VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dokładnie. Ja mam taki problem, że jak już się zabiorę za Breaking Bad, to muszę obejrzeć przynajmniej 2-3 odcinki, bo serial wciąga jak cholera. A potem nie dosypiam...
2
Zgadzam się ze wszystkim, oprócz z karencją, bo przyniosłaby ona wielkie straty stronie, bardzo dużo użytkowników straciłoby dostęp do komentowania i artykuły świeciłyby pustkami, nie wspominając o La Ramblii. Zarejestrowałem się tutaj 12 września 2015 roku i było genialnie. Nareszcie znalazłem portal, gdzie można z kimś normalnie podyskutować, a kibice mają szacunek do rywali. Oczywiście zdarzały się wyjątki, ale to, co się ostatnio dzieje to jest już cyrk. Nienawiść do Realu to już tutaj wyje*ała poza skalę. Sam często lubię sobie pośmieszkować z Madrytu i CR7, bo za nim nie przepadam, ale tutaj dla wielu nie istnieje coś takiego jak szacunek i jadą po nim bez opamiętania, a jak ktoś skrytykuje Barcę, lub NIE DAJ BOŻE MESSIEGO, to wszyscy go obrzucają błotem, a ich jedynym argumentem jest "A Real i CR.....". Zrobiliby wszystko, by spowodować istną wojnę pomiędzy Realem a Barcą i mieć jeszcze więcej podtekstów do wywyższania siebie i poniżania Madrytu. Tyrając bez przerwy drugą stronę, obniżają poziom tutaj, a myślą, że jest wręcz przeciwnie. Jednym z głównych powodów czegoś takiego jest brak umiejętności patrzenia na daną sytuację z wielu perspektyw. Dla przykładu Święcicki, komentator Eleven, przez wielu tutaj uważany był za jednego z najlepszych/najlepszego komentatora, a po meczu rewanżowym z PSG (których jest kibicem) na twitterze wyrażał swoją złość, gdyż jego drużyna odpadła przez nieudolnego sędziego i cwaniactwo Suareza. Opinia tutaj o nim zmieniła się o 180 stopni. Teraz jest płaczkiem, hala dzieckiem i kimś nie zasługującym na szacunek. A jestem ciekawy, jak zareagowaliby ci ludzie, gdyby na miejscu PSG była Barcelona. Zgaduję, że serwery tutaj nie pozbierałyby się przez kilka dni, a płacz to byłoby najdelikatniejsze ujęcie stanu, w jakim znajdowaliby się ci użytkownicy. Ale oni nie potrafią sobie tego wyobrazić.
27
Graaj, nie sprawdzajo :D
0
"Znalazł gdzieś tam swój rozmiar koszulki co wydaje się przecież nieprawdopodobne" XD
2
Nie no ty musisz być trollem, bo aż mi się wierzyć nie chce, że piszesz to wszystko na poważnie.
2
Piszesz do kogoś "Ile ty masz lat kolego?", a następnie walisz "kturych" i "muwisz". Nieźle xD
0
Ta... Pewnie że tak. Jeszcze Ligę Mistrzów.
2
Wnioskując po tym, co u ciebie wywołuje białą gorączkę, to ciężko musisz mieć w życiu.
3
17 tysięcy funtów za 14-latka...
2
Hahahaha xD od razu trzeba wszystkie zapisane linki wpieprzyć, bo ktoś dodaje obrazek wywyższający Ronaldo. Żałosne.
0
A ile razy ich ratował w ostatnich minutach? Patrz na mecze z nim i bez niego. Właśnie.
1
Dobra patrz co Messi ma z reprezentacją... Ronaldo w Portugalii to może nawet już dzisiaj być grającym trenerem. W AFA nie potrafią docenić tego, że po ich stronie jest najlepszy piłkarz na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak Real wygra to LM to ja będę sobie musiał z 10 tubek maści sprawić.
0
No właśnie. Jego bramki są dzięki jego dobremu ustawieniu. A Messi potrafi sam sobie stworzyć szansę, strzelić bramkę i jeszcze stwarzać szansę kolegom. Poza tym jak widzę Marcelo, który zapieprza po całej długości boiska, co chwile jest przy piłce i jeszcze pomaga w obronie oraz innych zawodników to zdaję sobie z sprawę z tego, że Real mógłby wo wygrać tak samo bez Ronaldo, bo inny napastnik klasy światowej byłby tak samo genialnie obsługiwany i strzelałby bramki. To właśnie czyni Ronaldo gorszego od Messiego. Nie ma na świecie 2 piłkarza, który byłby najlepszym strzelcem w Europie i jednocześnie jednym z najlepszych/najlepszym kreatorem gry w środku pola.
14
Tyle, że każda bramka Ronaldo (a przecież on tylko z bramek żyje) to jest ogromna zasługa jego kolegów, a Messi nie dość, że strzela więcej, to kreuje i stwarza szansę kolegom. W Realu najlepszym zawodnikiem jest według mnie Marcelo. Co gość pracuje w ataku i obronie to jest niepojęte.
5
Oglądam pierwszy mecz pomiędzy polskimi drużynami od chyba roku. Następna przerwa będzie zdecydowanie dłuższa.
0
Ale... Co?
1
Jakiej ironii? XD wystarczy wejść na onet, meczyki czy twittera Iwańskiego, "esperta" który głosuje co roku, kto ma dostać ZP. Aż dziw, że jeszcze nie głosował na Lewego, jednak CR lepszy xD
0
A, ok. Bo po przeczytaniu od razu byłem pewien, że to sarkazm.
2
Widząc, że "Ancelotti odebrał Lewemu złotą piłkę", czy "Ranieri jest głupi bo nie wystawia Kapustki w każdym meczu" ta moja miłość do narodu raczej nie eksploduje.
0
Weź się zlituj i przestań się ośmieszać... Nie dość, że twoja wiedza jest na tyle ograniczona, że nie rozróżniasz środkowego napastnika od skrzydłowego, to pieprzysz, że "skoro Paco u nas gra to i Dembele też może". Tylko że ile Paco u nas gra? Weź się zastanów co ty piszesz Dembele ma 20 lat niespełna i potrzebuje dużo gry, a nie być zmiennikiem jak Paco.
0
Co ci w niej nie pasuje?
0
Biali gimbusi to za samo patrzenie powinni dostać wpie
0
"Nie rozumiem szacunku kibiców Barcelony do Realu, to jest dopiero komedia."
Czytam po raz enty i nie dowierzam. Heh. Boże.
0
Masz tam przecież "tackles" i jest ich 35 (28 udanych). Na pozostałe 68 składają się m.in. Zablokowane strzały (blocked shots) itd.
4
Tylko mi po przeczytaniu "Lofoten" naszła na myśl wioska z Wiedźmina 3 na wyspie Hindarsfiall? Może to jest jakieś nawiązanie, bo tereny praktycznie takie same.
0
Sam nie wierzę że to napisałem...
1
Eee tam, ja nad morzem mam z 15-20 stopni i wszystko cacy. Ludzie na plaży w bikini i kompielówkach.
0
Ktoś kiedykolwiek napisał, że Benzema to skrzydłowy?