VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Real też w tym sezonie nieźle okradają.
4
Jak dla mnie czasami za bardzo ufasz tym statystykom. Są one pewnym wyznacznikiem, ale ciężko jest przenieść całokształt tego, co zaprezentował zawodnik w danym spotkaniu na liczby. Jest również dużo małych rzeczy, zachowań (np. ustawienie się w odopowiednim miejscu, dynamiczna zmiana pozycji, odpowiednia asekuracja), które mogą się okazać kluczowe w danej akcji, a nie uwzględnia się tego w statystykach.
Nie piszę tego odnośnie Paulinho, bo według mnie zarówno wchodząc z ławki, co grając od początku prezentuje równy, wysoki poziom.
0
Oprócz żartów z 4 i Arsenalu.
0
Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy Dembele, a Oriolem Busquetsem, to ci współczuję.
0
I grać na jego pozycji, gdzie trzeba również ogarniać obronę, ta xD
0
Szacun za takie strzelanie na padzie, ja w fpsy tylko na klawiaturze i myszce, inaczej poruszam się jak robot xD
3
Akurat w tym sezonie Real okradają zdecydowanie częściej, a nam częściej pomagają, więc ja bym nie przesadzał. A bramki zostają nieuznane, bo to są po prostu hiszpańscy sędziowie.
0
Spoko guma?
3
Rażenie w oczy chyba.
0
Andres popisałeś się xD
0
Semedo weź ty idź już na skrzydło zostaw obronę innym.
0
Semedo traci pozycję i wraca truchcikiem..
0
Co
0
Ja wydałem 450. Też najlepszy Pastore. Jedyny zawodnik z pierwszej 11 drużyny tygodnia. Połowa majątku w klubie w piz.. w jeden dzień. To jest niepojęte po prostu.
0
Obojętnie :D tylko żeby umiały wystraszyć i miały w miarę ciekawą fabułę.
0
Jakieś dobre horrory?
0
Jedno z tych szybkich z Black Friday w zamian za mega paczke (35k)
3
Dosłownie przed momentem Ibra i Mane mi wylecieli jeden po drugim :>
1
Pomocnicy pomagają w defensywie.
0
Ale homoseksualizm jest przecież nie od dzisiaj ani nie od wczoraj, więc nie bardzo rozumiem, czemu tyle ludzi nagle zaczęło się tego bać.
0
Ty sie nie znasz! To przez złe wychowanie! Homoseksualizm to choroba!!!11
0
Jakbym już się nie miał czym denerwować :D po prostu sugeruję, że warto się zastanowić, czy takie pytania mają większy sens, nic więcej.
2
Skoro tak się liczą, to czemu my mamy ci pomóc podjąć decyzję? Randomy z neta, którzy nic nie wiedzą o twoim życiu? Nie oczekuj poważnej odpowiedzi na takie pytanie xD a to, czy jesteś dziecinna akurat można stwierdzić po tego typu postach.
Może się nudziłaś i chciałaś po prostu coś napisać, ale nie sądzisz, że trochę to zabawne? :D
0
Nie za bardzo rozumiem, co ma na celu stawianie ":)" w miejsce kropki w niemal każdym twoim komentarzu :/
0
No ta Alena nie gorszy od Ozila xDD
Z tego co wiem Mesut jest chyba 2 w Arsenalu pod względem przebiegniętego dystansu z poprzedniego sezonu.
60
Mnie. Cały dzień na ten komentarz czekałem. I co teraz?
4
Przecież napisał.
51
Przecież ty już jesteś przez bukmacherke tak mentalnie ukształtowany, że ciebie nic w życiu już nie przygnębi xD
8
Nic nie widać, mecz przerywany kilka razy, no, trudno xD