0

W Polsce tak troszkę tego więcej jest tak jakby no xD

0

Z każdej rangi można spaść.

2

Barcainfo i kamilo twierdzą, że to daje fajny efekt, klimat kibicowski itd. Jakby nie patrzeć na to, że jest tam rozgrywany mecz, to ok xD

0

A czemu nie? :D.

0

Dla niektórych mecz to jest okazja do zobaczenia na żywo swoich idoli, jak liga wygląda od kuchni, a nie skakania plecami do boiska przez część spotkania, bluzgania jak najgłośniej się da na przeciwną drużynę czy sędziego i rzucania czym popadnie na murawę.

0

Dobra, wymiękam...

3

Czyli twierdzisz, że zadymianie całego stadionu do tego stopnia, że trzeba przerwać mecz i nie da się oglądać (w tym przypadku nie tylko przez poziom) jest fajne?

0

Walnął mu butem prosto w nos. To, czy to było przypadkowe nie powinno być raczej brane pod uwagę. Złamał przepisy samym podniesieniem nogi na taką wysokość w pojedynku z drugim zawodnikiem.

0

Tak faulujący skur*ysyni powinni być zawieszani na całe rundy, czy nawet sezony. Zero zainteresowania piłką, noga przez cały czas maksymalnie wyprostowana, od początku żeby tylko mu nogę połamać... i przez takiego kretyna potem ktoś może nie pojechać na najważniejszy turniej w swoim życiu, lub w ogóle zakończyć karierę, różnie bywa.

0

Szybko Geri.

0

Troszkę wiem, po prostu ta różnica jest bardzo duża, a wcześniej jakoś nie zwracałem na to uwagi.

11

Tam tak słonecznie, a u nas już totalna ciemność..

0

Wolelibyście dzisiaj wygraną i po żółtej dla Samiego i Pique, czy remis i bez kartek?

1

Mi dużo lepiej się gra Mbappe.

0

Ja podziwiam zawodowców, którzy co tydzień robią 40-0. Nawet mając składy za dziesiątki milionów nie wiem jak im nerwy trzymają (a muszą grać tydzień w tydzień bez przerwy)

0

Problem w tym, że ta gra to jest dla mnie jedna wielka karuzela i np jak gram Fut Champions to raz mecz wygląda tak, że ja się utrzymuje przy piłce, a raz, że gram z kontry a poziom przeciwnika często nie ma znaczenia. Nie potrafię utrzymać stałej formy, raz gram tragicznie, a zaraz potem bardzo dobrze. Lacazettem wypożyczonym trochę prograłem i patrząc na cenę szału nie ma, wszystko ma na dobrym poziomie, ale nic na najwyższym, za to Lukaku w wykończeniu, sile strzału i samej sile jest w czołówce, za to kuleje u niego tempo i drybling. No nic, dzięki, postaram się wypróbować obu.

0

Lacazette czy Lukaku w fucie do spółki z Martialem?

2

"Ale ich organizacja to jest kompletny nonsens!"; "skocznia była dziś w tragicznym stanie!"; "Matka natura puka się w czoło"; "nie mam bladego pojęcia, jak można skakać na górze lodowej".
Nie jego wina, że w tym cytacie zawodnik sam sobie zaprzecza.

2

MARCA zawsze miała najlepsze okładki.

0

Nie próbuj nawet pisać, że homoseksualiści nie są "chorzy psychicznie", bo @Mns21, tak jak w moim przypadku - będzie podejrzewał, że sam jesteś gejem.
XD

0

Ty tak serio? Żart polegający na analogii słowa "spada" dotyczący Chapecoense jest dla ciebie "kunsztem śmieszkowania"? XDD duże wymagania widzę.

0

Mnie śmieszą różne rzeczy, czarny humor czasami również, ale np dla mnie to był totalny bezbek.

0

Jak ktoś lubi czarny humor to nie znaczy od razu, że każdy, bez wyjątku taki żart będzie go śmieszyć. Dla niektórych to może być po prostu nieśmieszne i tyle xD

0

Varane, Casemiro, Ter Stegen - PS4 - 82k, XO - 69k, PC - 108k
Przy następnych napisałem, że później, jak zarobisz więcej, ale i tak na twoim miejscu zrobiłbym sobie drugi skład by zaoszczędzić na kondycji.

0

Albo zamiast tego polecam zrobić sobie drugi skład (najlepiej chyba z Premier League), żeby nie wydawać cały czas kasy na kondycję.

0

Kiedyś już ci pisałem, jak miałeś mniej kasy, że na ŚPD Partey, a potem Casemiro, bo Kovacic jest za słaby fizycznie. Teraz masz 117k i nadal nikogo nie kupiłeś? :D Casemiro, Varane, Ter Stegen - od tego bym zaczął, później Dembele, IF Bakambu, Modrić, coś w tym stylu. Co do Roberto to dziw bierze, że gra ci się nim tak dobrze, no ale ok :D

0

Żaden Messi nie może być ograniczony do jednej rzeczy, wtedy to już nie jest Messi.

1

Peszkin w 70' na podmęczonego rywala jak znalazł :>

66

XDDD nie wierzę po prostu czasami

0

Zrozum, że trzonem w tego typu grach jest gra online, gdzie są ci najbardziej zaangażowani i najlepsi gracze. A tryby online w PESie nie mają żadnego startu do FUT'a niestety. To, że komuś się gra fajnie "tiki takę" na bota w PESie raczej nie oznacza, że ta gra "niszczy" fifę. Nadal PES pod względem popularności, marketingu itd nie ma startu do Fify.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?