0

Wiesz, nie trzeba wszystkiego pisać dosłownie, ale gdy komuś nie idzie i ktoś pisze "aż miło, a to dopiero początek" to chyba nie trzeba tu wiekszej logiki xD a Ligue 1 jest tu uwazana za "bananowa" od kiedy gra tam Neymar, co za przypadek xD LL jest lepsza, ale tam też są Eibary, Betisy, Leganesy, Alavesy, Getafe, La Coruna itd i tam tez o mistrza co roku walcza 2 zespoly z 1 wyjatkiem od lat nwm.ilu ale bardzo wielu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Cwiakala jest bardziej za Barca niż za Realem

0

Ekhm, ok, będzie ciężko. No więc tak: nie kibicowanie i życzenie komuś jak najgorzej to różnica.
Ma 5 bramek i 5 asyst w 5 meczach, a ty go rozliczasz po 1 słabej połowie w meczu gdzie wszystko jeszcze może się zdarzyć. Nie da się grać każdego meczu na tak wysokim poziomie.

2

Nie rozumiem tu niektórych ludzi.

2

Taki farciarski ten Real cały czas.. normalnie jak z Levante xD jeśli chodzi o grę to są lepsi od RSSS

2

XD.

1

Jeśli ktoś nie chce grać online, bo w FIFIE FUT to jest najważniejsza rzecz, niekórzy traktują to już jako esport bijąc rekordy, a MyClub w PESie no to ten tego...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Może go na napad za Suareza? Co wykończył skubany

7

Tylko, że jak rodzic jest debilem, to dziecko jest zagrożone.

3

No...niektórym po prostu podoba się inny kolor włosów. To chyba może być powód xD

0

Małe, okrągłe wejście z różową obwódką.

1

9 pkt dość dziwny :D

26

Nie wiesz w jaki sposób wybierają, bo nie potrafisz przeczytać jednego artykułu, tylko jego nagłówek jak 90% ludzi płaczących o to. Masakra...

2

Serio aż tyle ludzi przeczytało sam nagłówek?....

1

Umiesz przeczytać więcej niż 3 wersy?

0

Komentarz usunięty

0

Wyobraź sobie, że oglądałem kilka takich filmów xD problem w tym, że jest ich z tysiąc.

0

??

1

Obejrzyj powtórkę, dla mnie bramkarz był w bramce, no ale co ja tam wiem.

1

No tak średnio bym powiedział xD

1

Nie wrzucił linków z golami Messiego? O mój Boże! Moderacja śpi !!?!11 xD

0

No, chce strzelić jak najwięcej bramek. Śmieszny w ch..

0

Ok to moja luźna sugestia: Messi, Neymar, Mbappe, Dembele, Suarez, Hazard, Coutinho.
Bez urazy, ale nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz xD taki atak jest po prostu kosmiczny i nieosiągalny dla żadnego zespołu, nie wiem jak można coś innego o tym sądzić xD

3

Widzę argumentacja na poziomie xD

3

Chyba coś się nie zgadza w 2 zdaniu. Który rok z rzędu?

3

Gdyby grała Barca wszystkie dzieci jej kibicujące robiłyby to samo ja pierdyle jak można być tak zaślepionym.

2

Nie no Suarez to często się wydziera i macha łapami jak ktoś mu źle poda, albo w ogóle nie poda. Chyba, że to był Messi xD

0

Więcej komentarzy podczas meczu jest na La Ramblii czy w artykule?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?