VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze chyba zapomniałeś o KUTINJO!
0
Przecież to jest tylko i wyłącznie oparte na statystykach... Ludzie wy czytacie artykuły?
0
To jest po prostu oparte na statystykach, bo normalnie to ZAWSZE w KAŻDYM meczu jest szansa na wszystko.
0
"mam nadzieję"... Jakby chciał zaraz komuś wy***ać xD
0
Od kiedy wyrażenie swojej opinii to jest riposta?
0
Neymar w 4 lata ma więcej niż CR w 8 xD
0
Niby ta, ale ja jakoś nie wyobrażam sobie, by jakakolwiek drużyna z Angii (nawet z 2 ligi) zagrała z nami tak jak Gijon wczoraj. Po prostu tam jest o wiele większa intensywność i lepiej się to ogląda, bo zawodnicy dają z siebie wszystko, a taki Gijon przy wyniku 2:0 dla przeciwnika stawia autobus, nie potrafi przykryć jednego zawodnika, a piłkarze tej drużyny są przepychani jak młodziki.
0
Ale LUTA :D.
0
Nareszcie strzelił.
0
Gijon to jakby już przed meczem wiedziało, że przegra.
2
Nikt tego nie wie... Poza tym po 1 sezonie nie olewa się dopiero co kupionych zawodników (Denis, Gomes). Eehhh ale po co ja się w ogóle produkuję, już mi się nie chce...
1
Trochę bez sensu oceniać piłkarza przez pryzmat tylko jednych rozgrywek. Co do ligi to Ney 6 bramek i 10 asyst w 20 meczach, co nadal nie jest złym wynikiem. Wspomniałeś o wpływie strat, ale o wpływie udanych akcji to już nie, a te w ostatnich meczach mają duże znaczenie. Z takim PSG wolę, żeby miał dużo strat i próbował, niż stał w miejscu i tylko czekał na podanie do przodu.
1
Najlepszym polskim zawodnikiem wszech czasów tak, najlepszą 9 jest zaraz po Suarezie.
5
Idąc twoim mądrym tropem. Asysty = gole, gole = punkty, punkty = mistrzostwo, a on tych asyst ma 19 (najwięcej z Barcy z przewagą pięciu). Na 31 występów w tym sezonie 29 razy zaliczał bramkę, lub asystę (nie wspominając już o jego wpływie na nasze ofensywne akcje). Nie no kicha, kpina XD
1
Co jak co, ale jeśli chodzi o drybling to CR jest cieniem samego siebie sprzed kilku lat.
0
Boże...
0
PS4.
0
Nie widziałem tego wcześniej. Serio aż tak ślepi są ci ludzie?... Jeszcze ten Navas sygnalizujący faul no nie mogę xD
3
To by był kryminał...
0
Może styl nie był jakiś piękny, ale pokazaliśmy, że chcieliśmy ten mecz wygrać, a to dla mnie było dzisiaj najważniejsze.
0
Pytanie do kogoś, kto posiada Dying Lighta na PC. Wam też podczas walki/wspinaczki/ucieczki dramatycznie spadają FPSy?
0
Wyróżniał się nieraz.
0
Spróbuj Pereire. Tani, ale świetny w ofensywie jak i w defensywie.
2
W 14/15 po nieudanym poprzednim sezonie, gdy dowiedziałem się, że trenerem będzie Enrique, szczerze nie byłem zbytnio zadowolony biorąc pod uwagę jego nieudany okres z Romą m.in... W połowie sezonu byłem zdołowany i już wyobrażałem sobie kolejny sezon bez trofeów i nie raz klnąłem na Lucho. Jednak ta potrójna korona kompletnie zmieniła moje zdanie nt. jego osoby. Wtedy udowodnił, że nie przypadakowo został trenerem Barcy. W chwili obecnej sam nie do końca wiem, czy zostawiłbym Lucho na stanowisku trenera (jeżeli oczywiście sam by nie odszedł). Myślę, że warto poczekać do końca sezonu bo mamy szansę na 2 trofea, a może nawet 3, choć ciężko w to wierzyć. Powtórka z poprzedniego sezonu i zdominowanie w krajowych rozgrywkach w mojej opinii byłoby naprawdę dużym osiągnięciem. Co do twojego określenia "chorągiewki", to niestety, ale ludzie na tej stronie (w większości) tacy są. Jak w przyszłym sezonie zatrudnimy Sampaoliego i nie zdobędziemy żadnego trofea, to jestem pewien że już prawie każdy tutaj by go zwalniał... To samo z naszą pomocą, ludzie co chwila chcą robić rewolucję jakby byli pewni w 100% że to by przyniosło oczekiwany skutek. Komentarze nt. sprzedawania Gomesa to jest jakiś dramat...
0
Haha xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba nie do końca zrozumiałeś.
1
Z tego co wiem to to jest korzyść dla drużyny i z tego co widziałem to nie wyglądało to na symulkę.
1
Ronaldo? XD Serio CR się wraca na swoją połowę, bierze piłkę i napędza większość ofensywnych akcji?
1
Już 4. Zmienie cię bo widzę że już ci starczy :D