VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busquets.
0
Raczej propagująca agresję i debilizm. Można być patriotą jednocześnie mając mózg.
1
Tak zaczynali Messi, Ronaldinho... Przed tobą świetlana przyszłość, nie zmarnuj tego.
0
Czasami coś takiego się zdarza, wiadomo. Jednak angielska liga jest o wiele bardziej intensywna, w sumie ogólnie ligi na wyspach. Jak oglądałem wczoraj kawałek meczu RSSS - Granada, to to był jakiś dramat... Tempo było wolniejsze niż na jakimś meczu charytatywnym 50-latków. Chwilę później przełączyłem na ligę szkocką, a tam akcja za akcję, zawodnicy zapieprzają na całej szerokości boiska.
0
Dużo zmienia. Wyobraź sobie, gdyby w meczu z nami przeciwnikowi podyktowano tak rzut karny na wagę awansu. Lament byłby o wiele większy, jestem pewien. Święcicki ma prawo czuć się poirytowany, bo jego klub odpadł z LM dzięki nurowi Suareza i nieogarniętemu sędziemu. Miał po prostu napisać "trudno, zdarza się"? Tutaj była jeszcze większa frustracja po dwumeczu Realu z Bayernem, gdzie nie dotyczyło to nawet Barcelony.
1
Zapewniam cię, że na takim meczu, gdzie każdy mógłby bawić się piłką i by ci jej nie zabrali, Rakitic i Gomes też posyłaliby takie podania.
0
Co innego komentarz na żywo, a pisanie na Twitterze. Komentatorem jest podczas meczu, w czasie wolnym jest człowiekiem, który może kibicować komu chce i się tym dzielić. A to myślenie, że "nie lubisz Barcy - ja nie lubię ciebie" to moim zdaniem zbytnie uogólniane. Dla przykładu znam wielu kibiców Barcy, których wolałbym odeznać, jak i również wielu kibiców Realu, którzy są naprawdę w porządku. Sport to nie wszystko. Oczywiście nie mam tutaj na myśli kogoś takiego jak El Jarek, który gnoi nasz Klub niedorzecznie i naiwnie to uzasadniając.
0
Przy trzeciej bramce było mi szkoda tego obrońcy, ale leżałem na podłodze z 3 minuty. Próba wylagowania niczym z B-klasy.
0
Uzależniasz swoją opinię nt. jakiejś osoby tylko od tego co sądzi o Barcie i o decyzjach sędziów w meczu z PSG? Akurat tą frustrację można było wytłumaczyć, bo karny na Suarezie nadal przez zdecydowaną większość jest uznawany za nieprawidłowo podyktowany (w tym przeze mnie). Byle kontakt w polu karnym nie powinien być przyczyną. Zresztą to nie spowodowało jego upadku, sam zanurkował i to bardzo niezdarnie, jak to ma w zwyczaju, ale oczywiście te wszystkie fakty nie zmienią tego, że zmiażdżylismy ich w tym meczu dużo bardziej, niż oni nas u siebie.
0
"Biją się z takimi ekipami jak Manchester United czy Chelsea".
co?
0
Znasz ją?
12
Heh, pewnie. Kobieta, co to za ekspert. Ciebie powinni tam wziąć.
0
Ale po co Paco za Neymara, skoro nie dość, że jest napastnikiem, to Suarez gra padake?
0
Luis to sam nie wie co robi. Nikt nie wie. Gra fatalnie już szósty mecz.
0
Welcome to Polska. Za to Suarez gra świetnie
0
Świetny przykład... Gomes z Osasuną kreował mnóstwo akcji i pomagał w obronie.
0
I to Pucharem, czyli najmniej prestiżowym, ale jeszcze nic nie jest pewne.
0
Bardzo fajnie to jest zorganizowane, szkoda tylko, że poziom w tej lidze jest jaki jest. Ja sam na kanale "canalplus" na YT lubię sobie czasami pooglądać jakieś luźne wywiady czy turbokozaki, ale ostatni cały mecz obejrzałem z 2 lata temu xD
0
Za wolny? Chyba nie najdokładniej oglądasz mecze z jego udziałem, bo jak przyspieszy, to zapierdziela prawie niczym Alba.
0
Zważając na grę z 3 obrońcami, ktoś tam musi być również szybki i bardziej zwrotny, nie tylko wysoki i silny (chociaż w tych aspektach Digne też nie odstaje za bardzo).
1
Według mnie ogólnie te wszystkie historie nt. ustawiania sobie szatni, sztabu i transferów pod siebie przez Messiego nie są w żadnym stopniu prawdziwe. Pomimo tego, że Leo to Bóg Piłki Nożnej, jest piłkarzem, a nie prezydentem i myślę, że wie to on, jak i cały zarząd.
1
Tylko według mnie Digne jest niedoceniany? Tyle razy mógł grać za Mathieu i nabierać doświadczenia. Zarówno na ŚO, jak i LO radzi sobie naprawdę dobrze.
1
Nie chodzi tylko o ten sezon chyba.
1
Już bez przesady, większość takich meczy jest dużo ciekawsza.
0
Kupujesz sobie klucz na steama, pobierasz, grasz. W kwestii ceny @D10SLEO mnie wyręczył. Jakieś 130-150 zł.
0
I tak porównanie tych zawodników nie ma sensu jak ktoś strzela sobie 400 bramek przed I wojną światową w lidze z bramkami bez siatek :D
Ale jeśli chodzi po prostu o sam rekord to top2 moim zdaniem nie pobije.
0
Masz po prostu farta. Serio, też tak myślałem...
0
"komedia, liryka, dramat"... Czas iść spać.
0
Ronaldo nie robi prawie nic, co robi typowy skrzydłowy. Właśnie on jest od strzelania w Realu, bo chyba nie od kreowania, pomagania w obronie, wrzucania piłek w pole karne... Więc nie dość, że Leo jest bardziej wszechstronny (asysty), to ma lepsze statystyki, jeśli chodzi o strzelanie bramek (bramki/wiek).
0
To, że według Ciebie jest nieadekwatna, nie znaczy, że wystawianie jej nie ma sensu, bo już od sam nie wiem kiedy redakcja za mecz wystawia oceny. Chociaż muszę przyznać, że z kilkoma ocenami to rzeczywiście odlecieli (Alba, Umtiti).