7

Teraz sobie wyobraźcie, że Real przegrywa z Malagą, a my remisujemy z Eibarem. Ale by meble latały.

3

Czasami pisze z sensem, ale jak coś zapier*oli to śmiać się chce. Dla przykładu bronił Ramosa po faulu na Messim w El Clasico, albo pamiętny rajd Leo przeciwko Espanyolowi na CN określił jako "przebitki" xD No i oczywiście jest zapatrzony w swój klub, publikuje tylko te statystyki, które są na naszą niekorzyść itd...

0

Ale za to jest mega emocjonująca, gra jest intensywniejsza, mecze są nieprzewidywalne... O wiele lepsza dla oka niż hiszpańska, gdzie mecz Eibar vs Granada to jest takie dno, że komentatorzy gadają o kupie.

0

Tylu co ja tu "realistów" przed 8 marca widziałem, to się w pale nie mieści.

0

A ja na Igrzyskach go od drewna wyzywałem i mówiłem, że Luan lepszy... xD

0

Są takimi typami i nic tego nie zmieni. A to, że jedynym punktem odniesienia do ich zachowania jest boisko, nie znaczy, że to jest dobry punkt odniesienia. Nadal oglądając mecze nie poznamy ich na tyle, żeby stwierdzić, jakimi są ludźmi. A zachowania na boisku powinni poprawić, ale w ich przypadku, tak jak wielu innych piłkarzy, może to być bardzo trudne.

0

A jaki Neymar miał wybryk w przeciągu 3 lat oprócz tej jednej czerwonej kartki? Kierując się zachowaniami na boisku określałbym Suareza i Neymara jako idiotów. A powszechnie wiadomo, że poza boiskiem są całkiem w porządku osobami. Na murawie emocje często biorą górę.

0

Jak ja uwielbiam tą nadinterpretację. Wskaż mi fragment w moim komentarzu, gdzie piszę, że popieram takie zachowanie. Po prostu twierdzę, że piłkarz na boisku i poza nim to dwie zupełnie różne osoby. Każdy w innym stopniu potrafi panować nad emocjami.

0

Idąc tym tropem Suarez to psychiczny debil gryzący, nurkujący, kopiący i drący morde na każdego, którego decyzje mu się nie spodobają.

0

Najgorszy? To jaki był 13/14? Poza tym rozumiem dość mało goli na koncie, problemy z wykończeniem, ale mimo to jego statystyki i tak prezentują się genialnie. Zresztą tu nie o statystyki chodzi, bo kreuje dużo akcji i daje kopa naszej ofensywie. Wielu cały czas marudzi o ilość strat, ale i tak zyskaliśmy na jego ryzykowaniu o wiele więcej niż np. na oddawaniu piłki przy niemalże każdym kontakcie z nią do najbliższego kolegi z zespołu przez Turana. Warto docenić również jego dobrą pracę w defensywie, co nie miało miejsca wczesniej

2

Impreza pożegnalna koleżangi vs finał LM Barcelony.
Szacun, ja bym nie dał rady.

0

1. Lose Yourself
2. Not Afraid
3. When I'm gone

0

No i tak rzeczywiście jest :D

0

Noo ja nie przeczę :D

1

Bez przesady z Marlonem. Zagrał dobrze, ale taki mecz to żaden test na bycie 4 czy nawet 5 obrońcą w zespole. Moglibyśmy lepiej to ocenić po meczu z przeciwnikiem, który wypracowałby sobie więcej szans, częściej atakował i nie miał aż tak wywalone na ten mecz. A komentarze stawiające Marlona nad Gomesem to już w ogóle jest śmiech :D

0

Chyba nie do końca rozumiem. Według was zagrał słabo?

1

Czlowieku to było 4-1 i ostatnia minuta...

0

To nie są roboty to grania w piłkę. Zycie codzienne często wpływa na grę poszczególnych graczy, czy tego chcą, czy nie.

10

Bez urazy, ale dla mnie ta piosenka była tragiczna. Muzyka w moim odczuciu najważniejsze, żeby dobrze brzmiała, a jakbym chciał genialnego tekstu sięgnąłbym po literaturę. Żaden tam ze mnie choćby najmniejszy ekspert, ale mi o wiele bardziej podobała się zwycięska piosenka np. z 2015 roku.

0

Podymali.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja rozumiem, że bez Barcy to nie to samo itp, ale żeby od razu finał sobie odpuścić? Ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam :D

3

Dlatego, że słabo u nich grał, te słowa rozumiesz jako "podlizywanie się"? xD nie no najlepiej jakby powiedział, że chce mistrzostwa dla Barcy. Komentarze pod tym newsem i jechanie po nim to jest jakiś kabaret.

1

Rozumiem, że to po prostu marny trolling, tak?

1

TVP Sport xD

0

A to tak trudno zrozumieć, że pewnych graczy po prostu nie da się zastąpić?

0

Nie to żebym coś sugerował, ale na miejscu Pique mogłaby równie dobrze być cała Barcelona i jej wiek i byłoby to samo. Trochę mnie śmieszą takie obrazki, ale chyba nie tak jak powinny niestety :D

0

Nie no chodzi o to, że mnie również boli brak znaczących wychowanków w pierwszym zespole, ale cieszę się, że do nas dołączył, a to trochę sobie przeczy :D. No ale w sumie od czasu do czasu można sobie pozwolić na taki transfer, ale nie budować tak całej drużyny.

0

Jeszcze raz pomyśl :D

0

Poleciłem twój komentarz, ale jestem fanem Neymara. Co teraz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?