0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Real też w tym sezonie nieźle okradają.

4

Jak dla mnie czasami za bardzo ufasz tym statystykom. Są one pewnym wyznacznikiem, ale ciężko jest przenieść całokształt tego, co zaprezentował zawodnik w danym spotkaniu na liczby. Jest również dużo małych rzeczy, zachowań (np. ustawienie się w odopowiednim miejscu, dynamiczna zmiana pozycji, odpowiednia asekuracja), które mogą się okazać kluczowe w danej akcji, a nie uwzględnia się tego w statystykach.
Nie piszę tego odnośnie Paulinho, bo według mnie zarówno wchodząc z ławki, co grając od początku prezentuje równy, wysoki poziom.

0

Oprócz żartów z 4 i Arsenalu.

0

Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy Dembele, a Oriolem Busquetsem, to ci współczuję.

0

I grać na jego pozycji, gdzie trzeba również ogarniać obronę, ta xD

0

Szacun za takie strzelanie na padzie, ja w fpsy tylko na klawiaturze i myszce, inaczej poruszam się jak robot xD

3

Akurat w tym sezonie Real okradają zdecydowanie częściej, a nam częściej pomagają, więc ja bym nie przesadzał. A bramki zostają nieuznane, bo to są po prostu hiszpańscy sędziowie.

0

Spoko guma?

3

Rażenie w oczy chyba.

0

Andres popisałeś się xD

0

Semedo weź ty idź już na skrzydło zostaw obronę innym.

0

Semedo traci pozycję i wraca truchcikiem..

0

Co

0

Ja wydałem 450. Też najlepszy Pastore. Jedyny zawodnik z pierwszej 11 drużyny tygodnia. Połowa majątku w klubie w piz.. w jeden dzień. To jest niepojęte po prostu.

0

Obojętnie :D tylko żeby umiały wystraszyć i miały w miarę ciekawą fabułę.

0

Jakieś dobre horrory?

0

Jedno z tych szybkich z Black Friday w zamian za mega paczke (35k)

3

Dosłownie przed momentem Ibra i Mane mi wylecieli jeden po drugim :>

1

Pomocnicy pomagają w defensywie.

0

Ale homoseksualizm jest przecież nie od dzisiaj ani nie od wczoraj, więc nie bardzo rozumiem, czemu tyle ludzi nagle zaczęło się tego bać.

0

Ty sie nie znasz! To przez złe wychowanie! Homoseksualizm to choroba!!!11

0

Jakbym już się nie miał czym denerwować :D po prostu sugeruję, że warto się zastanowić, czy takie pytania mają większy sens, nic więcej.

2

Skoro tak się liczą, to czemu my mamy ci pomóc podjąć decyzję? Randomy z neta, którzy nic nie wiedzą o twoim życiu? Nie oczekuj poważnej odpowiedzi na takie pytanie xD a to, czy jesteś dziecinna akurat można stwierdzić po tego typu postach.
Może się nudziłaś i chciałaś po prostu coś napisać, ale nie sądzisz, że trochę to zabawne? :D

0

Nie za bardzo rozumiem, co ma na celu stawianie ":)" w miejsce kropki w niemal każdym twoim komentarzu :/

0

No ta Alena nie gorszy od Ozila xDD

Z tego co wiem Mesut jest chyba 2 w Arsenalu pod względem przebiegniętego dystansu z poprzedniego sezonu.

60

Mnie. Cały dzień na ten komentarz czekałem. I co teraz?

4

Przecież napisał.

51

Przecież ty już jesteś przez bukmacherke tak mentalnie ukształtowany, że ciebie nic w życiu już nie przygnębi xD

8

Nic nie widać, mecz przerywany kilka razy, no, trudno xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?