0

Koulibaly 87 dryblingu xDD

0

Napisali, że gol CRa ze Sportingiem z wolnego był zdobyty z odległości 12m... Szkoda, że pole karne kończy się na 16 xD

4

Ciekawe czy Andres w ogóle widział ten napis, bo sam by sobie na pewno nie zrobił zdjęcia z tą koszulką xD

0

Ja wiem. 26 lat to nadal jest mało i można się w takim wieku mocno rozwinąć. Poza tym, tak jak napisałem, Denis i Gomes prawdopodobnie wskoczą na nowy poziom bo już będą znać klub, filozofie i zawodników. Podobnie było z Neymarem. Patrz jaki miał drugi sezon, a jaki pierwszy. Przepaść. Warto zaufać tym zawodnikom i skorzystać z chyba największej okazji na rynku, jaką jest Dembele.

1

, @zuchinho
Dzięki.

0

Co xDD Dobra już mi się nawet nid chce bo widzę że nie ma sensu.

0



Zna ktoś nazwę tej nuty? Wypadła mi z głowy (btw. Ale ten Dembele zapier....)

0

No właśnie o tym piszę, nie patrzmy na jeden sezon. Półśrodki czasami potrzebują trochę pograć, by stać się klasowymi piłkarzami.

10

Zważając na to, jak gra Dembele w wieku 20 lat, w przypadku naprawdę olbrzymiej kwoty oczekiwanej za Verrattiego zastanowiłbym się nad nim i Serim. Za nim ktoś mnie zjedzie xD :



1. Dembele w przyszłym sezonie może kosztować 2x tyle ile teraz, a sam mówił, że chciałby grać w Barcie, więc transfer może nie byłby taki trudny do zrealizowania.

2. Seri niby zagrał bardzo dobrze tylko 1 sezon, podobnie jak Kante w Leicester :)

3. Nadal mamy w zanadrzu Denisa i Gomesa, którzy mają wielki potencjał i po 1 trudnym dla nich sezonie, który z pewnością dużo ich nauczył, teraz może być dużo lepiej. Nie róbmy nie wiadomo jakiej tragedii po jednym słabszym sezonie.



Nadal nie twierdzę, że transfer Verrattiego byłby błędem, ale Dembele na tym rynku to może być znakomita okazja. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. No, chyba że zarząd da radę sprowadzić Włocha i Francuza, ale wydaje się to być niemożliwe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przecież tu nie chodzi o 2 grające ze sobą kluby. Napisałeś, że można kibicować 1 drużynie, co nie ma sensu. Nie powiem "w PL lubię oglądać Liverpool", tylko "w PL kibicuję Liverpoolowi". A jak LFC miałoby grać z Barcą, to wybieram Barcę, bo jest to mój ulubiony klub, co nie znaczy, że jedyny, któremu kibicuję.
http://sjp.pwn.pl/sjp/kibicowa%C4%87;2470577

2

Mam to samo za 20 bodajże. Na wycieczce ze szkołą jak to kupowałem na CN patrzyli się na mnie jak na debila, ja na nich też.

0

I tylko dlatego, że jest jakieś tam prawdopodobieństwo, że obie drużyny się ze sobą spotkają, nie mogę im kibicować? xDD serio pomyśl trochę :/. Nie mogę być kibicem Liverpoolu, bo jest jakaś szansa, że trafi na Barcę w LM?

2

To na pewno nie jest przerobione video? Bo aż ciężko mi w to uwierzyć... przecież to jest z 40km/h

2

Bez urazy, ale to jest totalna bzdura.

0

Alonso i Slimani ci nie zamulają? Na wyższym poziomie gra jest strasznie dynamiczna ja zalecałbym kogoś szybszego i zwinniejszego kupić.

0

To jest La Rambla. Tu jest to co jest, a nie to, co ma być xD tak było zawsze, co roku nowe plotki, nic nie poradzisz, mi to w sumie nie przeszkadza.

0

To, że ktoś się z kimś nie zgadza, nie znaczy, że ten ktoś powinien dostać bana.

0

To zdjęcie jest z 2015 o ile się nie mylę :/

0

Widzę i ciężko mi w to uwierzyć.

0

Zgaduję, że to był sarkazm :D

3

Ja też się na PC przerzuciłem. Ale Uncharted i The Last of Us to są po prostu arcydzieła warte kupna PS4.

0

Nie strzeliliśmy bramki Juventusowi w obu meczach, co w tym dziwnego? (wiem, wiem... Wygraliśmy z Realem, ale chyba ważniejszy jest bezpośredni pojedynek, bo idąc tym tropem często Termalica bywa lepsza od większości najlepszych klubów w Europie).

0

Musisz na wszystko patrzeć tak płytko?... Zrozum, że kibicowanie Barcy, czy Realowi to nie jest kryterium do oceniania poszczególnych osób jako ludzi. Masz jakąś obsesję czy coś? Dla ciebie kibice Realu są jak terroryści, albo gorzej. Najlepiej napisz kodeks o tym kogo lubić może kibic Barcelony, a kogo nie i na ile metrów może zbliżać się do kibiców Realu. No chyba, że trollujesz, w sumie bym się nie zdziwił.

0

Mam to samo. Rapu nie lubię, polskiego jeszcze bardziej, ale Eminem jest genialny... "Lose yourself", "Not afraid", "I'm gone", "No love"...

0

To jeszcze nie jest tak źle. W FIFIE mówi tak jak się pisze, czyli "Douglas" xD

1

No nie powiedziałbym. Ma mało przestrzeni ze względu na dobrą grę Brazylii, rzadko jest przy piłce a tą siatkę to chyba przegapiłem :/

4

Ten już na takiej bani że zmysły mu się pier*olą xD

0

Akurat takie błędy zdarzają się co mecz i wyłapywanie każdych poszczególnych detali nie ma sensu.

0

Zakładając, że ty jesteś zdrowy, to ja wolę mieć wszystkie najgorsze choroby, nie musisz odpowiadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?