VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Polsce tak troszkę tego więcej jest tak jakby no xD
0
Z każdej rangi można spaść.
2
Barcainfo i kamilo twierdzą, że to daje fajny efekt, klimat kibicowski itd. Jakby nie patrzeć na to, że jest tam rozgrywany mecz, to ok xD
0
A czemu nie? :D.
0
Dla niektórych mecz to jest okazja do zobaczenia na żywo swoich idoli, jak liga wygląda od kuchni, a nie skakania plecami do boiska przez część spotkania, bluzgania jak najgłośniej się da na przeciwną drużynę czy sędziego i rzucania czym popadnie na murawę.
0
Dobra, wymiękam...
3
Czyli twierdzisz, że zadymianie całego stadionu do tego stopnia, że trzeba przerwać mecz i nie da się oglądać (w tym przypadku nie tylko przez poziom) jest fajne?
0
Walnął mu butem prosto w nos. To, czy to było przypadkowe nie powinno być raczej brane pod uwagę. Złamał przepisy samym podniesieniem nogi na taką wysokość w pojedynku z drugim zawodnikiem.
0
Tak faulujący skur*ysyni powinni być zawieszani na całe rundy, czy nawet sezony. Zero zainteresowania piłką, noga przez cały czas maksymalnie wyprostowana, od początku żeby tylko mu nogę połamać... i przez takiego kretyna potem ktoś może nie pojechać na najważniejszy turniej w swoim życiu, lub w ogóle zakończyć karierę, różnie bywa.
0
Szybko Geri.
0
Troszkę wiem, po prostu ta różnica jest bardzo duża, a wcześniej jakoś nie zwracałem na to uwagi.
11
Tam tak słonecznie, a u nas już totalna ciemność..
0
Wolelibyście dzisiaj wygraną i po żółtej dla Samiego i Pique, czy remis i bez kartek?
1
Mi dużo lepiej się gra Mbappe.
0
Ja podziwiam zawodowców, którzy co tydzień robią 40-0. Nawet mając składy za dziesiątki milionów nie wiem jak im nerwy trzymają (a muszą grać tydzień w tydzień bez przerwy)
0
Problem w tym, że ta gra to jest dla mnie jedna wielka karuzela i np jak gram Fut Champions to raz mecz wygląda tak, że ja się utrzymuje przy piłce, a raz, że gram z kontry a poziom przeciwnika często nie ma znaczenia. Nie potrafię utrzymać stałej formy, raz gram tragicznie, a zaraz potem bardzo dobrze. Lacazettem wypożyczonym trochę prograłem i patrząc na cenę szału nie ma, wszystko ma na dobrym poziomie, ale nic na najwyższym, za to Lukaku w wykończeniu, sile strzału i samej sile jest w czołówce, za to kuleje u niego tempo i drybling. No nic, dzięki, postaram się wypróbować obu.
0
Lacazette czy Lukaku w fucie do spółki z Martialem?
2
"Ale ich organizacja to jest kompletny nonsens!"; "skocznia była dziś w tragicznym stanie!"; "Matka natura puka się w czoło"; "nie mam bladego pojęcia, jak można skakać na górze lodowej".
Nie jego wina, że w tym cytacie zawodnik sam sobie zaprzecza.
2
MARCA zawsze miała najlepsze okładki.
0
Nie próbuj nawet pisać, że homoseksualiści nie są "chorzy psychicznie", bo @Mns21, tak jak w moim przypadku - będzie podejrzewał, że sam jesteś gejem.
XD
0
Ty tak serio? Żart polegający na analogii słowa "spada" dotyczący Chapecoense jest dla ciebie "kunsztem śmieszkowania"? XDD duże wymagania widzę.
0
Mnie śmieszą różne rzeczy, czarny humor czasami również, ale np dla mnie to był totalny bezbek.
0
Jak ktoś lubi czarny humor to nie znaczy od razu, że każdy, bez wyjątku taki żart będzie go śmieszyć. Dla niektórych to może być po prostu nieśmieszne i tyle xD
0
Varane, Casemiro, Ter Stegen - PS4 - 82k, XO - 69k, PC - 108k
Przy następnych napisałem, że później, jak zarobisz więcej, ale i tak na twoim miejscu zrobiłbym sobie drugi skład by zaoszczędzić na kondycji.
0
Albo zamiast tego polecam zrobić sobie drugi skład (najlepiej chyba z Premier League), żeby nie wydawać cały czas kasy na kondycję.
0
Kiedyś już ci pisałem, jak miałeś mniej kasy, że na ŚPD Partey, a potem Casemiro, bo Kovacic jest za słaby fizycznie. Teraz masz 117k i nadal nikogo nie kupiłeś? :D Casemiro, Varane, Ter Stegen - od tego bym zaczął, później Dembele, IF Bakambu, Modrić, coś w tym stylu. Co do Roberto to dziw bierze, że gra ci się nim tak dobrze, no ale ok :D
0
Żaden Messi nie może być ograniczony do jednej rzeczy, wtedy to już nie jest Messi.
1
Peszkin w 70' na podmęczonego rywala jak znalazł :>
66
XDDD nie wierzę po prostu czasami
0
Zrozum, że trzonem w tego typu grach jest gra online, gdzie są ci najbardziej zaangażowani i najlepsi gracze. A tryby online w PESie nie mają żadnego startu do FUT'a niestety. To, że komuś się gra fajnie "tiki takę" na bota w PESie raczej nie oznacza, że ta gra "niszczy" fifę. Nadal PES pod względem popularności, marketingu itd nie ma startu do Fify.