VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co
1
Za uśmieszek XD
0
Na jakiej podstawie ty oceniasz piłkarzy? XD
Już widzę Gomesa który ładuje okno z wolnego w finale PK. Theo może być w przyszłości jednym z najlepszych na swojej pozycji, ma dopiero 19 lat, genialne warunki fizyczne i dobrze się podłącza pod akcje ofensywne.
1
Twoje czepialstwo za to tyle wnosi... To jest zwykły komentarz, wyrażenie o czymś opinii, wyrażenie chęci do dyskusji na jakiś temat, serio nie wiem co ci tutaj nie pasuje.
0
Tylko dziwne jest to, że zawodnicy razem z trenerem muszą za niego uspokajać kibiców, co on się wstydzi? XD
0
No i pięknie, wiedziałem, że Geri przemówi mu do rozumu.
10
- Co by pan zrobił, gdybym powiedział, że jest pan debilem?
- Dałbym ci czerwoną kartkę i wywalił z boiska
- A gdybym o tym pomyślał?
- Nic, możesz sobie myśleć co chcesz.
- W takim razie myślę, że jest pan debilem.
6
Nikt nie osiągnie poziomu Leo. Ale nie ma na świecie lepszego kandydata do jego zastąpienia od Neymara.
14
Transfer do PSG po takich słowach samego trenera to byłby niezły cyrk. Obecnie na rynku nie ma zawodnika, który z miejsca zastąpiłby Neymara. Jeżeli popracuje nad mentalnością (bo umiejętności mu nie brakuje), to może nawet okaże się liderem zespołu w tym sezonie. Było sporo momentów, gdzie w przypadku bezradności Messiego brał na siebie grę, stałe fragmenty (mecz z PSG to dobitnie pokazał, wątpię, by przed przyjściem Neya Leo oddałby komukolwiek tak ważny rzut karny). Nie musi dochodzić od PSG, by zostać liderem i gwiazdą swojej drużyny, bo może nim być w Barcelonie, Messi wiecznie grać nie będzie, ale rzecz w tym, że nie będzie już lepszy, czego nie można powiedzieć o Neymarze.
0
Z tym Coutinho to chyba będzie ciężko patrząc na słowa Kloppa.
0
Komentarz usunięty
0
Też się zastanawiałem czy Mi5 czy Honor 8. Kupiłem tego drugiego i póki co mogę się tylko cieszyć, no telefon bez wad po prostu :D
0
Biedny Messi no zakatują go tymi podróżami niech ma te 40mln rocznie i dadzą mu spokój.
0
Mądry jesteś.
0
Więc go jeszcze bardziej przygnębisz, ok.
1
Nie było aż tak jak teraz, to fakt.
0
Nie chodzi mi od razu o skrajne bycie miłym, aż przesadne, bo to też jest pewnie denerwujące dla tych "poszkodowanych" osób (nie chodzi mi o tego użytkownika, bo nie wiemy, kim on jest, piszę ogólnie), ale skoro piszesz, że przejmowanie się kogoś uczuciami "do niczego nie prowadzi", to brzmi to co najmniej chamsko.
0
Zawiść? XD
Dla dużej części polskich "znawców" Lewy jest lepszy od Messiego i Ronaldo, bo oglądają tylko go i oczywiście wierni kibice Bayernu. Poczytaj sobie taki onet czy PS. Mamy zawodnika ze światowej czołówki, top5, a raczej top3 "9" na świecie, a to spuszczanie się nad nim każdego dnia i nie dawanie żyć jego żonie jest bardzo odpychające.
0
"Do niczego to nie prowadzi" Co? XD
Czyli lepiej być bez przerwy samolubnym sukinsynem? O.o
1
Słaby sezon można też zagrać będąc zajechanym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ty za to słuchasz rocka, a dla mnie jest to darcie mordy, które ciężko się słucha.
Jeden wyraz - GUST.
I nie każdy patrzy na jakość wykonania audio i inne muzyczne aspekty, po prostu coś wpada w ucho i się słucha.
0
Nie kompromituj się. To co napisałeś to jest jedna wielka karuzela, w dodatku nie mająca sensu.
Rozumiem, że na telefonie nie da się pisać na wyższym poziomie niż 5-latek?
A biorąc pod uwagę twoją pisownie po polsku ("bądź", "poszczególnych"), to powinieneś umieć napisać "normalne życie" ale nie, k*rwa, trzeba walnąć "normal life" xDDD
PS. Nie uwierzysz, ale napisałem to przy pomocy smartfona :o
0
Słusznie xD
0
Te komentarze na meczykach
0
XD
0
1. Od niego nie wymaga się goli.
2. Przez 10 lat można zrobić jeszcze o wiele większy postęp.
0
No właśnie Verratti i Thiago (szczególnie ten drugi) wydają się być poza zasięgiem. O Bellerinie ucichło odkąd Wenger niby z nim rozmawiał, a o Azpilicuecie nie było NIC, a presezon już się zaczyna. Najprawdopodobniej nie kupimy żadnego z tych graczy i ja już się z tym powoli godzę
0
Taka średnia ta analiza.
"Prowadzi piłkę tak, jakby miał się zaraz o nią wywrócić" XD
Rozumiem zdenerwowanie tym, co robi zarząd, ale prawda jest taka, że Real kupił już 3 perspektywicznych utalentowanych piłkarzy, a my jeszcze nikogo i celujemy w gwiazdę ligi chińskiej, wirtuoza Paulinho. Dopóki ten zarząd jest odpowiedzialny za te rzeczy nie spodziewałbym się odpowiednich i dobrych wzmocnień.
Ławka Realu jest najlepsza na świecie, jedyna nadzieja to taka, że zrobi się tam jakiś konflikt dotyczący rotacji, ale tam z reguły jest duża dyscyplina, płace są niższe, a piłkarze przechodząc tam liczą się z olbrzymią rywalizacją, więc szanse na to są małe. Jeśli w tym sezonie nie odpali Denis z Gomesem, to będzie znowu bardzo ciężko o najlepsze trofea.
0
Nie jest zły, ale biorąc pod uwagę wiek i ligę, to za drogi. No i oczywiście za słaby na Barce.