VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szkoda mi go. Przechodzisz do najlepszego klubu świata, jesteś pod olbrzymią presją i nic ci nie wychodzi. Kibice FCB (większość) z całego świata jadą po tobie bez opamiętania, a jak drużyna przegrywa, cała wina spada na ciebie, pomimo tego, że najważniejsze błędy popełniał kto inny (np. Mathieu).
0
Laporte, młody zawodnik, zapowiada się na klasowego ŚO... W sam raz na zmiennika. Iniesta? Rakitic? Suarez? Kto to w ogóle jest? Carrasco - jakieś 40-50mln, Dybala - 100 przy dobrych wiatrach, Laporte - z 30-40, Bellerin - też z 30-40. Budżet - 25mln. Stary idź do Barcy mogą wziąć ten pomysł.
0
Nie porywa, ale są skuteczni i nie mają takich przebłysków słabej gry jak my.
0
Wiem o tym, jednak myślę, że nie ma co drwić z tych, którzy nadal wierzą, bo to jest lepsze niż z góry zakładać, że sezon już przegrany itd... Na tym w pewnej części polega kibicowanie, żeby nawet, jak są małe szanse do końca wierzyć i dopingować swój zespół.
0
Sęk w tym, że Real wystawiając rezerwy na mecz z taką właśnie np. Malagą wygrywa, a my nie dość, że tracimy punkty, to gramy całym MSN 3 dni przed meczem z Juve, a Neymar jeszcze dostaje czerwoną kartkę (na szczęście następny mecz gramy z RSSS, chociaż przecież jak go nie wygramy, to El Clasico może nie mieć znaczenia w kontekście mistrzostwa).
0
Tego nie wiemy.
0
No trudno... Po 2 świetnych sezonach zapowiada się przeciętny/słaby. Z Juve z taką grą to to o półfinale będziemy mogli sobie pomarzyć. Trzeba wygrać ten Puchar i wejść świeżo w nowy sezon z nowym trenerem i pomysłami na grę, których w tym sezonie najwyraźniej brakuje.
0
O Boże... Zaraz jak któryś sędzia usłyszy pierdnięcie w jego kierunku to zapisze to w raporcie.
0
3:0? Co tak mało?
0
Ehh ile takich było przed meczem z PSG... "Zdejmijcie różowe okulary", "ale wy jesteście naiwni", "je jestem realistą...". Wszystko jest możliwe. Moim zdaniem szanse na wygranie ligi są większe, niż były na awans do ćwierćfinału LM po 1 meczu z Paryżanami. Oczywiście najprawdopodobniej przegramy ligę, ale wszystko jest możliwe i takie przewidywanie przyszłości jest bez sensu, czego dowodem jest właśnie rewanż z PSG.
0
Z PSG polegalismy tez na PSG, że zagrają gówno, i zagrali.
3
Noo pewnie wszystko spoko kto na coś narzeka ten nie jest prawdziwym kibicem.
0
Dobra wygrajmy ten Puchar i wyjdźmy na nowy sezon na świeżo z nowym trenerem.
0
Bo mamy teraz dwumecz z Juve?
0
Nawet jeśli to Barca zarobi na nim fortunę.
0
Moim zdaniem jednak Neymar był lepszą inwestycją, gdyż z pewnością będzie grał dłużej od Suareza. Zresztą on jest głównym kandydatem do bycia liderem Barcy po Messim.
0
Z każdym jest inaczej. Może po prostu ja nie potrafię wyczuć jak bardzo coś mnie boli.
1
Nie zgadzam się z @barteq. Też kiedyś myślałem, że wybiłem. Myślałem.
0
Mogą być, nie jest źle.
0
A kto mu tą piłkę wyłożył?
0
Jak widziałem to podczas meczu to się po prostu śmiałem :D
0
Pogba już zrobił, niestety... Mam nadzieję, że Lewy na nic takiego się nie zdecyduje bo chyba jeszcze jest w stanie grać kilka lat na najwyższym poziomie,
1
Przecież gość se jaja robi :D
1
Neymar nigdy nie będzie tak dobry jak Messi, ale będzie jednym z tych, którzy najbardziej się do niego zbliżyli.
0
Gra pod siebie? Neymar daje bardzo dużo drużynie a asyst ma najwięcej z tridente. W historycznym meczu z PSG niemal w pojedynkę dał nam awans.
0
Z tymi 90 procentami to trochę podkoloryzowałeś tak czy inaczej.
0
Jakby każdy taki komentarz wygrzebać z tamtego okresu to zaspamowałoby się z 5 stron La Ramblii :D no ale będąc szczerym to sam po tej porażce z RSSS wątpiłem w umiejętności trenerskie Lucho a o tryplecie to nawet nie myślałem.
0
Trenowanie samemu to może być co najwyżej dodatek. Przede wszystkim postaraj się znaleźć jakiś klub, graj z kolegami, to ci pomoże odpowiednio reagować na boisku i współpracować. A tak to ćwicz żonglerkę, baw się piłką i wyrobi ci się technika i prawidłowe ułożenie stopy. No i też pamiętaj, że w ekstraklasa pomimo tego, że jest (patrząc z naszej perspektywy) słaba, to nie gra się w niej od tak. Musisz przejść przez wiele testów, zostać zauważonym przez jakiś lepszy klub... Granie w 2-3 lidze już raczej można nazwać sukcesem.
1
Cicho, bo cie pojadą
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.