VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wywalić zarząd za słabe transfery przed rozpoczęciem okienka XD
2
No i Hajto, za*ebiście ku*wa. Przecież ja z nim nie wytrzymam... A zawsze na LM jest ten klimat, głośny komentarz, kibice, krzyki Wolskiego, Twarowskiego, Pełki itd... Już sobie to wyobrażam, Messi stracił i "No ale zastaw się człowieku", "On próbuje robić z siebie jakąś wielką gwiazde...". Może odejdzie albo go zwolnią xD
0
Nie powinno być takiej kategorii, bo nie ma tych "najlepszych".
1
Różnica jest taka, że CR sam chciał sprawdzić, czy wszystko się w papierach zgadza, a chyba sam by siebie nie wkopał, zresztą on jeat oskarżony, a Messi skazany, a to jest duża różnica, jak wspomniał kolega wyżej.
0
Żyjesz w innych realiach... piłka to coraz bardziej znany i tym samym "droższy" sport, kluby zarabiają więcej, więc zawodnicy też. I oni oprócz bycia piłkarzami są także po prostu gwiazdami. Nie so końca się zgodzę z tym co napisałeś o Dembele. Mógłby przejść do PSG po prostu też dlatego, że Barca może mu nie zagwarantować 1 składu, a wygryźć Messiego się nie da, bo widać jak gra pomimo wieku. Poza tym, zawsze powatrzam - jest jeszcze tysiąc innych rzeczy wokół takich spraw, o których nie mamy pojęcia, że ciężko jest kogoś oceniać w ten sposób. I nie pisz "mi by wystarczyło to i to...", bo nie jesteś na miejscu tak wielkich gwiazd, a każdy człowiek, nieważne ile ma pieniędzy, pragnie ich więcej, bo po prostu po pewnym czasie przyzwyczajasz się do takiego życia i chcesz czegoś lepszego.
0
Porównujesz pojedynczy mecz seniorów z meczem 12-letnich dzieci... No tak Real pewnie nigdy nikogo nie pocieszał.
0
Paulinho zmiennik Busiego? XD
0
Według kolegi wyżej miałby być przede wszystkim piłkarzem do rotacji, a to jest zawodnik na pierwszy skład.
0
Ehhh... Liczby, liczby, liczby... W sumie, to po co nam Iniesta, skoro strzela tak mało bramek i mało asystuje? Rakitic już nie daje rady w meczach z najlepszymi drużynami w Europie i m.in. przez to odpadamy 2 raz z rzędu w ćwierćfinale LM.
4
Spójrz jeszcze raz na post @Barcainfo.
0
Dembele nie jest piłkarzem na ławkę. Zresztą by się na to nie zgodził, właśnie dlatego najpierw wybrał Borussię, żeby nie zostać Odegaardem, czy Haliloviciem.
0
Rakitic jest juz coraz słabszy, Iniesta ma swoje lata i forma już nie ta sama, Alena nic jeszcze w 1 zespole nie pokazał... Już nie taka idealna.
0
Rakitic za 50 mln xD. 29 lat, przez ostatnie 2 sezony nie zachwycał.
0
Organizator jeszcze bardziej ich zachęcał do spiny. Można obejrzeć całą konferencję, na której mówi, że "jak macie coś do załatwienia między sobą załatwcie to przed kamerami" czy jakoś tak. To wszystko to jest jeden wielki kabaret xD
0
To rzucanie się makaronami xD
0
Błyskotliwyś.
6
Czemu on ma już 30 lat?...
0
Zgniłem XDD
0
Lepsze to niż na Masherano xD
0
Ale co ma w ogóle jedno do drugiego? Powinni zagrać lepiej bez względu na to, jaką mają fryzurę... A to, że dobrze wyglądają w twojej idei im ujmuje, bez sensu. Nie, nie bali się ubrudzić. Po prostu byli źle zorganizowani i odstawali umiejętnościami.
0
Nie.
0
Przegrywamy, najlepiej zwalić na dbanie o siebie (xD?)
0
1. Messi
2. Neymar
3. Ronaldinho (jeszcze wtedy nie oglądałem tak dużo, stąd miejsce pod Neymarem)
4. Iniesta
5. Xavi
4
Maciej Iwański xD
0
Komentujecie, bluzgacie, wyśmiewacie... jak dzieciaki w Gimbazie..."
...
"Dawidowicz to poziom A klasy nadaje włącznie z drewnianym Stępińskim, Jachem, Wrąblem i Jaroszyńskim do podawania bidonów..."
Aha.
Weźcie przestańcie tak przeżywać to Euro... Trochę was główna reprezentacja chyba rozpieściła i teraz obrzucacie błotem młodszych, którzy możliwe, że są po prostu źle ustawieni i zarządzani przez trenera, a nawet jeśli są za słabi, nie zasługują na takie bluzgi... To pokazuje z powrotem oblicze polskiego społeczeństwa. Wygrywamy, świetnie, idziemy po mundial, Lewy ZP, przegrywamy - nikt się nie nadaje, kompromitacja i jazda po całej kadrze (nie piszę tutaj bezpośrednio o tobie, tylko ogólnie).
A co do Hajto, to ja się zastanawiam, jak w ogóle ktoś taki został komentatorem. Słuchają go tysiące ludzi, a sam gada jakby siedział przy browarze z kumplami przed TV, trzeba być trochę profesjonalnym, bo czegoś takiego się tragicznie słucha.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tomaszewski żyje w swoim świecie...
1
Trochę tak, jakby powiedzieć, że Messi jest słaby, bo zagrał słabo z PSG na wyjeździe xD. Widać, że jest tam dobra atmosfera m.in. nawet po vlogach Ryana Babela na YouTube :D
1
Ja oglądam gameplay Kangurka Kao 2 na YouTube. Jakoś na wspomnienia mi się zebrało xD
0
Mam to samo, bez przerwy i zawsze zapominam rękawic na spływy brać :/. A wiosłowanie z 5 palcami położonymi na wiośle jest czymś w stylu grania na boisku tylko gorszą nogą xD