0

Ten nasz mocny środek pola w ostatnim sezonie dał czadu, racja. Ale sorry, przecież transfer Coutinho kwestią godzin... póki co już 96.

7

W studiu dobre przybliżenie i widać, że Casemiro miał za linią tylko rękę, więc gol uznany prawidłowo.

1

Jakbym napisał, co mnie w tej FIFIE wkurza, to bym zaspamował La Ramblę. J*bać Smallinga. To jest niemożliwe, żeby mieć zasięg nóg na 5-metrow i jednym odepchnięciem zabijać każdego napastnika.

0

Sam powinieneś zostać zgłoszony za nieznajomość regulaminu agencie xD

1

Ogranicz może te liczby xdów w komentarzach które w dodatku są bez sensu, bo nikt nie stawia Deulo w roli następcy Neymara.

0

A ja jeszcze raz odpowiem. Jeśli śpiewała to duża część kibiców, to wniosek jest taki, że duża część kibiców na Camp Nou to idioci.

1

Jeśli śpiewała to duża część kibiców, to wstyd. Nie dość, że to jest po prostu głupie, to jeszcze śpiewane w meczu z drużyną, której niemal wszyscy zawodnicy i sztab zginęli...

0

Pożałować na ten moment 10mln i potem oglądać jak miażdży przeciwników w innym klubie to głupota. Mamy kasę za Neymara i przecież jeszcze to co mieliśmy wydać przed jego odejściem, więc cena nie powinna być dla nas problemem.

0

Dembele. Hazard na ten moment jest lepszy, ale Francuz jest aż 6 lat młodszy i ma potencjał na bycie jeszcze lepszym.

0

Temat wzmocnień odnosi się bezpośrednio do odejścia Neymara. Dzięki jego odejściu mamy kase i możliwości, więc tytuł jak najbardziej prawidłowy.

1

No właśnie o tym jest felieton. Jak uzupełnić lukę po Neymarze i jakie możliwości daje nam jego odejście, więc nie wiem co wam tu nie pasuje.

1

Czy Mathieu dał nam 222mln euro i pole do popisu na rynku? Bo o tym jest ten felieton. Jedna prośba. Najpierw przeczytajcie, potem komentujcie.

1

Ja pier*** to nie jest felieton o Neymarze...

2

Może najpierw przeczytaj artykuł. Jest on nt. możliwości ulepszenia kadry po odejściu Neymara, a nie żadne rozpamiętywanie. Odszedł od nas jeden z najlepszych zawodników świata za rekordową sumę, więc taka otoczka jest oczywista.

0

Ja już jestem przygotowany na "BOOM Transfer Coutinho kwestią kilku godzin!", "BOOM Jeszcze dzisiaj prezentacja Inigo Martineza!", "BOOM Barcelona doszła do porozumienia z Dembele!" (Sport, Mundo Deportivo, RAC1, Catalunya Radio, Di Marzio, Gerard Romero, Marca, As, Fakt, Głos Szczeciński)

Oczywiście żadnego fichado nie będzie.

1

Wszystko fajnie, póki ktoś po prostu nie próbuje manipulować, ale nieważne, już raz za ten temat bana dostałem i mi starczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Można wiedzieć, o co chodzi? Bo nie jestem w temacie :D

39

To "rozluźnianie atmosfery" idzie ci wprost genialnie xD

0

Nie no, ale źródło to się podaje :D

2

Dembele karny z prawej nogi... jeszcze w życiu nie widziałem aż tak obunożnego piłkarza.

0

Powinieneś przyjąć pouczenie z pokorą xD

0

Według ciebie on jest chyba w top5 na świecie, widząc jak stawiasz go nad Hazardem.

1

, @Damian11: za nic nie potrafię zrozumieć, o co wam chodzi xD

0

Że niby Dembele lepszy od Hazarda? Nie przesadzajmy...

0

No. Gdzie? XD

0

No, ale jak jakaś plota o Neymarze to każdy jedzie bez opamiętania xD

0

Według mnie nie ma bata, że ściągniemy ich wszystkich.

1

;@NeyJr11, dzięki

2

Zapytałem się tylko o prezentacje. Nadal bez względu na wszystko kibicuje Barcie, ale lubię Neymara i będę śledził, jak sobie radzi w PSG. Ale wy żałośni jesteście...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?