VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wymyśliłem fajny, mega oryginalny żarcik, dajcie znać, co sądzicie:
Zła seria Las Palmas już za długo trwa, dzisiaj idealny rywal na przełamanie.
0
Gdzie ja napisałem, że tak myślę? To oczywiste, że go wkurza, biorąc też pod uwagę jak jest ambitny, ale to niczego nie zmienia.
0
Da rade.
0
A co trener czy piłkarze mają publicznie powiedzieć, że jest pod formą? To, że nie jesteśmy super ultra mega znawcami zabrania nam krytykowania jakiegoś piłkarza? Zresztą nie trzeba być nie wiadomo kim, żeby zauważyć, że mu nie idzie. Takie problemy jak przyjęcie piłki, czy odegranie na kilka metrów po podaniu na ścianę dla mnie są niezrozumiałe.
0
Jest bez formy od wielu meczów, krytyka jest normalna. To chyba oczywiste, że gdy piłkarz gra słabo, to jest krytykowany, a gdy dobrze, to chwalony. Trzeba czekać cały sezon, żeby napisać, że ktoś gra słabo? Rzucanie w niego błotem i sprzedawanie jest złe, ale uzasadniona krytyka jest normalna.
0
Z kolei jak do lutego nie będziesz wygrywał, to może być już na późno.
0
Jak wrażenia po kilku dniach od premiery nowego Assasina? Ja mam już rozegrane kilka godzin i póki co jest naprawdę dobrze. Wygląda to genialnie, a gameplay jest nieco zmieniony zdecydowanie na +. W końcu walka jest niekiedy dużym wyzwaniem, ma się dużą swobodę i spory wachlarz rozwiązań. Ten rok przerwy dobrze zrobił Ubisoftowi.
2
Była już tu o tym dyskusja z tego co pamiętam. Kilka osób chwaliło się plakatami a nawet autografami. Dokładnego adresu ci nie podam ale wiem, że można go znaleźć gdzieś na oficjalnej stronie. Co do języka to pewnie z angielskim nie będą mieli problemu.
1
Benzema umie przyjąć piłkę.
0
Piłkarzom*
0
Ja tam nie chcę się czepiać, ale serio kogoś to śmieszy? No chyba, że ktoś to widzi pierwszy raz xD
0
Akurat tutaj dla mnie rzeczywiście przesadzili, ale chyba nie kwestionujesz tego, że jego porównia na zasadzie "patrzcie, Ronaldo tu symulował, a tu Messi strzelił bramkę. No i kto zasłużył na ZP?!?!" Są po prostu głupie.
0
Jak można pisać, że ktoś ma nudne życie siedząc 24/7 na LR i sypać bez przerwy kilkunastoma statystykami na krzyż?
0
Czemu Messi jest 2? Coś ty w ogóle napisał?
10
Niech on przynajmniej jedną strzeli.
0
Jak widzę ten tekścik to coś we mnie umiera.
0
Uncharted, The Last of Us, Wiedzmin 3 to dla mnie TOP.
1
Dzięki tym reklamom to "działanie" w ogóle jest możliwe i nie razi w oczy jak u fioletowych.
0
Jak ci tempo trochę przeszkadza to zmień sobie formacje na 4-3-2-1, gdzie masz 3 napastników blisko siebie. Mi osobiście tragicznie gra się w tej FIFIE skrzydłami, nie gram innymi formacjami niż 4-1-2-1-2 (2), lub 4-3-1-2, które są na dobrą sprawę niemalże identyczne.
0
Callejon ma 2 na 3 gwiazdki, dla mnie to jest praktycznie niegrywalne na skrzydle, no ale wiadomo, jak to woli :P
Masz porównanie Felipe z Callejonem: https://www.futbin.com/18/compare/288/496
0
No ja ci nic nie napisałem, żebyś zmienił Belottiego, dobra karta. Insigne jest słaby fizycznie i średnio mi się gra takimi piłkarzami, ale dla niektórych jest genialny przez olbrzymie tempo i drybling, przetestuj sobie.
PS. Jak nie chcesz przepłacać, to kupuj zawodników po weekendzie, wtedy są tani, bo przed Fut Champions ludzie budują składy i generalnie wszyscy trochę drożeją (to też jest fajny sposób na handel).
1
No tak się składa, że Belotti ma lepsze wykończenie, siłę jak i tempo, w tym siłę aż o 11 xD
0
Marchisio (lub tańsza opcja - Parolo, obaj są naprawdę solidni) za Khedire i na PS dałbym Felipe Andersona, jest bardzo tani a statystyki ma nie gorsze od Cuadrado, którego też możesz wypróbować, ale on już jest trochę droższy, reszta jak najbardziej ok.
21
No to rzeczywiście definicja "beznadziejnego" człowieka xD
23
Spacja też jest znakiem.
0
Skąd mieliście na to hajs? :D
0
Valverde widać lubi piłkarzy "box-to-box", więc Goretzka pasuje aktualnie to naszego stylu gry.
1
Tutaj dużym poparciem cieszą się komentarze, że CR nie był nawet w TOP 3 Realu w poprzednim sezonie. To jest inny poziom zaślepienia.
0
Trochę nie ogarniam :D tym fragmentem o poczuciu humoru ona niby sugeruje, że gdy mówiła o tym, że Ronaldinho to jej idol, to był to żart, tak? A ostatnie zdanie sugeruje, że według niej Ronaldo nie ma poczucia humoru. A to lekkie wkurzenie, które doprowadziło wszystkich do śmiechu nie miało być właśnie żartem?
0
Ciekawią mnie odmienne opinie elity redaktorów na wiadomej stronie. Klatus zaraz chyba ze sobą skończy patrząc na jego tt, a El Jarkowi to oprócz sędziów chyba nic nie przeszkadza.