VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko ciebie sprowokował, a zresztą nie miał na celu, bo napisał normalny komentarz. Zluzujcie majty bo to jest już żenujące. Żaden kibic Realu nie może tu nic napisać ani pochwalić swojej drużyny?
0
Dzięki za info xD
3
Tylko, że jeszcze na scenie powtórzy milion razy, że jest najlepszy na świecie, że bezdyskusyjnie zasłużył itp... Tego w nim nie lubię. Jak on sam nie zauważa różnicy pomiędzy robotą, jaką wykonuje Messi, a jaką on, to jest po prostu za bardzo w sobie zakochany.
0
Mogli pójść za ciosem. Real nigdy nie miał problemu z autobusami.
0
Nie.
0
A ja tam bym chciał żeby normalnie, bez błędów sędziowskich ich rozje*ali :D
1
Może jeszcze w tym meczu będą przegrywać 2:0 :D
0
Uwierz, że z tym bywa różnie.
0
Przecież nie dla każdego jakiś wynik może być dobry. Dla przykładu jak poświęcasz bardzo dużo czasu angielskiemu i wiążesz z tym swoją przyszłość, to 80% nie jest jakimś bardzo dobrym wynikiem i można wymagać od siebie więcej.
0
Nie dla każdego. Najwyraźniej bardzo dobrze zna język i liczył na 90+.
0
Czy Ney cokolwiek powiedział na ten temat?
0
Ale po co nam jest LO?
2
Nikt się nie śmieje z żołnierzy wyklętych. Ja za to śmieję się z tych, którzy noszą bez przerwy koszulki z takim hasłem, a nawet nie wiedzą, kim oni byli.
1
Idąc twoim tokiem myślenia. Pewnie jesteś jednym z narodowców dla których każdy niepopierający prawicy jest z KODu.
5
No po porostu pozamiatałeś. Na 4 twoje komentarze 4 można odebrać jako "j*bać lewaków". I jeszcze ta przepiękna riposta - "Lewocymbały".
0
Ona ma 21 lat :D
0
Często sam próbował zrobić cokolwiek w ofensywie przy niekorzystnym wyniku (PSG, wyjazd). No a jak się ma 24 asysty to ciężko jest rozłożyć każdą na pojedynczy mecz. Neymar wraca się, ciągnie naszą ofensywę, często pomaga w defensywie (największa liczba odbiorów wśród wszystkich napastników) i stwarza mnóstwo szans kolegom. Najczęściej robi sztuczki, kiedy mecz jest już rozstrzygnięty
0
A z szansami to chodziło mi bardziej o bramkowe.
0
No dzięki bo już czekałem na tą odpowiedź ze zniecierpliwieniem, mogę odetchnąć.
0
Dobra widzę, że nie mamy o czym dyskutować. Obejrzyj sezon od początku, to może wtedy. Np. mecz z PSG u siebie. Polecam. 16 bramek i 24 asysty (najwięcej z zespołu !) dają łącznie 40 udziałów przy bramkach w 42 meczach, a więc praktycznie co mecz Neymar daje nam bramkę. I nie zależy mi na tym, żeby zabłysnąć. Prędzej ty to zrobiłeś, ale bardziej negatywnie.
1
Napisałem "Zasłużone 4-0?", a nie "Zasłużone zwycięstwo?".
1
Mógłby mi ktoś w skrócie opisać mecz Realu? Zasłużone 4-0? Granada miała jakieś szanse?
0
Strzelił bramkę, po jego rajdzie Messi strzelił na 2:0, dzięki jego sztuczce wywalczyliśmy karnego. 0 pożytku.
0
Wierzysz każdej gazecie? No to współczuję.
0
A czy on powiedział to publicznie?...
0
Pierwszy komentarz po golu "ja pierdole!!!" haha :D
1
Tu co chwile są nowe trendy. Noce żartów czy quizów to już standard.
0
Przecież ci nie zakazuje przedstawiania swojej opinii. Po prostu nieodpowiednie jest wrzucanie wszystkich kibiców Realu do jednego worka i nazywać ich hala dziećmi. Ta strona jest dla kibiców Barcy, ale mogą się tu również udzielać kibice innych klubów w tym Realu nie zważając na wyniki ich drużyny. "Nie jesteśmy na gorszej pozycji w lidze"? Tyle samo pktow i jeden mecz zaległy Realu to oczywista przewaga po ich stronie. My musimy wszystko wygrać, a oni mogą nawet 1 mecz zemisować i nic nam to nie da.
Wracając do kwestii kibiców. Myslisz, że kibice Barcy nie robią tego samego i nie rejestrują się na stronie Realu? Po obu stronach są inteligentni, jak i debile, tak było, jest i będzie i nic tego nie zmieni.
6
Też kontratakować.
0
Jedziesz non stop po tym Realu, piszesz, że frajersko przegrali itp, ale to my dostaliśmy w ćwierćfinale LM w dwumeczu 0:3 i to my jesteśmy na gorszej pozycji od Realu w lidze. A Real praktycznie już zapewnił sobie finał LM. 3 finał w przeciągu 4 lat, oby nie 3 wygrany.