VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz, nie trzeba wszystkiego pisać dosłownie, ale gdy komuś nie idzie i ktoś pisze "aż miło, a to dopiero początek" to chyba nie trzeba tu wiekszej logiki xD a Ligue 1 jest tu uwazana za "bananowa" od kiedy gra tam Neymar, co za przypadek xD LL jest lepsza, ale tam też są Eibary, Betisy, Leganesy, Alavesy, Getafe, La Coruna itd i tam tez o mistrza co roku walcza 2 zespoly z 1 wyjatkiem od lat nwm.ilu ale bardzo wielu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Cwiakala jest bardziej za Barca niż za Realem
0
Ekhm, ok, będzie ciężko. No więc tak: nie kibicowanie i życzenie komuś jak najgorzej to różnica.
Ma 5 bramek i 5 asyst w 5 meczach, a ty go rozliczasz po 1 słabej połowie w meczu gdzie wszystko jeszcze może się zdarzyć. Nie da się grać każdego meczu na tak wysokim poziomie.
2
Nie rozumiem tu niektórych ludzi.
2
Taki farciarski ten Real cały czas.. normalnie jak z Levante xD jeśli chodzi o grę to są lepsi od RSSS
2
XD.
1
Jeśli ktoś nie chce grać online, bo w FIFIE FUT to jest najważniejsza rzecz, niekórzy traktują to już jako esport bijąc rekordy, a MyClub w PESie no to ten tego...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Może go na napad za Suareza? Co wykończył skubany
7
Tylko, że jak rodzic jest debilem, to dziecko jest zagrożone.
3
No...niektórym po prostu podoba się inny kolor włosów. To chyba może być powód xD
0
Małe, okrągłe wejście z różową obwódką.
1
9 pkt dość dziwny :D
26
Nie wiesz w jaki sposób wybierają, bo nie potrafisz przeczytać jednego artykułu, tylko jego nagłówek jak 90% ludzi płaczących o to. Masakra...
2
Serio aż tyle ludzi przeczytało sam nagłówek?....
1
Umiesz przeczytać więcej niż 3 wersy?
0
Komentarz usunięty
0
Wyobraź sobie, że oglądałem kilka takich filmów xD problem w tym, że jest ich z tysiąc.
0
??
1
Obejrzyj powtórkę, dla mnie bramkarz był w bramce, no ale co ja tam wiem.
1
No tak średnio bym powiedział xD
1
Nie wrzucił linków z golami Messiego? O mój Boże! Moderacja śpi !!?!11 xD
0
No, chce strzelić jak najwięcej bramek. Śmieszny w ch..
0
Ok to moja luźna sugestia: Messi, Neymar, Mbappe, Dembele, Suarez, Hazard, Coutinho.
Bez urazy, ale nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz xD taki atak jest po prostu kosmiczny i nieosiągalny dla żadnego zespołu, nie wiem jak można coś innego o tym sądzić xD
3
Widzę argumentacja na poziomie xD
3
Chyba coś się nie zgadza w 2 zdaniu. Który rok z rzędu?
3
Gdyby grała Barca wszystkie dzieci jej kibicujące robiłyby to samo ja pierdyle jak można być tak zaślepionym.
2
Nie no Suarez to często się wydziera i macha łapami jak ktoś mu źle poda, albo w ogóle nie poda. Chyba, że to był Messi xD
0
Więcej komentarzy podczas meczu jest na La Ramblii czy w artykule?