0

Ale to jednak Messi miał co chwilę wolne pole, bo przeciwnik grał w 10 i musiał atakować.

2

No taaaaak pewnie a to samolub jeden, powinien przeprosić za tą minę xD

1

No tak średnio przy ciele :/

0

A co mają zostawić samego Messiego żeby sobie pobiegł i bramkę strzelił? XD ktoś wygląda żałośnie, bo gra dobrze taktycznie i sprawia trudność rywalowi, ta jest.

0

??? XD

0

Serio ktoś w lato pisał, że Cou za słaby na Barce?

2

Niby czemu? Mecz bez faworyta według mnie, jak większość klasyków.

0

Trochę się naczytałem.

6

Ter Stegen jest 55. Warto najpierw przeczytać całość przed wyrażeniem opinii.

0

Przecież wyszły nowe odcinki m.in. z zarabianiem na Informach.

0

Kartomania na YT ci powie :P

0

Musiało ci się coś spieprzyć, bo strona wygląda genialnie.

0

Przecież jeśli chodzi o wygląd to to jest niebo a ziemia.

0

Zmiany mają być stopniowe.

0

Mobilna póki co pozostanie bez zmian.

1

Genialnie.

1

Rakitic > Modric?
?
?
?
????????????

0

Ale przecież on wrzucając fragmenty meczów łamał przepisy o prawach autorskich, które istnieją nie od dziś.

1

Nie przypominam sobie, żeby wtedy akurat czymś prowokował, no chyba, że prowokowaniem jest prowadzenie piłki :D

6

Czasami rzeczywiście jego posty bywają trochę nielogiczne, ale teraz akurat czepianie się jest na siłę, wszystko jest napisane poprawnie.

0

No jak łamię się przepisy, no to sorry :/, co nie zmienia faktu, że było na tym kanale wiele świetnych filmów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Porównaj sobie skuteczność z karnych Grzmota i Messiego. Taka skuteczność po prostu jest słaba i większość wykonawców karnych w czołowych drużynach ma lepsze statystyki.

0

Boże... no i teraz ja nie wierze xDD manita była w 2010, kiedy Guardiola wprowadził swoją filozofię i ma się to nijak do tego co jest teraz, od 5 lat już tego nie ma i trzeba się z tym niestety pogodzić. A tu też nie tylko o warunki fizyczne chodzi. Iniesta i Xavi to byli piłkarze, którzy bardzo dobrze ustawiali się w środku również w defensywie. W tej chwili już nie mamy takiej jakości w środku, Iniesta gra mniej i już jest wiekowy co widać, więc Valverde patrząc na to, jaką ma kadre (Paulinho, Rakitic, Gomes...) nie będzie grał tiki taki i pressingu z 2009-12, no szanujmy się... w twoim koncepcie mamy w środku JEDNEGO piłkarza, który będzie mógł bronić xD a tacy piłkarze jak Dembele, Griezmann, Suarez czy Coutinho nie będą chcieli siedzieć na ławce.

0

Przecież w tym sezonie grając na mocniejszego przeciwnika solidna obrona zaczynając od pomocy to podstawa. Nie bez powodu w jednym składzie grają Busi, Rakitic i Paulinho, a pomijany jest taki Denis. Valverde chce mocnego, zdyscyplinowanego i dobrego w defensywie środka co widać od początku sezonu, a w twojej super koncepcji w środku jest praktycznie sam Busi, bo Messi ani trochę nie wraca się do obrony, a Cou i Dembele to skrzydłowi. Sam sobie odpowiedz na pytanie czy taki skład ma prawo bytu.

0

Miałem bardzo dużo połamanych kości i pomimo bólu jest masa rzeczy, których bardziej chciałbym nie mieć.

1

Wyliczanka siadła xD

0

Wiadomo, że nie ma określonych kryteriów, wtedy nie byłoby pola do dyskusji. Ja piszę o tym czym się (najprawdopodobniej) kierowali ci dziennikarze. Raczej niewiele osób, którzy nie są kibicami Barcy czy Realu ogląda ich każdy mecz ligowy z Betisem czy Getafe. Widzą jednak, gdy jedni lub drudzy zdobywają trofea, wygrywają lub odpadają z Ligi Mistrzów, bo to są mecze oglądane przez każdego fana piłki.

0

No stary powiem ci zgacha 10/10, nikt się nie pozbierał, no zaorał wszystkich tak że ło matko, po takim punchu Chuck Norris nie poznałby się w lustrze.

4

Brak ligi, brak Ligi Mistrzów, słaba gra w najważniejszym momencie sezonu. Według mnie powinien zdobyć ZP, ale te 3 aspekty są akurat bardzo istotne i wielu dziennikarzy, którzy nie oglądają każdego meczu zarówno Messiego i CRa będą się kierować właśnie tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?