0

Taa, jedna z najlepszych misji :D

1

Jakby ktoś nie wiedział, to wytłumaczę, żeby ktoś nie wziął tego na poważnie i nie uważał Geralta za takiego Romeo ;D. To nie jest Geralt w swojej postaci, więcej nie napisze bo bym zaspoilerował :D

2

Serio aż tyle? Ciężko mi w to wierzyć.

0

Komentarz usunięty

1

Oglądał już ktoś najnowszego Wolverina? Jak wrażenia?

0

Polecam kanał na YT "rooshken" jak ja kupuje sprzęt do gier to zawsze patrzę na jego recenzję i jeszcze ani razu się nie zawiodłem :) a droższych słuchawek ci nie polecę, bo sam nie kupuję droższych niż za 100-200zł

4

Tak samo Digne. A myślę, że dobrze poradziliby sobie jako wahadłowi

0

Ja to chyba z 30 odcinków już przegapiłem i się do tego zabrać nie mogę :D

1

Zamiast cały czas pisać to samo może pomyślcie, czy to może być prawda, bo brzmi to nierealnie.

0

O kurde, szacun. Ja jeszcze nigdy tyle nie wytrzymałem.

0

Przede wszystkim moim zdaniem na skrzydlach powinien zagrać Roberto i może nawet Alba, bo takiego Alvesa czy Alexa Sandro trzeba będzie bez wątpienia przypilnować a Iniesta czy Rafinha mogą sobie nie poradzić, przy czym również 3 stoperzy to za mało na tych skrzydłowych + Dybalę.

0

A to trzeba było od razu napisać :D a tak na serio to jak się wstaje w niedzielę o 11, to potem w nocy każde zajęcie wydaje się lepsze od spania xD

0

Ja również sądzę, że nie będę tęsknił za tymi czasami z bardzo wielu powodów a nie jak wszyscy wokół mi mówią. Więcej zapieprzania nie znaczy, że będzie gorzej. Kluczowe jest chyba mieć spoko osoby w swoim gronie.

0

Współczuję. Pewnie jeszcze nie wiem, że będę tęsknić za tymi czasami, ale ciężko mi to sobie wyobrazić.

1

Aha :D to i tak nie zmienia faktu, że ocenianie osoby na podstawie tego, jakiemu klubowi kibicuje jest debilne, tak samo brak szacunku do kibica przeciwnej drużyny, który wyraża się tu do wszystkich z szacunkiem.

1

Ale mi się spać nie chce. Bo im szybciej zasne tym szybciej będę w szkole :D

0

Jakiś powód dlaczego on według ciebie jest kibicem Realu?

1

Co za idioci... Wyjmują z kontekstu jego wypowiedzi, żeby umieścić to w spocie, potem mówią, że to powinnien być dla niego zaszczyt i żądają odszkodowania i przeprosin... Nie wierzę w ten rząd.

0

Maradonna :DD

0

On nic takiego nie napisał. Stwierdził po prostu, że w niego wierzy, bo wyzywanie go i sprzedawanie w 1 sezonie to głupota, dla mnie zresztą też.

0

Dlaczego jak ktoś krytycznie wypowie się na temat jakiegoś zawodnika Barcy, to od razu musi być "białym żołnierzykiem" na tej stronie?...

108

Udany debiut Unzue na stanowisku trenera :D

0

GOMEEEES!!!

0

XD

0

Pragnę zauważyć słowo "KAPPA" w komentarzu użytkownika Kubsoneq.

0

Boże... Ty wiesz że trener musi być po zdanym kursie i mieć jakiekolwiek doświadczenie? To nie jest B-klasa... A to, że Messi rządzi szatnią, nie znaczy od razu, że ustala taktykę i skład. W ogóle to ty jesteś jakimś trollem? Bo jak teraz czytam o tym Messim i wcześniej czytałem o tym, że "Stoch przegrywa bo mu się skakać nie chce" to się zastanawiam jak można takie rzeczy wypisywać.

0

A czy do końca ligi pozostały 2 kolejki?

0

Brak zwycięstwa jutro to ewentualna wygrana El Clasico i 2 potknięcia więcej Realu, a to jest bardziej prawdopodobne niż remontada z PSG przed tym meczem, więc to byłby PRAWDOPODOBNIE koniec ligi.

0

Prawdopodobnie dlatego, że Rafinha razem z Neymarem dali wcześniej kupę dla Umtitiego :D

0

On jeszcze żyje? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?