1

To jest realne, pod warunkiem, że drużyna będzie maksymalnie zaangażowana (w co trudno wierzyć) i musielibyśmy mieć multum szczęścia, a PSG z kolei totalnego pecha. Szybkie 2 bramki na początku i pójść za ciosem. Oczywiście szanse na to są bardzo małe.

2

Problem w tym, że właśnie nikomu.

0

Pewnie... To tylko zasługa MSN... Weź się człowieku nie ośmieszaj i dajcie już sobie spokój z tym durnym określeniem "ręcznik trenerski" bo zachowywujecie się jak banda dzieci i nie macie za grosz szacunku do człowieka, który zdobył z nami 2x lige, 2x PK i LM w 2 sezony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jestem ciekawy jak bardzo źle zagraliśmy my i jak dobrze zagrało PSG. Ciekawe czy nasza drużyna z 14/15 rozniosłaby ich tak jak oni nas. Z sezonu na sezon nasza gra pod wodzami Lucho wygląda coraz gorzej. Dalibyście jeszcze jedną szansę dla Enrique (bo umówmy się, ten sezon z góry można już zaliczyć do nie specjalnie udanego, jak wygramy CDR nie będzie jeszcze tak źle, ale ta deklasacja w LM dużo mówi o naszym zespole)? Jeżeli Lucho chciałby jeszcze jeden sezon z nami pociągnąć, ja bym go zostawił. To by oznaczało, że ma jeszcze pomysł na ten zespół, a już nie raz nam udowodnił, że potrafi z nim zdziałać bardzo dużo. Z kolei w przypadku rezygnacji z dalszego trenowania Barcy, kogo byście widzieli w jego miejsce? Na koniec jeszcze napiszę, że oczywiście wszystko się może stać i nadal mamy teoretyczne szanse nawet na tryplet, ale piszę to zakładając, że zdobyliśmy CDR, lub nic.

1

Nas przy takiej determinacji zdominuje każdy z tej fazy pucharowej... Musimy wyjść na mecz z nastawieniem przede wszystkim na strzelanie bramek. Wolę przegrać na CN 3:2 próbując, niż zremisować 0:0 i sobie klepać.

1

Jaki autobusik... Oni nas mogą znowu zniszczyć, o ile się nie zepniemy.

0

Nie widać.

0

Jak na CN stracimy, musimy strzelić 6 XD nie no to nie jest śmieszne...

1

Dobra odwołuję. Teraz to mu zazdroszczę.

0

No to jest różnica xD. "Nie przepada" a "Nie jest sympatykiem". Ja np nie jestem sympatykiem ManU ale nie powiem, że za nimi nie przepadam.

0

Wątpię, żeby Di Maria chciał u nas grzać ławę.

0

Jak Messi nie ruszy się i nie pomoze Roberto na lewej stronie dostaniemy jeszcze co najmniej 1 bramkę... Prawdopodobnie od Draxlera.

0

Kompletna dominacja spowodowana brakiem determinacji.

0

Ney już wąsa zgolił? :D

2

Współczuję temu młodemu obrońcy PSG, który jest za Silve xD

2

Już mam mały stresik. Czuć to LM

0

Ja również, ale ta kontuzja jest dość poważna i nie wiadomo jak na niego wpłynie. To nie jest byle stłuczenie.

0

Człowiek się rozpisuje i prowadzi z innymi dyskusję, a jak się wtrąci jakiś idiota to cała dyskusja do piachu? Dla mnie jest to trochę dziwne, ale na to już nic nie poradzę.

0

Cytat? Źródło? Nic takiego nie mówił.

0

Właśnie się zastanawiam nad zakupem. Jakbyś kiedyś zahaczył o mój post to mógłbyś dać znać jakie jest twoje pierwsze wrażenie? Czy to w formie odpowiedzi czy na privie.

0

Iniesta na skrzydle? No bo w sumie na to wychodzi.

0

1. Messi 2. Neymar 3. Iniesta 4. Hazard 5. Pogba 6. Modric 7. Coutinho 8. Isco 9. Thiago 10. Dani Alves

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Raz prowadziłem normalną dyskusję nt. polityki na La Ramblii bez żadnych zaczepek, wulgaryzmów, nikt się nie spinał... Na 2 dzień patrze 5 moich komentarzy usunięto. Czasami usuwają bez wyraźnego powodu, taki jest fakt.

0

Nadal się da. Nic się nie zmieniło. Wy sobie tylko wmawiacie, że Mirosławski jest zagorzałym kibicem Realu i nie znosi Barcy, co jest nieprawdą.

2

Nie rozumiem jak można już w tej chwili chcieć zwolnienia Lucho...

0

Może najpierw przekonajmy się, czy na regularne występy zasłuży, bo nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji fizycznej i psychicznej po takiej kontuzji.

9

Komentarz usunięty

10

Tak patrzę na te komentarze i dochodzę do wniosku, że jest coraz gorzej ze społecznością na tej stronie. Nie dość, że remont był zapowiedziany już wcześniej, to Real nie ma obowiązku użyczać nam swojego stadionu. Mimo to jakieś 80% komentarzy to jazdy po Perezie, ten na dole to się nawet Ronaldo uwziął...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?