VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wam poszła część przyrodnicza na egzaminie? To był jakiś dramat te pytania... Ja wycisnąłem 52%, polski z matma ok. 80%, historia 60.
Jakby ktoś był ciekawy pytań i rozwiązań to to są arkusze: https://cke.edu.pl/
A na onecie są rozwiązania.
1
Kiedy żart jest tak dobry, że pomimo wyśmiewania fanów Barcelony dostaje powyżej 20 poleceń na La Ramblii.
1
Tylko że Zidane miał już do czynienia z trenowaniem w przeciwieństwie to Puyola, Ronaldinho (on trenerem xD) i Xaviego.
"Znam go bardzo dobrze. Oglądam dużo meczów i widzę co robi.". Żartujesz sobie tak?
0
Odpadnięcie z LM nic nie znaczy. Gomes nadal walczy o ZP.
0
"Nie odbieram zaangażowania drużynie..."
0
Nie, tacy ludzie się zazwyczaj nie zmieniają.
0
Właśnie nie zaje***, tylko zje***.
1
A czy to ja spamuje jednym cytatem? Nic nie boli, spodziewałem się, że Barca odpadnie. To raczej ciebie boli głowa i to mocno.
3
Wstaw to jeszcze 5 razy, bardziej się dowartościujesz.
0
Hahahah IKS DE zabłysnąłeś serio.
0
Przecież napisałem, że te kropki nic nie różniłyby się od dłuższego tekstu, tu chodzi o sens. Ty potrafisz czytać? Bo nie napisałem nigdzie, że te kropki mnie sprowokowały.
2
Tu nie o to chodzi, że to są tylko "kropki". Mógłby napisać o tym meczu 10 wersów, a znaczenie byłoby to samo. Dla mnie też już te ciągłe prowokacje to lekka przesada, ale wiadomo jaki jest Pique.
5
Kto by jeszcze pomyślał z 3 miesiące temu, że na rewanż z Juventusem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów kibice tutaj będą chcieli, żeby w pierwszym składzie wyszedł Paco :D
2
Argumenty konkretne nie powiem :D
2
Nie ma sensu poświęcać swojego cennego czasu na LM, oglądać dobry mecz a potem coś takiego... W dodatku awansuje twój odwieczny rywal.
0
Nie mam jednej ulubionej, każda postać jest świetna, tylko ta ciotka to taka gnida jest xD
1
Ehh nie ma sensu... W ogóle...
1
Ja jestem też na 2 sezonie 9 odc, zajebioza.
0
Dzięki stary, o to mi chodziło.
0
Ma ktoś linka do wywiadu pomeczowego z Lewym?
1
On sam chciał odejść nie wiem który raz już to komuś piszę.
0
Raczej "hahahahaha"
0
Po 1.To, że ciebie nie obchodzi, to nie znaczy, że nikogo nie obchodzi, bo oglądało go kilka czy nawet kilkanaście tysięcy ludzi xD.
2. Nie wyzywał tych, co wierzyli. Wyzywał tych co pisali, że kto nie wierzy ten nie ma prawa oglądać meczu i kibicować itd...
0
Po prostu poniosły go emocje, Boże... To nie był materiał do zmontowania na YT, tylko live, gdzie zachowywał się jak codziennie. Najeżdża na kibiców Barcy, bo ma ku temu mnóstwo powodów. Tutaj często po prostu szydzi się z Realu, nie ma się do nich najmniejszego szacunku, wyzywa każdego ich kibica wrzucając wszystkich do jednego worka, to dopiero jest idiotyzm. Mam co do niego mieszane odczucia, ale przynajmniej mówi szczerą prawdę nt. Barcy i jej kibiców, którzy w mojej opinii są tacy sami jak kibice Realu (obie strony mają zarówno normalnych kibiców, jak i ślepych i głupich funboy'ów). Czasami też opowiada głupoty (jak m.in. to, że Barca nie ma szans awansować z PSG). Nie lubicie go, bo nie wypowiada się o Barcelonie w samych superlatywach i nie omija często smutnej prawdy o jej kibicach. I już nie piszcie głupot, że nigdy nie wyzwaliście żadnego zawodnika Barcy, że takie coś nie przechodzi przez gardło prawdziwym kibicom itp... Ja np. w meczu z Malagą nieźle się wkurzyłem na Rudego, bo zrobił pułapkę ofsajdową na połowie przeciwnika i mi się wymsknęło coś w stylu "ty idioto..." a oczywiście nie uważam go za idiotę, po prostu nie potrafiłem opanować złych emocji podczas gdy mój klub nie mógł zremisować z przeciętniakiem. Jesteście spięci potocznie mówiąc jak plandeka na żuku.
0
Tej 2 bramki nie strzeliłby byle kto, pomimo naszej słabej defensywy w tym meczu.
0
Przednie wiązadło krzyżowe w kolanie.
0
Nie mogę grać już 2 rok, heh.
0
Od 4 lat się nie rozwinął? :D 4 lata temu też by nam strzelił takie 2 bramki? Wątpię.
0
W 87 też nie :D
0
Na onecie mają już przygotowany o tym artykuł, nawet jak Bayern nie awansuje :D