VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to jednak Messi miał co chwilę wolne pole, bo przeciwnik grał w 10 i musiał atakować.
2
No taaaaak pewnie a to samolub jeden, powinien przeprosić za tą minę xD
1
No tak średnio przy ciele :/
0
A co mają zostawić samego Messiego żeby sobie pobiegł i bramkę strzelił? XD ktoś wygląda żałośnie, bo gra dobrze taktycznie i sprawia trudność rywalowi, ta jest.
0
??? XD
0
Serio ktoś w lato pisał, że Cou za słaby na Barce?
2
Niby czemu? Mecz bez faworyta według mnie, jak większość klasyków.
0
Trochę się naczytałem.
6
Ter Stegen jest 55. Warto najpierw przeczytać całość przed wyrażeniem opinii.
0
Przecież wyszły nowe odcinki m.in. z zarabianiem na Informach.
0
Kartomania na YT ci powie :P
0
Musiało ci się coś spieprzyć, bo strona wygląda genialnie.
0
Przecież jeśli chodzi o wygląd to to jest niebo a ziemia.
0
Zmiany mają być stopniowe.
0
Mobilna póki co pozostanie bez zmian.
1
Genialnie.
1
Rakitic > Modric?
?
?
?
????????????
0
Ale przecież on wrzucając fragmenty meczów łamał przepisy o prawach autorskich, które istnieją nie od dziś.
1
Nie przypominam sobie, żeby wtedy akurat czymś prowokował, no chyba, że prowokowaniem jest prowadzenie piłki :D
6
Czasami rzeczywiście jego posty bywają trochę nielogiczne, ale teraz akurat czepianie się jest na siłę, wszystko jest napisane poprawnie.
0
No jak łamię się przepisy, no to sorry :/, co nie zmienia faktu, że było na tym kanale wiele świetnych filmów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Porównaj sobie skuteczność z karnych Grzmota i Messiego. Taka skuteczność po prostu jest słaba i większość wykonawców karnych w czołowych drużynach ma lepsze statystyki.
0
Boże... no i teraz ja nie wierze xDD manita była w 2010, kiedy Guardiola wprowadził swoją filozofię i ma się to nijak do tego co jest teraz, od 5 lat już tego nie ma i trzeba się z tym niestety pogodzić. A tu też nie tylko o warunki fizyczne chodzi. Iniesta i Xavi to byli piłkarze, którzy bardzo dobrze ustawiali się w środku również w defensywie. W tej chwili już nie mamy takiej jakości w środku, Iniesta gra mniej i już jest wiekowy co widać, więc Valverde patrząc na to, jaką ma kadre (Paulinho, Rakitic, Gomes...) nie będzie grał tiki taki i pressingu z 2009-12, no szanujmy się... w twoim koncepcie mamy w środku JEDNEGO piłkarza, który będzie mógł bronić xD a tacy piłkarze jak Dembele, Griezmann, Suarez czy Coutinho nie będą chcieli siedzieć na ławce.
0
Przecież w tym sezonie grając na mocniejszego przeciwnika solidna obrona zaczynając od pomocy to podstawa. Nie bez powodu w jednym składzie grają Busi, Rakitic i Paulinho, a pomijany jest taki Denis. Valverde chce mocnego, zdyscyplinowanego i dobrego w defensywie środka co widać od początku sezonu, a w twojej super koncepcji w środku jest praktycznie sam Busi, bo Messi ani trochę nie wraca się do obrony, a Cou i Dembele to skrzydłowi. Sam sobie odpowiedz na pytanie czy taki skład ma prawo bytu.
0
Miałem bardzo dużo połamanych kości i pomimo bólu jest masa rzeczy, których bardziej chciałbym nie mieć.
1
Wyliczanka siadła xD
0
Wiadomo, że nie ma określonych kryteriów, wtedy nie byłoby pola do dyskusji. Ja piszę o tym czym się (najprawdopodobniej) kierowali ci dziennikarze. Raczej niewiele osób, którzy nie są kibicami Barcy czy Realu ogląda ich każdy mecz ligowy z Betisem czy Getafe. Widzą jednak, gdy jedni lub drudzy zdobywają trofea, wygrywają lub odpadają z Ligi Mistrzów, bo to są mecze oglądane przez każdego fana piłki.
0
No stary powiem ci zgacha 10/10, nikt się nie pozbierał, no zaorał wszystkich tak że ło matko, po takim punchu Chuck Norris nie poznałby się w lustrze.
4
Brak ligi, brak Ligi Mistrzów, słaba gra w najważniejszym momencie sezonu. Według mnie powinien zdobyć ZP, ale te 3 aspekty są akurat bardzo istotne i wielu dziennikarzy, którzy nie oglądają każdego meczu zarówno Messiego i CRa będą się kierować właśnie tym.