3

Widzę, że chyba nie warto mieć ustawionej daty urodzenia w profilu, bo dla niektórych to jest jedyne kryterium do oceniania kogoś, słabo :/

0

Jak ktoś komuś od razu przypomina, ile ma lat to taki średni z niego mistrz ciętej riposty xD. Poza tym pewnie nie ogląda LL Promises, tylko pierwsze co zrobił to zajrzał mi w profil.

10

Co to ma do rzeczy, że się spytam, 18-letni mężczyzno? xD

1

Przecież te młodziki Barcy i Atleti grają lepiej niż zawodnicy w Ekstraklasie...

0

Przecież ja nie napisałem nic o deptaniu koszulki, tylko o tej podłodze :D. Poza tym to są tylko słowa, zwykły żart, a nie czyny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Nie dostrzegasz różnicy w żartowaniu dla zabawy, a braniu bezsensownych, wyjętych z kontekstu porównań na serio? A czy ja się denerwuję? Mam wolny czas, to lubię podyskutować na wiele tematów.

7

Już mają go dosyć, bo jest tego coraz więcej i jest jeszcze głupsze niż było. Żarty typu (ostatnio był taki) "Podniosłem koszulkę Realu z podłogi, z szacunku do podłogi" (jakoś tak xD) bywają ok bo są czysto żartobliwe. Nie mam nic przeciwko zabawnemu dogryzaniu sobie, ale takie porównania z d..., precyzyjnie dobrane statystyki poniżające tylko Real itd. są wg mnie żałosne i tyle.

25

Czasami mam wrażenie, że propaganda o nazwie "Je**ć Real ponad wszystko" na La Ramblii dorównuje tej na TVNie albo TVP xD. Fajnie, że niektórzy użytkownicy są temu przeciwni.

1

"Nikomu nie dogodzę"? Nie no nie jest aż tak źle, zaraz jakimś cudem 80 poleceń doleci.
Smutne to, jak obie precyzyjnie wybrane sytuacje kształtują komuś tutaj opinie, jeszcze by było spoko gdyby takie porównania były brane nie na poważnie, ale jest jak jest, no trudno.

0

Nowogardzki Pomorzanin.

0

Pomorzanin Nowogard.

6

W takim razie trochę ci współczuję skoro tak cię obchodzi, kto jest na okładce :/ proponuję jeszcze kupić PESA, na okładce będziesz miał naszą piękną Barce, tyle że sama gra to będzie raczej gó*no xD

2

Biedni ci chłopcy no rzeczywiście... A tak serio to nie wierzę, że można mieć aż tak nas.ane w bani. Jak zawodnicy nie potrafią zaakceptować, że przeciwnik jest od nich dużo lepszy i płaczą z tego powodu, to niech nie grają w piłkę, bo to jest jakiś kabaret. Kiedyś się grało z Pogonią Szczecin w u10 czy u11, to dostawaliśmy co mecz wpierdziel 14:0, 12:1 itd. grając w osłabieniu bo nie było często składu, a czasami grali jeszcze młodsi "zapchajdziury"... Raz się zmotywowaliśmy, ci wyszli przygotowani na spacerek jak zawsze i dostali 6:4 w Szczecinie, pamięta się takie mecze :D. Trochę to kształtuje mentalność a jak wiesz, że rywal ma wymienić ileś tam podań, żeby strzelić ci bramke, albo jeszcze lepiej nie może w ogóle strzelać, to to jest jeszcze bardziej kompromitujące i irytujące moim zdaniem.

0

Z kolanem to żartów nie ma... Ja 2 rok czekam aż mi więzadło "wymienią". Lepiej poczekać i mieć spokój w przyszłości.

0

Niesamowite jak łatwo dajecie sobie stworzyć złą opinie nt. Ronaldo w tej sprawie. Dziwne jest to, że tyle różnych gazet wypisuje inne rzeczy a wy wierzycie tylko w te, które dają wam możliwość do poniżenia go.

7

Nie to, że się czepiam, ale tak na przyszłość:
Ja chcę, Duma Katalonii/Verratti chce.

0

No a co ja napisałem? :D

9

Mi tam na swój sposób będzie brakować Ronaldo w Realu (o ile odejdzie). Nie przepadam za nim, ale on strasznie nakręcał całą tą rywalizację... Mierząc się z Realem to był też pojedynek Messi vs Ronaldo. Pomimo tego, iż ma charakter jaki ma, trzeba przyznać że przez ostatnia dekadę był najlepszym zawodnikiem na świecie wśród ludzi i po jego odejściu w Realu może się dużo zmienić, co nie zmienia faktu, że Madryt bez Ronaldo byłby o wiele lepszy, niż Barca bez Messiego (po jego odejściu ciężko będzie się pozbierać zarówno klubowi, jaki i kibicom).

0

Nie no ten gość to jest fenomen...

0

Hajto jest niesamowity...

0

Nie chodzi o kogoś zdanie tylko zachowania i gesty. Jakby u nas w reprezentacji grał ktoś kto tak naprawdę nią gradzi i pokazuje to na każdym kroku to miałbyś to w d....?

4

Po demie FIFY też myślałem, że będzie fajnie.

0

No tak, bo przecież nie da się pisać z telefonu poprawnie i z sensem xD

1

Boże jaki idiota xD. No chyba, że chciał się w specyficzny sposób rozstać z klubem, to mu wyszło.

0

Duża część z nich to karty TOTS, więc raczej ciężko je porównywać z normalnymi kartami.

0

Już zamówiony :D dzięki za opinie ;)

0

Dzięki :)

0

Właśnie oba telefony pod względem wydajności jak i aparatu są świetne, jednak Mi5 nie obsługuje LTE 800mhz i dlatego zastanawiam się nad Honorem, który jest niemalże kopią P9, który jest z kolei świetnym flagowcem.

0

Jest ktoś może posiadaczem Honora 8? Chciałbym poznać wasze opinie bo wybieram między nim a Xiaomi Mi5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?