0

Chodzi o poziom sportowy, po to przychodzi się na mecz, by być świadkiem piłki na najwyższym poziomie, a to muszą zaserwować piłkarze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

XD to kto według ciebie w takim razie na to zasłużył, skoro CR i Neymar zagrali "2 dobre mecze" xDDD

0

Neymar też strzelił bramkę z tego co pamiętam.

0

No nie wiem czy będzie spokojniejszy patrząc na statystyki Neymara i to, że pierwszy mecz bez niego skończył się remisem z potęgą Montpellier.

0

A ci dwaj goście, co go wywalili chwilę wczesniej mając w dupie piłkę, to nie? XD zresztą Ocampos zaczął się tarzać po murawie nie będąc dotkniętym w twarz xD

0

Widziałeś w ogóle tą sytuację? XD

0

Nawet nie dotknął jego twarzy a ten tam umiera... sędziowie we Francji też widzę na poziomie.

0

W 1 składzie wymienić po prostu skrzydłowych na szybszych, a w 2 na napad Gray/Wilson/King/Musa/Antonio i na ŚPO za Silve polecam Lallane.
Ps. No i formacja w 1 składzie mogłaby być inna, np 4-3-3, 4-3-2-1 czy 4-1-2-1-2 (2)

0

Dla mnie granie z 3 obrońcami nie jest dobrym pomysłem, no i fifa to fifa, skrzydłowi jak i napastnicy powinni być dosyć szybcy, więc ci z trybu Huntera raczej w meczach z mocniejszymi rywalami będą plackami.

0

I ilość wypalonych fajek... ale tak jest nie od dzisiaj znajduję :D

0

Uważam, że 1:0 z Malagą po 1 połowie i mizernej grze to nie jest powód do dramatyzowania.

0

Ty chyba zaraz tam pojedziesz i wywalisz Ernesto ze stanowiska trenera patrząc po twoich komentarzach. "Valencia nas rozniesie" xD

0

A ma mówić, że wszystko jest ok i że przecież Barcelona i tak wygra? XD póki co wygrywamy dzięki sędziemu i to jest oczywiste, że komentatorzy o tym mówią.

1

Ci sędziowie są śmieszni xD

1

Teraz obojętnie jaki zawodnik pójdzie do PSG to niby za kasą, co z tego, że są oni w aktualnej formie w top3/top5 w Europie i mogą walczyć z najlepszymi o LM.

0

Widzę, że tu każdy ma w małym palcu jego życie prywatne. A poza tym przecież klimat w Paryżu to istny kataklizm, huragany, susze i katastrofy naturalne na porządku dziennym, przyjaciół też brak, no może nie licząc tej całej ekipy Brazylijczyków, kibice go nienawidzą zapewne... zdarza wam się kiedyś pomyśleć, chociaż na moment przed napisaniem czegokolwiek?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba wiadomo, że chodzi mi o pieniądze w grze. Ale racja, źle napisałem, mam ze 100 razy większy profit od nich.

0

Fut: nie mogę dokończyć Fut Champions, kończę z Silverem 2 i niedosytem, otwieram "marne" nagrody a tam... Inform Zaha i Mbappe, 350k za 11 wygranych meczów xD a ci jutjuberzy kupują fifa pointsy po kilka tysięcy złotych, otwierają setki paczek co tydzień, a mają niewiele większy profit co ja po prostu sobie grając, taką Fife to ja lubie xD

2

To se kur*a pograłem.

0

Zna ktoś może stronkę "FUT Galaxy"? to jest kontynuacja Fut Mastera, gdzie można zarobić trochę coinsów dzięki obstawianiu meczów i na Jackpocie i teraz mam pytanie: Czy oni mają jakąś umowę z EA? :D jestem niemalże pewny, że nie, ale nie chcę wyłapać bana bo mi wjedzie jakiś kupon i będę musiał sprzedać kogoś za 10k.

5

Standardowa odpowiedź, P9 Lite xD, są jeszcze fajne sprzęty od Xiaomi, polecam na YT pooglądać recenzje na kanale "Mobzilla"

0

Według Wikipedii Umtiti pochodzi z Litwy i gra dla Azerbejdżanu.

2

Komentarz usunięty

0

Pod koniec października będą TOTY

0

Zbyt mało fizyczności w pomocy jak na tą FIFE zdecydowanie. Wymień Inieste na Casemiro, Godina na Umtitiego i perfekto składzik.

1

Jaki to ma związek z artykułem? :D zajrzyj na "La Ramblę", żeby sobie luźno popisać

0

Samueleto, Nigaki, Hoeniker.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?