0

Ok, więc zakładając, że sędzia nie uznaje bramek ze spalonego, Real wygrywa 2:1.

0

Ale to jest olbrzymie ryzyko. Poza tym nie porównujmy pokolenia Xaviego, Messiego, Iniesty itd. do tego co jest teraz. Nie zawsze wychowanek to jest najlepsza opcja. Skoro Palencia ma już 21 lat i dopiero teraz został włączony do pierwszej drużyny to prawdopodobnie znaczy, że nie jest jakimś super talentem i geniuszem, nie sądzisz? A Marlon to jeszcze nie wiadomo, czy sobie poradził. Zagrał zdecydowanie za mało spotkań w dodatku żadnego przeciwko komuś mocniejszemu.

0

Zgadzam się, to, co zrobił sędzia, to był skandal, ale biorąc pod uwagę grę Realu, jak i to, że Bayern grał w osłabieniu i również zdobył niezasłużoną bramkę, to Real w tym sezonie najbardziej zasłużył na wygranie LM. Poprzedni sezon to był fart w losowaniach przeplatany fartem w meczach, ale na tą chwilę, z tą ławką i mentalnością, są najlepsi.

1

Real mial o wiele więcej sytuacji. Poza tym przecież ci napisałem, że Bayern strzelił ze spalonego. Argument "nie rozśmieszaj mnie" i milion wykrzykników jakoś mnie nie przekonuje :/

0

Veratti to może być ponad 100mln, Dembele wszyscy piszą że 90, a z Bellerinem niewiadomo. Ze sprzedaży nie weźmiemy więcej niż 60mln tak sądzę. Więc czysto teoretycznie (nie lubię tego słowa, bo jest jeszcze w tej sprawie mnóstwo innych czynników o których nie mamy pojęcia), musimy zapłacić prawie 200mln a biorąc pod uwagę to, że w poprzednim okienku również zrobiliśmy dość duże zakupy, to jest nierealne. Szczerze, to według mnie (biorąc jeszcze pod uwagę pracę naszego zarządu) jak kupimy chociaż jednego zawodnika z tej trójki, to będzie dobrze.

4

I gdyby nie sędziowie to najprawdopodobniej by ich przeszli bo byli w tym meczu lepsi, poza tym gol Bayernu też był ze spalonego (tak tak wiem, że Lewy nie dotknął piłki, jednak to do niego było skierowane podanie i brał udział w akcji, proponuję zajrzeć do regulaminu). W tamtym sezonie wygrali brzydko grając słabo, ale w tym pozamiatali.

0

Kupmy Dembele za 90mln. Bo przecież niepotrzebny nam PO. Mamy największego talenta we wszechświecie, nowego Alvesa, nadboga Palencię (z przymrużeniem oka).
Po prostu według mnie w przypadku kontuzji Vidala znowu nie mamy PO i jesteśmy w dupie, a ktoś, kto gra cały sezon w III lidze ma wychodzić na taki Real, Atletico itp?

2

Bo męczy go sukces Realu w tym sezonie. Niektórzy nie potrafią powiedzieć sobie "Real zagrał genialny sezon, Ronaldo rozniósł najlepsze kluby w Europie." Zamiast tego CR jak i Real są tutaj poniżani bez przerwy. Dziecinnie to wygląda, ale w sumie wątpię, żeby to się zmieniło. Nie mam nic przeciwko zażartej rywalizacji z Madrytem, ale są jakieś granice. Sezon się skończył, Real rozegrał go dużo lepiej od nas, lepiej się z tym pogodzić tyle.

1

No to jeszcze tylko 5 złotych piłek. Graty :)

0

Real wygrywa dzięki dobrej ławce, wielkiemu zaangażowaniu, intensywności i konsekwencji. W tym sezonie zasłużyli na LM.

2

Dopóki*

0

1. Zgłaszasz powiadasz? No to fajnie znasz regulamin xD. Poza tym przecież pierwszy z niego zadrwiłeś.
2. Jest w tym dużo racji. Skąd pomysł, że każdy z tych młodzików będzie graczem na poziomie Barcy? Dajesz od razu wszystkich do pierwszej drużyny, jakbyś był pewien, że się sprawdzą. W dzisiejszej piłce bez transferów klasowych piłkarzy ciężko jest pozostać na topie. Oczywiście nadal mocna szkółka jest bardzo korzystna, ale włączanie do głównej drużyny połowę z jej zawodników nie ma sensu, bo jeszcze przecież klubowi zależy, żeby 2 drużyna mogła grać w 2 lidze i być dobrym miejscem do ogrywania talentów.

