już niejednokrotnie pomimo pasywności reszty brał ciężar gry na siebie i robił szum (PSG, nawet w pierwszym meczu na wyjeździe obok Ter Stegena był jedynym, którego można było pochwalić za kilka akcji). Poza tym tak jak napisałem: jaki jest sens sprzedawania najlepszego możliwego następcy Messiego, który udowodnił, że pod jego nieobecność potrafi grać nawet lepiej (jesień 2015 to był chyba najlepszy okres w jego karierze pod względem indywidualnym, no może obok fazy pucharowej LM na wiosne w tym samym roku, gdzie strzelił w 5 meczach przeciwko PSG, Bayernowi i Juve aż 7 bramek). Więc w wypadku pozbycia się Neymara i tak trzeba będzie sprowadzić kogoś, kto będzie ciągnął tą ofensywe, a aktualnie najlepszym takim zawodnikiem po Messim jest właśnie Brazylijczyk. Zresztą nawet jeśli teraz zaliczyłby nienajlepszy sezon, to chęć zarobienia na nim przez zarząd byłaby po prostu chamska zważywszy na to, że nie potrafimy odpowiednio zarobić na tych piłkarzach niepotrzebnych i chcemy pozbyć się jednego z głównych kandydatów do zdobycia ZP po erze Messiego i Ronaldo. Takich graczy się nie wypuszcza za żadne pieniądze (w granicach rozsądku oczywiście, żeby nie mówić tu a jakichś miliardach), gdyż nawet olbrzymi zastrzyk gotówki nie byłby w stanie zastąpić tego, co Neymar zrobił i ile jeszcze jest w stanie zrobić dla Barcy. A w kwestii zarobków u nas jest tak, że za dużo zarabia chyba każdy patrząc na pensje w innych czołowych klubach, więc porządek w tej sprawie lepiej zacząć od zawodników, którzy robią bardzo mało, a zarabiają bardzo dużo.
0
Usuwanie komentarzy też wynika z łamania regulaminu, a jak napisałem powyżej - różnie bywa z interpretacją.
0
Póki co taki sezon nie dałby mu przepustki do lepszego klubu.
3
Odpuszczał z Juve? W pierwszym meczu przy 2-0 nie grał już nikt, a w rewanżu Alves miał z nim dużo problemów, może czasami grał zbyt egoistycznie, ale wynikało to też z pasywności kolegów. Sprzedaż Neymara byłaby bezsensowna, gdyż moim zdaniem nie ma nikogo lepszego, by zastąpić Messiego. Przez ostatnie 2 lata Neymar niejednokrotnie pokazał, że może być liderem drużyny (4-0 na Bernabeu, 4 gole przeciwko Rayo na CN, gólnie okres kontuzji Leo podczas jesieni 2015, według mnie Neymar wtedy grał na poziomie Leo). Jeśli sprzedamy Neymara, trzeba będzie szukać piłkarza o podobnej charakterystyce, a lepszego od niego po prostu nie ma. W ostatnim sezonie, przez wielu krytykowany uzbierał 20 bramek i 27 asyst. Zbyt wiele się od niego oczekuje, zważywszy na to, że razem z Messim musi też nadrabiać za naszą pomoc w kreacji. Messim nigdy nie będzie, ale właśnie jemu jest do niego najbliżej.
0
Kiedy Halilovic miał dobry sezon? W Chorwacji?
0
Wolałem wersję z "ch*j ku*wa Paulinho".
0
Ten twój nick to jednak jest prawdziwy.
0
Tyle, że nie ma pukntu w regulaminie o tym, że jeden wulgaryzm i ban. Jest o "nadużyciu", no ale właśnie też raz dostałem bana na tydzień (!) po jednym wulgarnym stwierdzeniu (nie obrażaniu), także z tym bywa różnie.
0
Wyobrażasz sobie Douglasa w 1 składzie Brazylii na Argentyne czy Urugwaj?
0
W tym sezonie miał 20 bramek i 27 asyst*.
