VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Eeee tam, dobrze nam poszło. Nie ma co zapominać :D
0
Zmęczyłem się.
0
Pozdro z podłogi.
0
Jaka jedna jaskółka? XD co to jego 1 dobry występ w tym sezonie?...
0
I tak dobrze trafiliście. PSG to jednak wyższa półka.
0
Gomes nie został najgorzej oceniony za dzisiejszy mecz! Co się stało!? :D
3
"ŚREDNIO"... Chyba czas zrobić sobie przerwę z zaglądaniem tutaj.
1
"Napewno" się pisze osobno. Neymar miał ładną i ważną asystę, ciągnął grę, ale trzeba ponarzekać co?
0
W takim razie chyba meczu nie oglądałeś. Pique powinien wylecieć bez wątpienia.
0
Co jak co ale sędziowie nam trochę pomogli w 1 połowie.
2
Albo jak coś krzyczy do sędziów i rozwiera tą paszcze :DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Ciekawostka: Średnio 20 razy dziennie postujesz na fcbarca.com (w serwisie masz 381 dni), gdzie na każdy post przypada 10 poleceń (z ciekawości obliczyłem :D). No mistrz.
0
Nie no, gdyby czytał, to już by odszedł od Barcy w strachu przed La Ramblowiczami.
0
Rafinha "nie gorszy" defensywie? xD
3
Ale wiesz, że raczej nie wydaje się tyle kasy na zawodnika po to, żeby sprzedać go po pół roku? Nawet jak gra słabo? Czasami się zastanawiam, co by było jakby przyszedł ten wasz najlepszy Coutinho i nie mógł złapać formy przez kilka miesięcy. Też byście go sprzedawali przy 1 lepszej okazji? XD (btw nie mam k**wa zielonego pojęcia gdzie wy chcecie, żeby on u nas grał, jak lewe skrzydło jest zarezerwowane dla Neymara, a "ŚPO" jest dla Iniesty... No chyba, że chcecie wydać z 70 baniek za rezerwowego XD (zwracam się do tych fanów Coutinho))
1
Leniwy? Biega dużo w obronie. W ofensywie mu póki co nie idzie, prawda. Powolny? Jak na gracza mającego prawie 1,9m wzrostu i tak potrafi sobie wypuścić piłkę, wyprzedzić obrońcę, zastawić się. Gomes ma większy potencjał od Sampera co pokazał nieraz (w Valencii często zaliczał świetne mecze). Sprzedać go teraz to byłaby totalna głupota. Jak już mieć pretensje do zarządu to o to, że go kupili, a nie o to, że go teraz nie sprzedadzą. Nie pojmuje jak niektórzy na tej stronie myślą, że po połowie sezonu chcą sprzedawać zawodnika... Co do naszych wychowanków, to również uważam, że Lucho powinien częściej dawać szanse Alenie czy Palencii.
2
Przecież Gomez gra w Wolsburgu.
0
Prawda, ale moim zdaniem, jak nie będziemy mierzyć w zwycięstwo, to nawet nie strzelimy bramki.
0
Jak zwykle genialnie :) Są już jakieś plany na twarz marca? Proponuję Ter Stegena :)
0
A to na tej stronie o Messim trzeba się wyrażać w samych superlatywach? xD weź człowieku się nie ośmieszaj... A co Ronaldo nigdy nie dał radości swoim kibicom? Co za hipokryzja no nie mogę...
1
Trochę nisko mierzysz :/ to prawda, że nie jesteśmy w super formie, ale bez przesady...
1
Niee, Messi musiałby się wracać w wszyscy wiedzą jak on lubi biegać w obronie :D
0
Nie, ja też lubię Raula.
0
PS 3 to dla mnie najlepsza konsola z oldgenów. Jedyna na której grasz on-line za darmo. Oczywiście o najnowszych grach możesz zapomnieć, ale z pewnością można się dobrze bawić przy trochę starszych produkcjach (GTA5, Assasins Creed IV i starsze, Far Crye...) jeżeli nie zależy ci na powalającej grafice i najnowszych grach typu BF1, to na twoim miejscu bym brał. Ja się świetnie przy tej konsoli bawiłem.
0
Ma, ale tak jak kolega wyżej napisał bardzo małe. W głównym wątku fabularnym nic się nie zmienia niezależnie od wyborów z podstawki.
0
Varane.
2
Szkoda Virtusów :
1
Tyle, że on nie zawsze jest od tego waszego "wnoszenia". Zapieprza w obronie, czego nie potrafi robić Denis. Dzisiaj wszedł i grał w porządku, ale przecież to Gomes, więc trzeba mu dać najwyżej 4.
6
Czym Gomes zasłużył sobie na 3,5? Wszedł przy niekorzystnym wyniku, wziął grę na swoje barki, grał dokładnie... Nie rozumiem Was ludzie.