VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie.
0
Nie cierpię go. Taki Arbeloa tylko że na lewej stronie.
2
"Przelew za późno doszedł hehehe", "Perez nie powiedział która drużyna z Madrytu ma zagrać z Leicester hehehe"... Nie zawiodłem się na was śmieszki xD
0
I jak tam? :D
Poproszę link do twojej fotki xD
1
Hahahahaha no po prostu leżę i nie wstaje szacun.
7
To jest to pieprzenie w stylu "na tym etapie każda drużyna jest na takim poziomie blablabla...". Myślę, że jakby jakiś trener powiedział coś w stylu "Moim zdaniem Leicester na tą chwilę jest teoretycznie najsłabszą drużyną wśród ćwierćfinalistów", to nie byłby aż taki wstyd :D
0
Gra już ktoś w Ghost Recona Wildlands? Polecacie? Jestem ciekawy także, czy tryb singleplayer jakoś sobie radzi, bo wiem że gra jest raczej pod multi.
4
Jak już z Realem to półfinał albo finał. Ćwierćfinał chcę, żeby był teoretycznie łatwiejszy :)
0
Co xD
0
A czemu nie spojrzysz na o wiele więcej przypadków zawodników, którzy zaczęli grać na wysokim poziomie w 2 sezonie i nie zostali od razu sprzedani? Poza tym nie chodziło mi najbardziej o to, że ja nie chcę go sprzedawać (choć nie chcę), lecz o to, że zarząd go nie sprzeda, chyba że nowy trener (prawdopodobnie Unzue) będzie go chciał od razu wywalić, w co w przypadku naszego asystenta wątpię.
0
Zacznijmy od tego, że nie sprzedamy Gomesa...
1
Wygrywając z PSG też nie istnieliśmy?
1
Hahahahahaha xD nie martw się, nie będziesz musiał zapewne...
3
Wiem, ale każdy może też tego kogoś poprawić, to chyba nic złego :)
6
Zanetti raczej powiedziałby "osiągnął" :D
0
2.15, 3.15
Może ci o inne karne chodzi w takim razie :D
0
I dwukrotnie strzelił bez szans dla bramkarza ;)
2
Myślę, że Barca coraz bardziej jest uzależniona od Neymara.
0
Zgadzam się. Wczoraj napisałem komentarz o tym, że zarówno kibice Realu, jak i Barcy mają tak samo duże grupy delikatnie mówiąc niemądrych ludzi. Usuneli go xD
8
No, pewnie... Bo tryplet to obowiązek.
1
Komentarz usunięty
0
Ze łba do pustej i goła klata jak nic :D
0
Być w formie nie znaczy grać przyjemnie dla oka.
0
Co do dzisiejszego meczu, nigdy nie spodziewałbym się, że taka porażka może nastąpić po 3 meczach z bilansem 17-2 i po historycznej, najlepszej remontadzie w historii LM. Niestety Barcelona jest nieprzewidywalna także w negatywnym tego słowa znaczeniu :/. Musimy wygrać El Clasico, inaczej trzeba liczyć na nagły i bardzo mocny spadek formy Realu, ale nawet jeśli taki będzie miał miejsce, to jak zwykle pewnie dopisze im szczęście jak przez większość tego sezonu.
0
To złe masz wrażenie, bo jest jednym z najwięcej biegających piłkarzy Barcy, jak jest na boisku
0
Cały Luis "o piłka, przypieprzę..."
0
Co ty pie***lisz..........
1
Przecież to nie było podanie... No ale w sumie co może wiedzieć o przepisach ktoś kto obwinia za tą połowę Gomesa.
0
Nie no, wtedy zagra...
0
Gdzie w tytule jest "Andre Gomes"?