A ogólnie przez te 4 lata ma 186 występów, 105 bramek i 80 asyst.
0
Co? Skąd pomysł, że ja? XD
Wziąłeś*
0
Ale że kto?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie popadajcie w paranoję. Z tym składem co teraz mieliśmy zdobyliśmy Puchar, nawet bez żadnych wzmocnień Valverde może zdziałać dużo z tą ekipą, ale transfer ŚP i PO bardzo by to ułatwił.
1
Takie komentarze mnie rozwalają najbardziej. CO ROKU jest tak samo podczas okienka. A, że póki co prawdopodobne ruchy zarządu Barcelony to będzie śmiech, to La Rambla tętni jeszcze bardziej, to nie jest nic dziwnego.
0
Yyy no ekspertem nie jestem ale chyba dobrze by było z nią na ten temat porozmawiać, a nie z La Ramblą :D
9
http://www.meczyki.pl/obrazki,63024
A mówią, że kariera w FIFIE taka nierealistyczna.
0
Nie będziesz dyskutował, bo nie masz argumentów. W sumie słusznie, nie dziwie się, postąpiłbym identycznie.
0
Anglicy w praktyce może nie są do bólu poprawni w gramatyce, ale co to za bzdura, że obcokrajowiec ZNA lepiej gramatykę od nativa? XD. Po prostu holendrzy są pewnie staranniejsi podczas posługiwania się tym językiem, ale bez przesady, ucząc się swojego ojczystego języka od urodzenia, przebywanie od początku swojego życia z ludźmi jednej narodowości i używanie przez cały czas JEDNEGO języka jest nieporównywalne nawet do najlepszego możliwego systemu szkolnictwa w innym kraju, przecież to jest oczywiste.
1
Jaka jazda po nim xD. Ciekawe, jakiej wypowiedzi się spodziewaliście. Jednak jeśli rzeczywiście to KONKRETNIE ON ma coś wspólnego z tym zainteresowaniem Barcy Paulinho, to to jest ku*wa dramat jak ten klub funkcjonuje.
1
W dzisiejszych czasach myślę, że znajomość angielskiego generalnie jest bardziej przydatna niż wiedza o historii czy lekturach. Oczywiście elementarną wiedzę powinien posiadać każdy, lecz dzięki angielskiemu po prostu można się porozumieć z praktycznie każdą osobą nie będącą z Polski, a brak styczności z jakimikolwiek obcokrajowcem jest takim trochę zamknięciem się we własnej jaskini. Angielski ułatwia życie bardzo często i nie jest to jedynie "trend", który też raczej nie wyjdzie z mody, bo po co ogromna większość na świecie nagle miałaby zacząć mówić powiedzmy po francusku, kiedy niemalże każdy uczy się angielskiego od małego?
0
Celowo przesadzony komentarz mający na celu podkreślić nieudolność w działaniach naszego zarządu. Nie dość, że nie potrafimy sprowadzić do nas klasowego zawodnika, to jeszcze ten osioł chyba sam decyduje o transferach, bo ciężko mi uwierzyć, że Paulinho to pomysł Valverde. Wszystko na tą chwilę jeśli chodzi o potencjalne wzmocnienia wygląda tragicznie. Moim zdaniem kluczowa rzecz w przyszłym sezonie to będzie dyspozycja piłkarzy zakupionych rok temu, którzy po sezonie w Barcie na pewno nabrali już trochę doświadczenia, lepiej znają klub i filozofię (Denis, Gomes, Paco, Digne), oraz młodzików ze szkółki, którzy powinni stawać się już rezerwowymi. Bez Verrattiego ani Seriego zadowoli mnie jedynie sprowadzenie jakiegoś PO, w sumie w takim przypadku to powinien być obowiązek, no ale wszyscy już wiemy jak to jest z wykonywaniem obowiązków przez tych... Dobra, starczy xD
1
Jeszcze Valverde zdąży od nas spierdolić i zostaniemy bez trenera. Nie zdziwiłbym się.