VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To żeby się wypowiedzieć na temat jakiegoś autora, trzeba być od niego lepszym? Popieprzone myślenie.
0
Ładnie to tak kopiować czyjś komentarz?
4
A co? Zastanawiasz się, czy go pochwalić po dzisiejszym meczu? :D
2
Nie. On jest skrzydłowym. Zarówno w Liverpoolu jak i w reprezentacji.
0
Rafinha, Suarez, Messi... Zresztą cały zespół.
0
Ja tak samo przez chwilę zastanawiałem się o co chodzi :D
0
I to uczucie jak się wjeżdżało na pełnej z miotaczem ognia, paliło wszystko dookoła a w tle ta muzyka... Genialne.
0
A to przepraszam, że zająłem twój czas przez moją niewiedzę :/
0
Wiedźmin 3. "Fields of Ard Skellig" wysłuchaj sobie. Na tle krajobrazów Skellige to jest czysta zajebistosc.
0
"Co najmniej 17 lat"? Nie powinno być "najwyżej"?
1
Szybszy byłeś :D
3
To trochę tak jak napisać "Nie można się z kumplami umówić i pograć w gałę na orliku, tylko oglądać jakąś tam Ligę Mistrzów?"
0
Ty to techniczny spryciarz jesteś.
0
Prawda, ale i tak nawet z Luisem Urugwaj najprawdopodobniej również zostałby zmiażdżony piłkarsko przez Canarinhos. Widać wyraźną różnicę klas.
0
GOOOL! Paulinho ustrzeliwuje dublet i jest już 2-1 dla Brazylii.
0
Nawet w 30 razy mniejszej Polsce 2 liga jest podzielona :D
0
Bo pytanie trochę głupie (albo źle sformułowane). Padło bardzo dużo bramek w 1 minucie. No a w 0 minucie strzelić się nie da :D zapewne chodziło ci o sekunde.
1
2 liga na cały kraj? Średni pomysł :D
1
Brazylia - Urugwaj, zawsze lubię patrzeć jak grają Canarinhos, m.in. ze względu na Neymara.
0
Mam nadzieję, że ten cytat w tytule jest prawdziwy, bo jeśli nie, to przesadziliście :/
3
Pewnie, ale w sumie trochę mnie to niepokoi, jak tyle osób pisze tutaj swoje sny, które w porównaniu do mojego latającego wulkanu z zielonymi przyciskami, które zatrzymują czas, są normalne xD
2
Ja niemalże codziennie pamiętam przynajmniej mały urywek ze snu. Ale lepiej żebym o tym nie pisał, bo jest to tak chore, że nawet największy myśliciel nie doszukałby się w tych snach grama sensu :D
0
Ale wiesz, że "nie obrażanie" to nie jest jedyny punkt w regulaminie? :D co nie zmienia faktu, że go nie złamałeś... chyba (wg mnie czasami trochę przesadzają z usuwaniem komentarzy więc radzę uważać) :v
0
To jakie to miało być? On reprezentuje ich kraj i strzela dla nich gole, a oni mają się nie cieszyć?
0
Trzech, jeszcze jakiś typo polecił jego komentarz, pewnie nie przypadkowo. Fajnie.
1
Lubię go, ale w pamiętnej sytuacji z Sahinem wypadł na przegrywa :D
0
Mnie też.
0
Dobra, łapie :D
0
Ale wiesz, że dla każdego dany komentarz może mieć różną wartość "mądrości"? Bo ci, którzy "mówią mądrze" i "są w cieniu" wywołują u innych zupełnie inne odczucia. Jak np. ktoś pisze, że Gomes to drewno i nieudacznik i powinniśmy go jak najszybciej sprzedać, to dla jednego pisze mądrze, a dla mnie np. jest lekko niemądry.
1
Eeee, co?