VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa, jedna z najlepszych misji :D
1
Jakby ktoś nie wiedział, to wytłumaczę, żeby ktoś nie wziął tego na poważnie i nie uważał Geralta za takiego Romeo ;D. To nie jest Geralt w swojej postaci, więcej nie napisze bo bym zaspoilerował :D
2
Serio aż tyle? Ciężko mi w to wierzyć.
0
Komentarz usunięty
1
Oglądał już ktoś najnowszego Wolverina? Jak wrażenia?
0
Polecam kanał na YT "rooshken" jak ja kupuje sprzęt do gier to zawsze patrzę na jego recenzję i jeszcze ani razu się nie zawiodłem :) a droższych słuchawek ci nie polecę, bo sam nie kupuję droższych niż za 100-200zł
4
Tak samo Digne. A myślę, że dobrze poradziliby sobie jako wahadłowi
0
Ja to chyba z 30 odcinków już przegapiłem i się do tego zabrać nie mogę :D
1
Zamiast cały czas pisać to samo może pomyślcie, czy to może być prawda, bo brzmi to nierealnie.
0
O kurde, szacun. Ja jeszcze nigdy tyle nie wytrzymałem.
0
Przede wszystkim moim zdaniem na skrzydlach powinien zagrać Roberto i może nawet Alba, bo takiego Alvesa czy Alexa Sandro trzeba będzie bez wątpienia przypilnować a Iniesta czy Rafinha mogą sobie nie poradzić, przy czym również 3 stoperzy to za mało na tych skrzydłowych + Dybalę.
0
A to trzeba było od razu napisać :D a tak na serio to jak się wstaje w niedzielę o 11, to potem w nocy każde zajęcie wydaje się lepsze od spania xD
0
Ja również sądzę, że nie będę tęsknił za tymi czasami z bardzo wielu powodów a nie jak wszyscy wokół mi mówią. Więcej zapieprzania nie znaczy, że będzie gorzej. Kluczowe jest chyba mieć spoko osoby w swoim gronie.
0
Współczuję. Pewnie jeszcze nie wiem, że będę tęsknić za tymi czasami, ale ciężko mi to sobie wyobrazić.
1
Aha :D to i tak nie zmienia faktu, że ocenianie osoby na podstawie tego, jakiemu klubowi kibicuje jest debilne, tak samo brak szacunku do kibica przeciwnej drużyny, który wyraża się tu do wszystkich z szacunkiem.
1
Ale mi się spać nie chce. Bo im szybciej zasne tym szybciej będę w szkole :D
0
Jakiś powód dlaczego on według ciebie jest kibicem Realu?
1
Co za idioci... Wyjmują z kontekstu jego wypowiedzi, żeby umieścić to w spocie, potem mówią, że to powinnien być dla niego zaszczyt i żądają odszkodowania i przeprosin... Nie wierzę w ten rząd.
0
Maradonna :DD
0
On nic takiego nie napisał. Stwierdził po prostu, że w niego wierzy, bo wyzywanie go i sprzedawanie w 1 sezonie to głupota, dla mnie zresztą też.
0
Dlaczego jak ktoś krytycznie wypowie się na temat jakiegoś zawodnika Barcy, to od razu musi być "białym żołnierzykiem" na tej stronie?...
108
Udany debiut Unzue na stanowisku trenera :D
0
GOMEEEES!!!
0
XD
0
Pragnę zauważyć słowo "KAPPA" w komentarzu użytkownika Kubsoneq.
0
Boże... Ty wiesz że trener musi być po zdanym kursie i mieć jakiekolwiek doświadczenie? To nie jest B-klasa... A to, że Messi rządzi szatnią, nie znaczy od razu, że ustala taktykę i skład. W ogóle to ty jesteś jakimś trollem? Bo jak teraz czytam o tym Messim i wcześniej czytałem o tym, że "Stoch przegrywa bo mu się skakać nie chce" to się zastanawiam jak można takie rzeczy wypisywać.
0
A czy do końca ligi pozostały 2 kolejki?
0
Brak zwycięstwa jutro to ewentualna wygrana El Clasico i 2 potknięcia więcej Realu, a to jest bardziej prawdopodobne niż remontada z PSG przed tym meczem, więc to byłby PRAWDOPODOBNIE koniec ligi.
0
Prawdopodobnie dlatego, że Rafinha razem z Neymarem dali wcześniej kupę dla Umtitiego :D
0
On jeszcze żyje? :D