VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Patrząc na twój komentarz zgadzam się z tobą, przydałoby się wietrzenie.
0
To ci chłopaki odpowiedzieli xDD
3
Bo zdaje sobie z tego sprawę, że takie coś to nie jest przestępstwo na miarę wywalenia kogoś z klubu, bo ma miejsce pewnie dużo częściej, lecz wtedy na treningu nie ma typów z kamerami. Niech poniesie karę, niech nie zagra z Realem i niech wie, że takie coś nie jest akceptowane w takim klubie, ale komentarze niektórych tutaj to jest dramat. Barca powinna w miarę możliwości starać się zatrzymać go u siebie, a nie wypieprzać po jednym spięciu podczas treningu.
0
Co ja czytam...
0
Nie przeczę xD
3
Nie piszę tego złośliwie, ale jakieś 15361804517 razy xD
0
"Pod względem sportowym jego stara będzie ogromna...". Ładnie to tak, Eryku? XD
0
Z twojego 1 posta można wywnioskować, że ta sytuacja przekonała Cię do tego, że dla Neymara liczą się tylko pieniądze, co jest bez sensu. Najwyraźniej źle sformułowałeś komentarz.
0
I po co od razu komuś jechać po starej.
0
Jak wyciągasz takie wnioski po jednej sytuacji, (co ma sprzeczka na treningu do pieniędzy btw xD) to ci współczuję.
1
No ta i jeszcze by walcem po nim przejechali. Weź już się nie kompromituj bo każda porażka Nemara to dla ciebie istna wyżerka tutaj. Była spina, zdarza się. Niech poniesie konsekwencje, ale nikt go nie będzie wywalał. Takich sytuacji jest z pewnością więcej na zamkniętych treningach. Ale czego można oczekiwać od osoby która tak bardzo żyje w swoim świecie, że myśli, iż mamy aktualnie sierpień.
2
Widziałem. Nie ma tam żadnych konkretów. "Prymitywne zachowanie od 10 dni". Oprócz tej spiny nie przypomnam sobie żadnej "prymitywnej" sytuacji.
2
Co? A było coś prócz tej jednej sprzeczki?
2
Gdzie news, że Neymar odchodzi? Bo patrząc na komentarze odnoszę wrażenie, że chyba coś mnie ominęło.
1
Dla mnie Carrasco na pewno nie jest wart 100mln. Jeśli Chelsea zażyczyłaby sobie ponad 150mln za Hazarda, to jedyną rozsądną opcją wydaje się być Dembele. Zresztą podejrzewam, że za jakiś rok Dembele będzie na poziomie Hazarda, albo i wyższym.
Dobrze, że to tylko gdybanie, bo i tak żaden z nich nie potrafiłby z miejsca zastąpić Neymara.
2
Jaki clickbait? :D tytuł w pełni odnosi się do treści.
0
Serio? XD w Hiszpanii co roku w LM zapewniony udział mają 3 drużyny (a najczęściej jest ich 4, lub 5). Polska drużyna w LM to jest ewenement i dobra reklama dla kraju jak i ligi.
11
Nie.
1
Ani jeden ani drugi nie zasłużył na takie traktowanie. I nikt nie zrobił dla żadnego klubu tyle co Messi dla Barcy, nie zmienia to faktu, że w ostatnich sezonach Neymar był w wielu momentach kluczowy.
3
No właśnie to jest najgorsze.
0
Aktualnie, po sprowadzeniu Semedo, trzeba sprowadzić kogoś do tej pomocy bez względu na to, czy Neymar odejdzie, czy nie.
0
Biedy Ortola, raz go wyczuł i mu sie piłka od nogi odbiła i gol :D
0
Ja już nie nadążam za wami. Coś mnie ominęło? Zawodnik rozważa transfer do innego klubu, to co ma mówić? I nie ma póki co żadnych problemów. Wierzycie w te wszystkie zaprzeczające sobie newsy którymi sr*ją te wszystkie gazety i popadacie w paranoję.
0
Po 1. Nikt nie klęka.
2. Okienko trwa 2 miesiące, więc chyba może jeszcze się zastanawiać nad swoją przyszłością.
3
Do takich pytań został stworzony dział "La Rambla".
0
"Cieniasem"? xD no nieźle
0
mój - justBFplayer
14
Ty tu chyba walczysz o jak najgorszą reputację xD
1
Czemu "śmieszny"?
4
Przez wyraz twarzy xDD