0

To było tak dawno, wszyscy o tym wiedzą. Po co do tego wracać?

0

Widać wyraźnie, co spowodowało jego przywrócenie. On sam.

2

Kurde, przypominam sobie jak jeszcze ok. miesiąc temu większość strony chciała go sprzedawać, widzicie, warto było być cierpliwym.

0

Moim zdaniem nadal ten karny nie był prawidłowy. Ten kontakt z nogą jest tak delikatny, że Suarez chyba nawet tego nie poczuł, bo łapał się za szyję, a na początku za głowę (xD). Ta ręka na szyi to też był leciutki dotyk, tyle że w tym filmie, który dałeś wygląda to, jakby Marquinhos się w niego wje**ł. No i na końcu nie kierujmy się opinią jednego sędziego, bo prawdopodobnie inni również dobrzy sędziowie myślą inaczej :)

0

Użytkownicy ocenili go najgorzej ze wszystkich xDD

0

Wcale że nie. Po prostu takie są przepisy. To wszystko.

0

Hahahahahaha :DD Widzę Święcicki z najlepszego komentatora na tej stronie stał się śmieciem xD

9

Boże widzisz i nie grzmisz...

1

Ku**a! Bo to już jest nie do zniesienia... DO WSZYSTKICH którzy piszą te komenty nt. 0% szans... To było TYLKO na podstawie statystyk i uzasadnione TYLKO tym, że nikt w LM nigdy wcześniej tak nie zrobił... Aż żal patrzeć jak komentarz dostaje 200 poleceń, dlatego, że użytkownik nie przeczytał artykułu (piszę o tym co był w TOP3 niedawno). A poza tym są przepisy, których trzeba przestrzegać, to nie jest żadna szpila.

0

Zdobycie tego trofeum to w tej chwili jest już raczej obowiązek.

1

Ludzie zlitujcie się... Czy on powiedział COKOLWIEK nt. Realu?... Nie. Suarez zasymulował i prawdopodobnie m.in dzięki temu awansowaliśmy, co nie zmienia faktu, że mamy w tym sezonie i tak wielkiego pecha co do sędziów, lecz tym razem nam się poszczęściło.

0

Nooo ten ranking to rzeczywiście świetny przykład. Zaczął posiadać jakąkolwiek ważność, gdy Polska osiągnęła wysokie miejsce. Co komentarz to głupszy.

0

A to jak ktoś kogoś ledwo dotknie w polu karnym, to od razu karny? xD

0

Na tą chwile to uj mnie to, jutro się zobaczy, kiedy dotrze do mnie to co tu się stało właśnie.

1

NEYMAR MOIM BOGIEM

3

Ja pamiętam nicki użytkowników, którzy pisali po 1 meczu, że pozamiatane, niech się tylko ku**a któryś wypowie na cokolwiek...

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Najwięcej psuje akcji z przodu.

0

Brawo!! Jest dobrze, ale myślę, że przerwa będzie na korzyść Paryżan niestety. Oby nas nie zaskoczyli na początku 2 połowy bo wszystkie starania pójdą w piz...

0

1 wolny? :D w tym sezonie już ma 2, poza tym ma większy procent udanych wolnych.

0

Wolę 4:1 niż 5:1 :D

0

Możesz przybliżyć?

0

Mielibyśmy wtedy ogromnego farta. Mimo wszystko my zepsuliśmy mniej okazji, niż PSG.

0

Nigdzie nie napisałem, że jest to niemożliwe, ale nadal mało prawdopodobne, nawet z ogórkiem byłoby trudno odrobić taką stratę, a wg mnie PSG gra w tej chwili jak czołówka Europy (Real, my, Bayern, Juve...).

0

Pewnie, że może, to jest tylko opinia Raula.Tak w ogóle to beka, bo jak Raul mówi, że Barca nie odrobi to pół strony tutaj po nim jedzie, a jak ludzie tutaj piszą, że nie wierzą sami w zwycięstwo, to jest, że są "realistami" (nie kieruję tych słów do Ciebie).

0

Gdyby PSG było skuteczniejsze, to byłoby z 6:0.

0

To, że Real często dokonuje remontad, to nie znaczy, że dokona ją w każdym meczu i nigdy nie zaliczy wpadki... Litości, bo jak patrzę na te komentarze to krew mnie zalewa... Jak jakaś legenda wypowie się lepiej nt. Realu niż Barcy, to od razu każdy po nim tutaj jedzie i daje argumenty z dupy.

7

Przecież nasi zawodnicy patrzą tak samo na mecze Realu. O co wam chodzi?

3

A gdzie on napisał, że nie ma kumpli? :D

1

Odważne postanowienie nie ma co ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?