0

Nie.

0

Nie cierpię go. Taki Arbeloa tylko że na lewej stronie.

2

"Przelew za późno doszedł hehehe", "Perez nie powiedział która drużyna z Madrytu ma zagrać z Leicester hehehe"... Nie zawiodłem się na was śmieszki xD

0

I jak tam? :D
Poproszę link do twojej fotki xD

1

Hahahahaha no po prostu leżę i nie wstaje szacun.

7

To jest to pieprzenie w stylu "na tym etapie każda drużyna jest na takim poziomie blablabla...". Myślę, że jakby jakiś trener powiedział coś w stylu "Moim zdaniem Leicester na tą chwilę jest teoretycznie najsłabszą drużyną wśród ćwierćfinalistów", to nie byłby aż taki wstyd :D

0

Gra już ktoś w Ghost Recona Wildlands? Polecacie? Jestem ciekawy także, czy tryb singleplayer jakoś sobie radzi, bo wiem że gra jest raczej pod multi.

4

Jak już z Realem to półfinał albo finał. Ćwierćfinał chcę, żeby był teoretycznie łatwiejszy :)

0

Co xD

0

A czemu nie spojrzysz na o wiele więcej przypadków zawodników, którzy zaczęli grać na wysokim poziomie w 2 sezonie i nie zostali od razu sprzedani? Poza tym nie chodziło mi najbardziej o to, że ja nie chcę go sprzedawać (choć nie chcę), lecz o to, że zarząd go nie sprzeda, chyba że nowy trener (prawdopodobnie Unzue) będzie go chciał od razu wywalić, w co w przypadku naszego asystenta wątpię.

0

Zacznijmy od tego, że nie sprzedamy Gomesa...

1

Wygrywając z PSG też nie istnieliśmy?

1

Hahahahahaha xD nie martw się, nie będziesz musiał zapewne...

3

Wiem, ale każdy może też tego kogoś poprawić, to chyba nic złego :)

6

Zanetti raczej powiedziałby "osiągnął" :D

0


2.15, 3.15
Może ci o inne karne chodzi w takim razie :D

0

I dwukrotnie strzelił bez szans dla bramkarza ;)

2

Myślę, że Barca coraz bardziej jest uzależniona od Neymara.

0

Zgadzam się. Wczoraj napisałem komentarz o tym, że zarówno kibice Realu, jak i Barcy mają tak samo duże grupy delikatnie mówiąc niemądrych ludzi. Usuneli go xD

8

No, pewnie... Bo tryplet to obowiązek.

1

Komentarz usunięty

0

Ze łba do pustej i goła klata jak nic :D

0

Być w formie nie znaczy grać przyjemnie dla oka.

0

Co do dzisiejszego meczu, nigdy nie spodziewałbym się, że taka porażka może nastąpić po 3 meczach z bilansem 17-2 i po historycznej, najlepszej remontadzie w historii LM. Niestety Barcelona jest nieprzewidywalna także w negatywnym tego słowa znaczeniu :/. Musimy wygrać El Clasico, inaczej trzeba liczyć na nagły i bardzo mocny spadek formy Realu, ale nawet jeśli taki będzie miał miejsce, to jak zwykle pewnie dopisze im szczęście jak przez większość tego sezonu.

0

To złe masz wrażenie, bo jest jednym z najwięcej biegających piłkarzy Barcy, jak jest na boisku

0

Cały Luis "o piłka, przypieprzę..."

0

Co ty pie***lisz..........

1

Przecież to nie było podanie... No ale w sumie co może wiedzieć o przepisach ktoś kto obwinia za tą połowę Gomesa.

0

Nie no, wtedy zagra...

0

Gdzie w tytule jest "Andre Gomes"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?