0

To żeby się wypowiedzieć na temat jakiegoś autora, trzeba być od niego lepszym? Popieprzone myślenie.

0

Ładnie to tak kopiować czyjś komentarz?

4

A co? Zastanawiasz się, czy go pochwalić po dzisiejszym meczu? :D

2

Nie. On jest skrzydłowym. Zarówno w Liverpoolu jak i w reprezentacji.

0

Rafinha, Suarez, Messi... Zresztą cały zespół.

0

Ja tak samo przez chwilę zastanawiałem się o co chodzi :D

0

I to uczucie jak się wjeżdżało na pełnej z miotaczem ognia, paliło wszystko dookoła a w tle ta muzyka... Genialne.

0

A to przepraszam, że zająłem twój czas przez moją niewiedzę :/

0

Wiedźmin 3. "Fields of Ard Skellig" wysłuchaj sobie. Na tle krajobrazów Skellige to jest czysta zajebistosc.

0

"Co najmniej 17 lat"? Nie powinno być "najwyżej"?

1

Szybszy byłeś :D

3

To trochę tak jak napisać "Nie można się z kumplami umówić i pograć w gałę na orliku, tylko oglądać jakąś tam Ligę Mistrzów?"

0

Ty to techniczny spryciarz jesteś.

0

Prawda, ale i tak nawet z Luisem Urugwaj najprawdopodobniej również zostałby zmiażdżony piłkarsko przez Canarinhos. Widać wyraźną różnicę klas.

0

GOOOL! Paulinho ustrzeliwuje dublet i jest już 2-1 dla Brazylii.

0

Nawet w 30 razy mniejszej Polsce 2 liga jest podzielona :D

0

Bo pytanie trochę głupie (albo źle sformułowane). Padło bardzo dużo bramek w 1 minucie. No a w 0 minucie strzelić się nie da :D zapewne chodziło ci o sekunde.

1

2 liga na cały kraj? Średni pomysł :D

1

Brazylia - Urugwaj, zawsze lubię patrzeć jak grają Canarinhos, m.in. ze względu na Neymara.

0

Mam nadzieję, że ten cytat w tytule jest prawdziwy, bo jeśli nie, to przesadziliście :/

3

Pewnie, ale w sumie trochę mnie to niepokoi, jak tyle osób pisze tutaj swoje sny, które w porównaniu do mojego latającego wulkanu z zielonymi przyciskami, które zatrzymują czas, są normalne xD

2

Ja niemalże codziennie pamiętam przynajmniej mały urywek ze snu. Ale lepiej żebym o tym nie pisał, bo jest to tak chore, że nawet największy myśliciel nie doszukałby się w tych snach grama sensu :D

0

Ale wiesz, że "nie obrażanie" to nie jest jedyny punkt w regulaminie? :D co nie zmienia faktu, że go nie złamałeś... chyba (wg mnie czasami trochę przesadzają z usuwaniem komentarzy więc radzę uważać) :v

0

To jakie to miało być? On reprezentuje ich kraj i strzela dla nich gole, a oni mają się nie cieszyć?

0

Trzech, jeszcze jakiś typo polecił jego komentarz, pewnie nie przypadkowo. Fajnie.

1

Lubię go, ale w pamiętnej sytuacji z Sahinem wypadł na przegrywa :D

0

Mnie też.

0

Dobra, łapie :D

0

Ale wiesz, że dla każdego dany komentarz może mieć różną wartość "mądrości"? Bo ci, którzy "mówią mądrze" i "są w cieniu" wywołują u innych zupełnie inne odczucia. Jak np. ktoś pisze, że Gomes to drewno i nieudacznik i powinniśmy go jak najszybciej sprzedać, to dla jednego pisze mądrze, a dla mnie np. jest lekko niemądry.

1

Eeee, co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?