VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu to trochę nie ma sensu, bo zarząd może zrujnować klub w każdej chwili, bo po prostu nim zarządza (wow xD). Warto przemysleć, co chce się napisać.
0
Tak bardzo te same pozycje.
0
Przerwa. Przegrywamy 2-0 a mi sie smiac chce jak go slucham
0
To jest kryminał jakim cudem on komentuje mecze reprezentacji w tym kraju.
0
On musi to robić specjalnie... co za agent xD
0
No klub składa się jednak głównie z zarządu.
0
Prawie zrujnował kariere przeciwnika
0
I nikt mu nie pomoże...
0
Dybala też
0
Biglia jest tragiczny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bez sensu. Ja tu widzę mnóstwo komentarzy osób mających w nickach "1885", "83", "87" itd. i duża ich część jest dość pusta, często wynikająca z braku wiedzy, więc powinniśmy przez to zrobić ograniczenie do 30? xD
4
xD a Neymar gdzieś to potwierdził "(??)"
1
Pomimo, że The Last of Us jest grą, to dla mnie jest to najlepsza opowieść, jaką doświadczyłem.
0
Ja bym dodał jeszcze AC: Origins, które mnie cholernie ciekawi. Rok przerwy w produkcji serii może wyjść Ubisoftowi na dobre, dodali dużo interesujących elementów no i ten świat :)
1
Coutinho - 4
Seri - 2
Mam przeczucie, że na Dembele skończą się nasze transfery.
0
Serio ciebie to śmieszy? Trochę mało ambitny mem xD
3
Nawet trzy.
0
Sugerując, że Granada jest lepsza od Saint Etienne po prostu się ośmieszasz. Ligue 1 jest słabsze od LL, ale lepsze od Segunda Division, szanujmy się.
34
Roberto PO znowu ehh...
0
Mi na telefonie odpalił.
0
Nie ma to jak dobijać jeszcze kogoś kto ma w kariarze takiego pecha, że przeszedł do jednego z najlepszych klubów świata i nie może grać, bo jest bardzo kontuzjogenny.
0
Ehhh nie moge z was XDD
0
A Granada nie gra nawet w 1 klasie rozgrywek w swoim kraju i nie pamiętam kiedy (jeśli w ogóle) powąchała Europejskie Puchary. Sam siebie pogrążasz.
0
No tak ku*wa, Saint Etienne gorsze od Granady... Jezus... wygrają mecz z dwubramkowym prowadzeniem i przeciwnik nie odda żadnego celnego strzału - piach, nic nie osiągną w tym sezonie. XD
1
Przed Monaco wygrali 4 razy z rzędu ligę. Są w top10 Europy, nie brzmi to jak opis "typowego" przeciętniaka xD
0
Człowieku o czym ty piszesz... my w najgorszych meczach przegraliśmy z Granadami i Malagami a.tutaj PSG wygrywa 2-0 i po co mają forsować tempo?
0
Według Ciebie ocenianie zespołu po jednej połowie ma sens? A, i w LL jest dużo gorszych zespołów od Saint Etienne.
0
A za kogo miałby być?
0
Pomocnik za skrzydłowego/napastnika. To ma sens.