1

Tak.

1

Ale żeś zaorał.

0

Barca ma być więzieniem?

0

A, no chyba że tak.

0

Według transfermarktu zaliczył 80 asyst, a nie tylko 59. Dziwi tak duża różnica.

0

Żeś dokopał. Przechodzenie do największego rywala będąc kapitanem to co innego i jeśli uważasz to za równe temu, co zrobił Neymar, to ja nie chcę cię obrażać ale jak inaczej kogoś takiego nie da się określić. Teraz każdy, kto odejdzie będzie jak Figo? Pomyśl.

1

Nieźle trzeba być ograniczonym, żeby nie dostrzegać żadnej różnicy.

0

Pewnie niech nam zapłacą więcej niż jest w klauzuli BO CZEMU NIE.

1

Wywaliłem rzeczy z parapetu i okno na oścież, a i tak nie pomaga. Generalnie ja zawsze żeby zasnąć muszę mieć zimno.

2

Po tygodniach deszczów i chlapy wróciłem znad morza i oczywiście upał.

1

Na północnym zachodzie spokój :P

1

Owszem.

1

0

Chodzi ci o Neymara? A ludzie nie dający mu żyć a czasami na siłę przykładający mikrofon do ust są ok? xD

0

Moim zdaniem tu nie o ilość gotówki chodzi, a o to, że nie umiemy robić transferów. Takiego Dembele, Dybale czy Coutingo moglibysmy kupic mając Neymara u siebie.

0

Faza pucharowa LM 14/15 = okres kontuzji Leo 15/16

0

No pewnie, nic nie zrobił dla klubu xD

0

"Częściej skłócał szatnię, niż ją spajał". Ale jedna sytuacja na was działa xD

0

Był u nas już 4 sezony, a to nie jest wcale mało. Z Barcą zdobył już wszystko co mógł zdobyć. Nie każdy piłkarz chce spędzić całą kariere w jednym klubie. Neymar niestety woli przebywać ze swoimi rodakami i przyjaciółmi i spróbować czegoś nowego, niż grać w najlepszym klubie świata.



Tylko jest jedna zasadnicza kwestia. On nadal jest piłkarzem Barcelony i to wszystko to są tylko przypuszczenia.

0

Nieźle przesadził :D

10

Nie prowokuj go, bo on jak rozwinie, to się nie pozbierasz xD

181

Mnie też. I to na 7 dni. Ale nie żałuję xD

0

Kupiłem 4 dni temu. Dużej różnicy nie widzę, ale to też wynika z tego, że nie grałem jeszcze w wiele gier. Myślę, że warto jest dołożyć 5 stów za płynniejszą, ładniejszą rozgrywkę i ogólnie lepsze wrażenia z gier przez najbliższe kilka lat. Myślę, że za niedługo zwykła wersja może mieć małe problemy z takimi produkcjami jak chociażby The Last of Us 2, które pojawi się w następnym roku.

0

Gdy grał Pedro mieliśmy w pomocy jeszcze dość młodych Busiego, Inieste i Xaviego w szczytowej formie. Dzisiaj pomoc kuleje i Neymar często sam musi brać się za rozgrywanie, co pokazuje jego ogormna liczba asyst co sezon. Kiedyś kluczowa była pomoc, teraz jest atak, a Neymar po Messim jest liderem i jego odejście w moim odczuciu byłoby bardzo widoczne.

3

Serio słowo "rak" jest już odzwierciedleniem każdego negatywnego określenia? XD

0

Ciężko stwierdzić. Nie wiadomo też właściwie o co tam poszło. Albo sam Neymar, albo oni obaj powinni ponieść jakieś konsekwencje i tyle.

0

Według 99% ludzi chyba nie, bo zaczęli już się z nim żegnać i LR wygląda, jakby już od jakiegoś czasu Neymar był oficjalnie w PSG.

1

Niestety widziałem wiele twoich komentarzy, według wielu z nich jesteś za odejściem Neymara przez jego "prymitywność od 10 dni" czego nie rozumiem. A wywijanie się od dyskusji przez różnicę wieku jest dość głupie, nie sądzisz? A, i zły research zrobiłeś. Barcy kibicuję od 2010, a od 2013 oglądam regularnie wszystkie mecze. Ale nadal nie wiem czemu bierzesz to, jak i mój potencjalny wiek pod uwagę podczas dyskusji o Neymarze.

6

Tylko według mnie ta sprzeczka Neymara z Semedo ma się nijak do tego, czy odejdzie, czy zostanie? Na jego decyzje składać się będą inne aspekty.

5

Wiesz, ile jest głupich funboyów Messiego? Też ma odejść? Przez 4 lata Neymarowi zdarzył a się jedna sprzeczka na treningu i każdy go wywala. Na treningach zamkniętych w trakcie sezonu pewnie jest więcej takich sytuacji, które trzeba wyjaśnić, a nie od razu kogoś na siłę wywalać. Już to pisałem, niech poniesie konsekwencje, dostanie opieprz od Valverde, nie zagra z Realem i tyle.
Btw. to trochę twoje posty wyglądają śmiesznie, bo Neymar jeszcze nigdzie nie odszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?