VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Teraz sobie wyobraźcie, że Real przegrywa z Malagą, a my remisujemy z Eibarem. Ale by meble latały.
3
Czasami pisze z sensem, ale jak coś zapier*oli to śmiać się chce. Dla przykładu bronił Ramosa po faulu na Messim w El Clasico, albo pamiętny rajd Leo przeciwko Espanyolowi na CN określił jako "przebitki" xD No i oczywiście jest zapatrzony w swój klub, publikuje tylko te statystyki, które są na naszą niekorzyść itd...
0
Ale za to jest mega emocjonująca, gra jest intensywniejsza, mecze są nieprzewidywalne... O wiele lepsza dla oka niż hiszpańska, gdzie mecz Eibar vs Granada to jest takie dno, że komentatorzy gadają o kupie.
0
Tylu co ja tu "realistów" przed 8 marca widziałem, to się w pale nie mieści.
0
A ja na Igrzyskach go od drewna wyzywałem i mówiłem, że Luan lepszy... xD
0
Są takimi typami i nic tego nie zmieni. A to, że jedynym punktem odniesienia do ich zachowania jest boisko, nie znaczy, że to jest dobry punkt odniesienia. Nadal oglądając mecze nie poznamy ich na tyle, żeby stwierdzić, jakimi są ludźmi. A zachowania na boisku powinni poprawić, ale w ich przypadku, tak jak wielu innych piłkarzy, może to być bardzo trudne.
0
A jaki Neymar miał wybryk w przeciągu 3 lat oprócz tej jednej czerwonej kartki? Kierując się zachowaniami na boisku określałbym Suareza i Neymara jako idiotów. A powszechnie wiadomo, że poza boiskiem są całkiem w porządku osobami. Na murawie emocje często biorą górę.
0
Jak ja uwielbiam tą nadinterpretację. Wskaż mi fragment w moim komentarzu, gdzie piszę, że popieram takie zachowanie. Po prostu twierdzę, że piłkarz na boisku i poza nim to dwie zupełnie różne osoby. Każdy w innym stopniu potrafi panować nad emocjami.
0
Idąc tym tropem Suarez to psychiczny debil gryzący, nurkujący, kopiący i drący morde na każdego, którego decyzje mu się nie spodobają.
0
Najgorszy? To jaki był 13/14? Poza tym rozumiem dość mało goli na koncie, problemy z wykończeniem, ale mimo to jego statystyki i tak prezentują się genialnie. Zresztą tu nie o statystyki chodzi, bo kreuje dużo akcji i daje kopa naszej ofensywie. Wielu cały czas marudzi o ilość strat, ale i tak zyskaliśmy na jego ryzykowaniu o wiele więcej niż np. na oddawaniu piłki przy niemalże każdym kontakcie z nią do najbliższego kolegi z zespołu przez Turana. Warto docenić również jego dobrą pracę w defensywie, co nie miało miejsca wczesniej
2
Impreza pożegnalna koleżangi vs finał LM Barcelony.
Szacun, ja bym nie dał rady.
0
1. Lose Yourself
2. Not Afraid
3. When I'm gone
0
No i tak rzeczywiście jest :D
0
Noo ja nie przeczę :D
1
Bez przesady z Marlonem. Zagrał dobrze, ale taki mecz to żaden test na bycie 4 czy nawet 5 obrońcą w zespole. Moglibyśmy lepiej to ocenić po meczu z przeciwnikiem, który wypracowałby sobie więcej szans, częściej atakował i nie miał aż tak wywalone na ten mecz. A komentarze stawiające Marlona nad Gomesem to już w ogóle jest śmiech :D
0
Chyba nie do końca rozumiem. Według was zagrał słabo?
1
Czlowieku to było 4-1 i ostatnia minuta...
0
To nie są roboty to grania w piłkę. Zycie codzienne często wpływa na grę poszczególnych graczy, czy tego chcą, czy nie.
10
Bez urazy, ale dla mnie ta piosenka była tragiczna. Muzyka w moim odczuciu najważniejsze, żeby dobrze brzmiała, a jakbym chciał genialnego tekstu sięgnąłbym po literaturę. Żaden tam ze mnie choćby najmniejszy ekspert, ale mi o wiele bardziej podobała się zwycięska piosenka np. z 2015 roku.
0
Podymali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja rozumiem, że bez Barcy to nie to samo itp, ale żeby od razu finał sobie odpuścić? Ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam :D
3
Dlatego, że słabo u nich grał, te słowa rozumiesz jako "podlizywanie się"? xD nie no najlepiej jakby powiedział, że chce mistrzostwa dla Barcy. Komentarze pod tym newsem i jechanie po nim to jest jakiś kabaret.
1
Rozumiem, że to po prostu marny trolling, tak?
1
TVP Sport xD
0
A to tak trudno zrozumieć, że pewnych graczy po prostu nie da się zastąpić?
0
Nie to żebym coś sugerował, ale na miejscu Pique mogłaby równie dobrze być cała Barcelona i jej wiek i byłoby to samo. Trochę mnie śmieszą takie obrazki, ale chyba nie tak jak powinny niestety :D
0
Nie no chodzi o to, że mnie również boli brak znaczących wychowanków w pierwszym zespole, ale cieszę się, że do nas dołączył, a to trochę sobie przeczy :D. No ale w sumie od czasu do czasu można sobie pozwolić na taki transfer, ale nie budować tak całej drużyny.
0
Jeszcze raz pomyśl :D
0
Poleciłem twój komentarz, ale jestem fanem Neymara. Co teraz?