0

Winić Stegena za tą bramke to trzeba być butem...

6

No pewnie WINA TER STEGENA XD

0

No właśnie nie xD

0

Przeczytaj lepiej artykuł, a nie wyrwany z kontekstu fragment w tytule. Czytanie nie boli.

1

Ale czemu pod artykułem o wywiadzie? Z takim czymś to na La Ramblę.

1

Powiedział, że odpowiedzialność leży w 100% po jego stronie. Nawet nie mam słów na takich jak ty.

0

Przecież w 2 połowie był jednym z najlepszych zawodników Barcelony...

1

No ty wiesz najlepiej co jest trenera obowiązkiem w takich sytuacjach... Bo przecież Alexa Sandro odjeżdżałby jak chciał, co ten Enrique może wiedzieć. Dajcie już sobie spokój. Mamy gorszy sezon a wam się wydaje że wszystko jest takie proste. "Zmień to, ustaw tam tego, ten ma wybiegać tam i mamy tryplet.". Nie potraficie docenić trenera, który zdobył z nami 5 trofeów w 2 sezony.

1

W jakim gazie?... Po sezonie bez trofeów z Martino?

0

65 kg? :D Nawet Neymar przy takim samym wzroście ma o ile się nie mylę 68.

0

Słyszałem gdzieś też, że liczba wygranych rund w meczu ma wpływ. Czyli np. jak przegrasz 14-16 to nie jest tak źle, a jak wygrasz 16-14 to też nie ma szału, ale nie jestem w 100% pewien, czy tak jest.

0

Tylko, że na tej stronie mogą przebywać i komentować także inni kibice, więc to wcale tak nie wygląda.

0

Wszystko fajnie, ale jak jesteś dumny, że możesz kibicować temu klubowi, to nie wyłączaj meczu w przerwie następnym razem :D

1

Wiesz co to znaczy "z przymrużeniem oka"?

0

Kupuj PS4, The Last of Us i Uncharted to jedne z najlepszych gier w jakie grałem. Jedyna przewaga XO to legendy.

0

Patrzeć*

0

Pewnie, a jak nie wygrają żadnego trofeum to wszystkich sprzedać. Uwielbiam takie perełki. Barcelona bardzo was rozpieszcza. A tak wgl to właśnie nie ma nikogo na ich miejsce.

0

Ok, dzięki. Jeśli chodzi o P9 l
Lite to sam nie mam, ale kilku znajomych owszem i są zadowoleni.

0

Od puxola to ty nie oczekuj czegoś takiego jak argumenty xD

0

Tak btw. rozumiem że nie polecasz Redmi Note 3 Pro? :D bo się zastanawiam nad kupnem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak mieć lepsze jak Paco jest napastnikiem, a Gomes pomocnikiem, w dodatku ostatnio defensywnym. Asyst też więcej zdobywają napastnicy, tym bardziej w Barcelonie.

1

Paco ma więcej asyst i bramek w lidze niż Iniesta.
Paco > Iniesta

1

Mnie też. Ta ręka, kilka różnych czy autów też źle podyktował, ale a drugiej strony nie uznał prawdłowej bramki dla Juve.

1

To by dużo nie zmieniło, serio. Poza tym wiele w porządku osób nie mogłoby wyrażać tu swojej opinii i dyskutować. Bez sensu jak dla mnie. Na każdej takiej stronie znajdziesz debili, to nieuniknione.

0

Po prostu fajnie jest zobaczyć opinie większości użytkowników na jakiś istotny temat umieszczony w ankiecie. Nie chcesz, nie głosuj. Nie wiem jak to może kogoś denerwować.

0

Obyśmy w następnym sezonie mieli o wiele lepszą drugą linię, trzeba korzystać z tego jakich mamy napastników, dopóki grają razem.

2

Jak wygramy wszystko, to zacznę kibicować Realowi.

1

No, nie istnieje, prawda. Niemożliwe wydawało mi się, żeby 2 razy pod rząd dostać taki wpierdziel w LM na wyjeździe. Juve o wieele trudniej będzie strzelić nawet te 4 bramki, niż PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?