VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie w ogóle. Mecz otwarcia, 2 bramki dające zwycięstwo Brazylii, następny dublet z Kamerunem, w ćwierćfinale asysta po golu Silvy, do momentu kontuzji król strzelców.
1
Prezentacja Neymara trwa? Jakby ktoś mógł zapodać linkiem byłbym wdzięczny.
0
Ney leżał w szpitalu z połamanymi kręgami. A w ostatnich meczach reprezentacji bez porównania Brazylia radzi sobie dużo lepiej.
0
Z całym szacunkiem, ale patrząc na twoje komentarze to twoje oglądanie piłki nożnej albo pojmowanie jej zatrzymało się chyba gdzieś w 2008. Wątpię, żeby Roni potrafił tak pracować w defensywie jak Verratti.
0
Tyle się namęczyłeś, a możesz dostać kolejnego bana za pierwsze 2 wersy :/
0
Rozumiem i zgadzam się, ale nazywanie ich "szrotem" jest chyba lekką przesadą, bez względu na to jak by grali.
1
Prawda. Bez sensu jest porównywać napastnika do pomocnika.
0
Chce nawiązać dobre relacje z kolegami z nowej drużyny, nie ma w tym nic dziwnego.
0
Polemizowałbym. Ney za to jest lepszy technicznie i ma lepszy przegląd pola.
0
Dlaczego? "Bo to strona Barcelony!!!!!111"?
1
Teoretycznie nikogo, a praktycznie każdego, jak można zauważyć po waszych komentarzach.
0
Żeby twoja wiedza o futbolu była chociaż jedną setną jakości twoich grafik...
1
Widzę że jesteś jasnowidzem i znasz całą prawdę, zazdroszczę.
1
Za to Eibar, Elche, Leganes, Alaves, Betis, Deportivo La Coruna czy Malaga to prawdziwe potęgi.
0
Zaskoczę Cię. Nie każdy, który do nas przyjdzie będzie chciał tu grać do końca swojej kariery. Nie róbmy z Barcy więzienia. Neymar dał nam bardzo wiele przez 4 lata, teraz odchodzi za wielką sumę, która starczy na wielkie wzmocnienia i nie widzę w tym nic złego.
13
Już widzę Deulo ciągnącego naszą grę, wykorzystującego każdą setkę, kreującego i z 25+ asystami w sezonie. Neymar to jest TOP 5 na świecie i Deulofeu nie ma do niego startu. Jak można w ogóle ich porównywać.
0
Ale nikt przecież nie wie w którym momencie on podjął decyzję.
0
Eeeh w jaki sposób zakpił z kogokolwiek? Rozważał transfer, ten w końcu doszedł do skutku, pożegnał się i tyle.
0
No właśnie rychło w czas, bo świeżo po oficjalce, to chyba logiczne. A jakiego pożegnania oczekiwałeś?
0
Nie no, pewnie, wszystko kłamstwa, niepotrzebnie w ogóle się żegnał, bo widzę, że tu na niego jeszcze większy hejt jest.
1
Co w tym dziwnego, że piłkarz żegna się po tym, jak oficjalnie odchodzi? xDD
0
Chcecie, żeby się odezwał, pożegnał się, a jak to robi, to jest tylko "nie wierzę mu, to wszystko to jedna wielka szopka". xD
2
Nieźle ześ przeczytał.
1
Właśnie problem w tym jak ludzie w Polsce to odbierają. A gwizdy jak już to powinny być na sędziów.
0
Powinno. Ewentualnie jeszcze można opylić Messiego, bo już 30 lat ma.
2
Niedawno padł ofiarą polskiego uogólniania "islamista = terrorysta", szkoda. A sportowo oczywiście nic mu nie można zarzucić.
0
Sam Neymar przez długi czas pewnie zastanawiał się nad transferem. Teraz, kiedy wszystko jest już jasne, powinno się od niego oczekiwać jakiegoś pożegnania, wyjaśnienia itd i sądzę, że niebawem takie ujrzymy. Po co miał mówić, że zostaje/odchodzi, kiedy sam jeszcze tego nie wiedział?
0
Jesteście psychiczni.
3
Wyobraź sobie, że nie.
0
Skąd ty możesz wiedzieć, jak zachował się w stosunku do kolegów? Od "Sportu"?