0

Trochę boli to, że ktoś w przyszłości, kto nie miałaby przyjemności oglądać CR i Messiego, popatrzy sobie choćby na tego typu osiągnięcia indywidualne i pomyśli, że to jest ten sam poziom, albo co gorsza, że CR był lepszy :/

2

ZP nie powinna być ani za medialność, ani za statystyki. Powinna być przyznawana piłkarzom, którzy dawali najwięcej swoim drużynom na przestrzeni całego sezonu. Jest to nagroda indywidualna, więc również trofea nie powinny być jakimś bardzo ważnym czynnikiem, bo trofea to zasługa przynajmniej 20 zawodników. Moim zdaniem Messi powinienem dostać ZP, bo biorąc pod uwagę cały sezon dał on dużo więcej Barcy niż CR Realowi, ale wiadomo, że dziennikarze na całym świecie będą pamiętać praktycznie tylko fazę playoff w LM, gdzie cały Real grał genialnie, a CR rzeczywiście był zabójczo skuteczny, jednak te 5 meczów nie powinny go stawiać nad Messim, który ma dużo lepsze statystyki (tak, wiem, że napisałem, że ZP nie powinna być za nie przyznawana, jednak jakieś znaczenie one zawsze mają) i wiele meczów to był po prostu koncert w jego wykonaniu.

0

Pomimo, że bardzo chciałbym zobaczyć u nas Dembele, to musimy jeszcze kupić PO i ŚO/ŚP i może nie starczyć kasy.

1

Płakać mi się chce jak to czytam. Ale ok, spokojnie, wytrzymam.

1. To, że ktoś ma tu własną opinie, nie znaczy, że jest poprawny politycznie.

2. Umniejszanie na siłę Realowi i CR nie jest godne szacunku, bo jest naiwne i bezsensowne. Typ strzelił 10 goli w fazie pucharowej i jest 5 raz pod rząd w LM królem strzelców. Jak ktoś nie potrafi tego uszanować to po prostu nie zna się na piłce albo jest głupi.

3. Strona jest dla wszystkich kibiców i jak ktoś chce tu coś napisać, to nie musi się zastanawiać, czy pszypasuje takim jak ty. Nie uważasz, że JAKBY WSZYSCY MIELI JEDNO ZDANIE NA JAKIŚ TEMAT I PISALI TO SAMO BEZ PRZERWY, to byłoby trochę nudne?

4. XD właśnie najwięcej poklasku mają takie komentarze, a jak cię na serio tak boli to, że ktoś dostaje "zielone", to ci trochę współczuję.

0

A, czaje. No to @kojuiuguy ma źle. To obszerne co ci napisałem jest dobrze raczej na pewno :D

0

Wszyściutko ci napisałem przecież :D

0

Noo raczej tak na 99,9% :D. Zawsze się ktoś do czegoś może dowalić na siłę, ale również niedawno takie rzeczy przerabiałem i nie miałem z tym problemu.

0

Doesn't watch, does she always wear*
W pytaniach i przeczeniach nie dodaje się końcówki "s" :)

0

1. was reading, heard
2. spent
3. were you
4. are you thinking
5. eats
6. ate
7. doesn't speak
8. was flying, fell
9. do you think
10. is getting late

1. don't watch
2. Does she always wear
3. wears
4. do you like
5, bought
6. didn't go
7. was watching
8. she is working

Mam nadzieję, że pomogłem.

0

"Zły nie jest". Jest (niestety xD) genialny... Koleś zdobywa króla strzelców LM 5 sezon z rzędu. Strzelał już w 3 finałach. Poziom Messiego jest nieosiągalny, ale Ronaldo się najbardziej do niego zbliżył i aż takiej przepaści moim zdaniem nie ma. Myślę, że obydwu można uznać za top3 wszechczasów.

1

Szczerze, to tylko kojarzy mi się z owocem xD. Ale zgaduje, że sobie jaja zrobiłeś. Ok, po prostu jestem już trochę przyzwyczajony, że takie komentarze są pisane na serio xD

36

To jest feta i sobie robią jaja już już nie trzeba tak wywyższać bez przerwy Messiego na tle Ronaldo i wyłapywać każdy szczegół naprawdę...

0

Warto wspomnieć też:
CDR: Lucho - 3
Zidane - 0

0

"Zidane im nie przeszkadza"... Ja pier

0

No, pff, pewnie. Każdy by takie strzelał na luzaku, żaden wyczyn.

0

To żeś dowalił xDDD podłożyć się w finale LM...

0

10 bramek w 5 meczach przeciwko Bayernowi, Atletico i Juve to dla ciebie "coś tam"?

0

No to jedziemy maraton do 4 nad ranem. W rozkładzie m.in.:











A maść już w drodze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?