0

Jeszcze chyba zapomniałeś o KUTINJO!

0

Przecież to jest tylko i wyłącznie oparte na statystykach... Ludzie wy czytacie artykuły?

0

To jest po prostu oparte na statystykach, bo normalnie to ZAWSZE w KAŻDYM meczu jest szansa na wszystko.

0

"mam nadzieję"... Jakby chciał zaraz komuś wy***ać xD

0

Od kiedy wyrażenie swojej opinii to jest riposta?

0

Neymar w 4 lata ma więcej niż CR w 8 xD

0

Niby ta, ale ja jakoś nie wyobrażam sobie, by jakakolwiek drużyna z Angii (nawet z 2 ligi) zagrała z nami tak jak Gijon wczoraj. Po prostu tam jest o wiele większa intensywność i lepiej się to ogląda, bo zawodnicy dają z siebie wszystko, a taki Gijon przy wyniku 2:0 dla przeciwnika stawia autobus, nie potrafi przykryć jednego zawodnika, a piłkarze tej drużyny są przepychani jak młodziki.

0

Ale LUTA :D.

0

Nareszcie strzelił.

0

Gijon to jakby już przed meczem wiedziało, że przegra.

2

Nikt tego nie wie... Poza tym po 1 sezonie nie olewa się dopiero co kupionych zawodników (Denis, Gomes). Eehhh ale po co ja się w ogóle produkuję, już mi się nie chce...

1

Trochę bez sensu oceniać piłkarza przez pryzmat tylko jednych rozgrywek. Co do ligi to Ney 6 bramek i 10 asyst w 20 meczach, co nadal nie jest złym wynikiem. Wspomniałeś o wpływie strat, ale o wpływie udanych akcji to już nie, a te w ostatnich meczach mają duże znaczenie. Z takim PSG wolę, żeby miał dużo strat i próbował, niż stał w miejscu i tylko czekał na podanie do przodu.

1

Najlepszym polskim zawodnikiem wszech czasów tak, najlepszą 9 jest zaraz po Suarezie.

5

Idąc twoim mądrym tropem. Asysty = gole, gole = punkty, punkty = mistrzostwo, a on tych asyst ma 19 (najwięcej z Barcy z przewagą pięciu). Na 31 występów w tym sezonie 29 razy zaliczał bramkę, lub asystę (nie wspominając już o jego wpływie na nasze ofensywne akcje). Nie no kicha, kpina XD

1

Co jak co, ale jeśli chodzi o drybling to CR jest cieniem samego siebie sprzed kilku lat.

0

Boże...

0

PS4.

0

Nie widziałem tego wcześniej. Serio aż tak ślepi są ci ludzie?... Jeszcze ten Navas sygnalizujący faul no nie mogę xD

3

To by był kryminał...

0

Może styl nie był jakiś piękny, ale pokazaliśmy, że chcieliśmy ten mecz wygrać, a to dla mnie było dzisiaj najważniejsze.

0

Pytanie do kogoś, kto posiada Dying Lighta na PC. Wam też podczas walki/wspinaczki/ucieczki dramatycznie spadają FPSy?

0

Wyróżniał się nieraz.

0

Spróbuj Pereire. Tani, ale świetny w ofensywie jak i w defensywie.

2

W 14/15 po nieudanym poprzednim sezonie, gdy dowiedziałem się, że trenerem będzie Enrique, szczerze nie byłem zbytnio zadowolony biorąc pod uwagę jego nieudany okres z Romą m.in... W połowie sezonu byłem zdołowany i już wyobrażałem sobie kolejny sezon bez trofeów i nie raz klnąłem na Lucho. Jednak ta potrójna korona kompletnie zmieniła moje zdanie nt. jego osoby. Wtedy udowodnił, że nie przypadakowo został trenerem Barcy. W chwili obecnej sam nie do końca wiem, czy zostawiłbym Lucho na stanowisku trenera (jeżeli oczywiście sam by nie odszedł). Myślę, że warto poczekać do końca sezonu bo mamy szansę na 2 trofea, a może nawet 3, choć ciężko w to wierzyć. Powtórka z poprzedniego sezonu i zdominowanie w krajowych rozgrywkach w mojej opinii byłoby naprawdę dużym osiągnięciem. Co do twojego określenia "chorągiewki", to niestety, ale ludzie na tej stronie (w większości) tacy są. Jak w przyszłym sezonie zatrudnimy Sampaoliego i nie zdobędziemy żadnego trofea, to jestem pewien że już prawie każdy tutaj by go zwalniał... To samo z naszą pomocą, ludzie co chwila chcą robić rewolucję jakby byli pewni w 100% że to by przyniosło oczekiwany skutek. Komentarze nt. sprzedawania Gomesa to jest jakiś dramat...

0

Haha xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba nie do końca zrozumiałeś.

1

Z tego co wiem to to jest korzyść dla drużyny i z tego co widziałem to nie wyglądało to na symulkę.

1

Ronaldo? XD Serio CR się wraca na swoją połowę, bierze piłkę i napędza większość ofensywnych akcji?

1

Już 4. Zmienie cię bo widzę że już ci starczy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?