0

No nie w ogóle. Mecz otwarcia, 2 bramki dające zwycięstwo Brazylii, następny dublet z Kamerunem, w ćwierćfinale asysta po golu Silvy, do momentu kontuzji król strzelców.

1

Prezentacja Neymara trwa? Jakby ktoś mógł zapodać linkiem byłbym wdzięczny.

0

Ney leżał w szpitalu z połamanymi kręgami. A w ostatnich meczach reprezentacji bez porównania Brazylia radzi sobie dużo lepiej.

0

Z całym szacunkiem, ale patrząc na twoje komentarze to twoje oglądanie piłki nożnej albo pojmowanie jej zatrzymało się chyba gdzieś w 2008. Wątpię, żeby Roni potrafił tak pracować w defensywie jak Verratti.

0

Tyle się namęczyłeś, a możesz dostać kolejnego bana za pierwsze 2 wersy :/

0

Rozumiem i zgadzam się, ale nazywanie ich "szrotem" jest chyba lekką przesadą, bez względu na to jak by grali.

1

Prawda. Bez sensu jest porównywać napastnika do pomocnika.

0

Chce nawiązać dobre relacje z kolegami z nowej drużyny, nie ma w tym nic dziwnego.

0

Polemizowałbym. Ney za to jest lepszy technicznie i ma lepszy przegląd pola.

0

Dlaczego? "Bo to strona Barcelony!!!!!111"?

1

Teoretycznie nikogo, a praktycznie każdego, jak można zauważyć po waszych komentarzach.

0

Żeby twoja wiedza o futbolu była chociaż jedną setną jakości twoich grafik...

1

Widzę że jesteś jasnowidzem i znasz całą prawdę, zazdroszczę.

1

Za to Eibar, Elche, Leganes, Alaves, Betis, Deportivo La Coruna czy Malaga to prawdziwe potęgi.

0

Zaskoczę Cię. Nie każdy, który do nas przyjdzie będzie chciał tu grać do końca swojej kariery. Nie róbmy z Barcy więzienia. Neymar dał nam bardzo wiele przez 4 lata, teraz odchodzi za wielką sumę, która starczy na wielkie wzmocnienia i nie widzę w tym nic złego.

13

Już widzę Deulo ciągnącego naszą grę, wykorzystującego każdą setkę, kreującego i z 25+ asystami w sezonie. Neymar to jest TOP 5 na świecie i Deulofeu nie ma do niego startu. Jak można w ogóle ich porównywać.

0

Ale nikt przecież nie wie w którym momencie on podjął decyzję.

0

Eeeh w jaki sposób zakpił z kogokolwiek? Rozważał transfer, ten w końcu doszedł do skutku, pożegnał się i tyle.

0

No właśnie rychło w czas, bo świeżo po oficjalce, to chyba logiczne. A jakiego pożegnania oczekiwałeś?

0

Nie no, pewnie, wszystko kłamstwa, niepotrzebnie w ogóle się żegnał, bo widzę, że tu na niego jeszcze większy hejt jest.

1

Co w tym dziwnego, że piłkarz żegna się po tym, jak oficjalnie odchodzi? xDD

0

Chcecie, żeby się odezwał, pożegnał się, a jak to robi, to jest tylko "nie wierzę mu, to wszystko to jedna wielka szopka". xD

2

Nieźle ześ przeczytał.

1

Właśnie problem w tym jak ludzie w Polsce to odbierają. A gwizdy jak już to powinny być na sędziów.

0

Powinno. Ewentualnie jeszcze można opylić Messiego, bo już 30 lat ma.

2

Niedawno padł ofiarą polskiego uogólniania "islamista = terrorysta", szkoda. A sportowo oczywiście nic mu nie można zarzucić.

0

Sam Neymar przez długi czas pewnie zastanawiał się nad transferem. Teraz, kiedy wszystko jest już jasne, powinno się od niego oczekiwać jakiegoś pożegnania, wyjaśnienia itd i sądzę, że niebawem takie ujrzymy. Po co miał mówić, że zostaje/odchodzi, kiedy sam jeszcze tego nie wiedział?

0

Jesteście psychiczni.

3

Wyobraź sobie, że nie.

0

Skąd ty możesz wiedzieć, jak zachował się w stosunku do kolegów? Od "Sportu"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?