0

Po prostu to trochę nie ma sensu, bo zarząd może zrujnować klub w każdej chwili, bo po prostu nim zarządza (wow xD). Warto przemysleć, co chce się napisać.

0

Tak bardzo te same pozycje.

0

Przerwa. Przegrywamy 2-0 a mi sie smiac chce jak go slucham

0

To jest kryminał jakim cudem on komentuje mecze reprezentacji w tym kraju.

0

On musi to robić specjalnie... co za agent xD

0

No klub składa się jednak głównie z zarządu.

0

Prawie zrujnował kariere przeciwnika

0

I nikt mu nie pomoże...

0

Dybala też

0

Biglia jest tragiczny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bez sensu. Ja tu widzę mnóstwo komentarzy osób mających w nickach "1885", "83", "87" itd. i duża ich część jest dość pusta, często wynikająca z braku wiedzy, więc powinniśmy przez to zrobić ograniczenie do 30? xD

4

xD a Neymar gdzieś to potwierdził "(??)"

1

Pomimo, że The Last of Us jest grą, to dla mnie jest to najlepsza opowieść, jaką doświadczyłem.

0

Ja bym dodał jeszcze AC: Origins, które mnie cholernie ciekawi. Rok przerwy w produkcji serii może wyjść Ubisoftowi na dobre, dodali dużo interesujących elementów no i ten świat :)

1

Coutinho - 4
Seri - 2
Mam przeczucie, że na Dembele skończą się nasze transfery.

0

Serio ciebie to śmieszy? Trochę mało ambitny mem xD

3

Nawet trzy.

0

Sugerując, że Granada jest lepsza od Saint Etienne po prostu się ośmieszasz. Ligue 1 jest słabsze od LL, ale lepsze od Segunda Division, szanujmy się.

34

Roberto PO znowu ehh...

0

Mi na telefonie odpalił.

0

Nie ma to jak dobijać jeszcze kogoś kto ma w kariarze takiego pecha, że przeszedł do jednego z najlepszych klubów świata i nie może grać, bo jest bardzo kontuzjogenny.

0

Ehhh nie moge z was XDD

0

A Granada nie gra nawet w 1 klasie rozgrywek w swoim kraju i nie pamiętam kiedy (jeśli w ogóle) powąchała Europejskie Puchary. Sam siebie pogrążasz.

0

No tak ku*wa, Saint Etienne gorsze od Granady... Jezus... wygrają mecz z dwubramkowym prowadzeniem i przeciwnik nie odda żadnego celnego strzału - piach, nic nie osiągną w tym sezonie. XD

1

Przed Monaco wygrali 4 razy z rzędu ligę. Są w top10 Europy, nie brzmi to jak opis "typowego" przeciętniaka xD

0

Człowieku o czym ty piszesz... my w najgorszych meczach przegraliśmy z Granadami i Malagami a.tutaj PSG wygrywa 2-0 i po co mają forsować tempo?

0

Według Ciebie ocenianie zespołu po jednej połowie ma sens? A, i w LL jest dużo gorszych zespołów od Saint Etienne.

0

A za kogo miałby być?

0

Pomocnik za skrzydłowego/napastnika. To ma sens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?