VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to jakby nie patrzeć.
0
Eee tam taki wulgaryzm to... Ale fakt, lepiej uważać bo ja już 2 razy się przejechałem :/
0
Może nikt nie wbił :P a tak btw. warto wydać te 150zł?
0
Eeee tam ze smutku, jak nie awansujemy to nie będę zaskoczony.
0
U mnie to pada nie wiem co, wszystko naraz chyba.
2
Pierwszy raz zabiłem Trevora, bo byłem głupi i myślałem, że 3 opcja spowoduje zabicie Franklina xD
0
1 słowo zamieniłeś i już to nie brzmi tak jak ma brzmieć :D
0
Na La Ramblii są wszystkie beczki.
0
Aha xD, nie no świetny argument naprawdę. Jak ktoś kogoś dotknie w polu karnym to od razu karny... Ten kontakt mie miał nawet wpływu na jego upadek.
0
Najwięcej z Barcelony, najwięcej z Ligi Mistrzów. Poza tym Neymar ma 25 lat więc jeszcze jest w stanie grać dużo czasu i nikt nie powiedział że ktokolwiek włożyłby za niego 200mln, to są tylko plotki obalone przez samego Mourinho.
0
A asysty bramek nie dają? XDD
1
Neymar chyba na ławkę zasługuje chociaż.
0
Heh, no tak, przecież liczą się tylko bramki. Poza tym wątpię, żeby Neymar chciał iść do United i grać w LE. Dobra to nie ma sensu, widzę, że nie do końca rozumiesz, że nie wszystko jest takie proste jak w FIFIE.
0
Do wszystkich co pytają o te rady dotyczące piłki nożnej. WSZYSTKO się wykreuje podczas grania czy meczów. Ewentualnie po prostu ustaw sobie pachołki (z czegokolwiek) i rób slalom między nimi z głową uniesioną do góry. Ale nie ma na to jednego sposobu, najlepiej jest grać mecze i koncentrować się na ustawieniu kolegów, przeciwnika... A przegląd pola i technika prowadzenia piłki same się wyrobią.
0
Po to jest właśnie coś takiego jak "dyskusja". I nikt przez nią nie "odbija na innych niepowodzenia życiowe". Po prostu zastanawia mnie po co sprzedawać np. Neymara i kupować Dybale. Na jaką pozycje ten Dybala?
1
No pewnie, przecież z takim Realem, PSG, Juve (tamten sezon), Bayernem tylko sie kładł... Co ty piszesz człowieku... Właśnie Neymar rzadko zawodzi z tymi mocnymi drużynami.
0
Aha, to ma sens xD. Tak samo jak sprzedawanie połowy składu w tym piłkarza zapowiadającego się na najlepszego na świecie za 200mln bo przecież wszystko jest takie proste... Ktoś kto planuje w Barcelonie swoją kariere, po prostu trzeba mu powiedzieć, że niech spierdala i kupić każdego zawodnika, który dobrze gra w tym sezonie. Kupno zawodnika nie zależy tylko od jego gry. Następnym razem jak coś napiszesz przemyśl, czy ma to sens, no sprzedanie połowy składu nie dość że jest bez sensu, to nie ma szans na powodzenie.
0
Karne według mnie są o wiele lepsze, po prostu trzeba się nauczyć strzelać, a jak jakiś zawodnik kopnie piłkę, która ledwo toczy się do bramki, to znaczy, że ktoś nie potrafi strzelać. Jest o wiele większa swoboda i można uderzyć na mnóstwo sposobów. Jedynie bramkarze bronią jakby nie domagali lekko :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciebie się nawet zhejtować nie da. Sam już się wystarczająco ośmieszyłeś.
5
Moja reakcja po golu Roberto może służyć jako fragment do filmu dokumentalnego o chorobach psychicznych.
1
Zgadza się.
2
Wychowanek Barcy, 22 lata, obchodził urodziny w dniu historycznej remontady, brał udział w programie dla małych dzieci w 2005 roku pt. "Szkoła Barcy", gdzie gwiazdy Blaugrany trenowały z młodziakami. Szybki napastnik (czasami skrzydłowy).
0
Sądząc po tym pierwszym to tylko Kun mi na myśl przychodzi.
1
Nie powiedziałbym. Jego twitty przykładowo o Lewym coraz bardziej przekonują mnie do podobnego poziomu tych dwóch panów.
7
Ja pier**le... Mam nadzieję, że to jest tylko nieudany żart z jego strony. On z Iwańskim to są mózgi polskiego dziennikarstwa sportowego nie ma co.
0
Jaka są wasze opinie o Metal Gear Solid V: Phantom Pain i Hitman: Absolution?
Sztuczna inteligencja w tych skradankach daje radę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Samper w Granadzie gra komedie, albo dramat, jak kto woli.
0
Nawet dzisiaj hejtujecie Gomesa xD. Jesteście niemożliwi.