VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XD
0
No ten komentator wie zapewne tyle co my po prostu xD
0
Ja przeczuwam że pod koniec roku będzie dość wyrównana walka o ZP między Neyem, a Leo. Oba kluby 1 trofeum mają na talerzu, w LM są jednymi z faworytów... piłkarsko nadal najlepszy jest Messi, ale Neymar będzie miał dodatkowo duża szansę na wygranie Mistrzostw Świata, czego Argentynie mimo wszystko nie wróżę.
3
Umtiti nigdy nie znika, szczególnie dla napastników drużyny przeciwnej xD
0
A no może, jakimś zaawansowanym koneserem nie jestem, fakt :/
0
Ja moze jestem dziwny ale piwo bardziej mnie zniecheca do dalszego picia niz wodka xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Też delikatnie mowiac w najlepszym stanie nie jestem ale ortografii na poziomie podstawówki to ku*wa nie zapomniałem, nie pajacuj xDD
0
Ja pierd*lę... weź w ramach noworocznego prezentu takie skromne 100k :))
0
O kurde, no to zdjęcie troszkę niewyraźne było, sorry :|
19
Nie obraź się, ale to prawdopodobnie dlatego, że masz ~12 lat (kiedyś się chwaliłeś swoim zdjęciem z Lucasem :D)
0
Każdy ucieka od dyskusji bo po prostu szkoda gadać patrząc na to co piszesz.
0
XDDDDDDDDDDDDDDD
Ekhm...
Nie no nie mogę XDDDDDDD
Ekhm...
Przeczytaj to jeszcze raz, ostatni raz, błagam, a i zwróć uwagę na treść w nawiasie, po czym zastanów się, czy te pierwsze 5 wersów, to rzeczywiście jest moja opinia.
Nie obraź się, ale piszesz do kogoś, że ma niski iloraz inteligencji, kiedy nie potrafisz zrozumieć prostej ironii na poziomie podstawówki.
https://sjp.pl/sarkazm - może się przyda.
0
A ja polecam czytać ze zrozumieniem, bo po prostu nie jestem w stanie uwierzyć w to co napisałeś xD daj znać jak Cię oświeci.
0
No krótko mówiąc tragedia, następny przynajmniej teoretycznie powinien być lepszy.
0
No ja w to śmiem wątpić, bo jeszcze jak graliśmy w 1 składzie z Deulofeu to tak czy inaczej nie było to 4-3-3, a jak wiemy Gerrard raczej średnio lubi się cofać i kreować, raczej wybiegać do prostopadłych piłek i dośrodkowywać ze skrzydła, ale nigdy nic nie wiadomo, może Valverde zechce grać 4-3-3, a może właśnie wspomnianą przez Ciebie 4-2-3-1, gdzie miejsce dla Coutinho czy Ozila juz by się znalazło, ale wtedy wykluczyłoby to takiego Iniestę, który na żadnych z pozycji w pomocy nie czułby się raczej jak ryba w wodzie.
0
No właśnie teraz widać jak preferuje, Valverde może przez długi czas być trenerem i Barcelona może przez długi czas grać systemem, jaki on preferuje. A w przyszłości zdarzyć może się wiele rzeczy, już Erique zaczynał wdrażać nowy system z 4 zawodnikami w drugiej linii. Filozofia Barcy nie musi się ograniczać do jednej formacji.
Jeszcze jestem ciekaw, co miałeś na myśli pisząc "czytanie nie boli", bo do tamtego momentu napisałeś mi jedynie, że "Barcelona jest kojarzona z systemem 4-3-3", co jest oczywiste ale niczego nie przewiduje.
0
Skąd wiesz? Nie wiadomo. Zresztą Coutinho może być w Barcie nie dłużej niż Valverde.
0
Pewnie w ogóle nie brali pod uwagę tych, co grają pół roku. Wg Sofascore Neymar ma śr. ocenę za ten Ligue 1 sezon równą 8.74, co stawia go na 1 miejscu a za nim jest Cavani ze średnią wynoszącą... 7.74.
0
Przecież my od początku sezonu nie gramy 4-3-3.
1
Ja nadal często widzę masę dzieci na orliku, a także tych grających na bramki z patyków czy kamieni.
0
Ciężko jest przetestować wszystkich piłkarzy w grze, a są wśród nich "ukryte bestie", które można polecić innym.
5
Kurła kiedyś to było, teraz tylko te internety i fejsbuki! Świat schodzi na psy! Zaraz przestaniemy ze sobą rozmawiać!
A i jeszcze zapomniałem wspomnieć, że ja też nie mam konta na żadnym z tych gówien!
(Dalej już nie musicie czytać, wszystko pięknie wam streściłem).
0
Nie musisz się powtarzać, właśnie na to odpowiedziałem, możesz przeczytać jeszcze raz, ale widzę, że nie podasz jakichś argumentów, tylko będziesz w kółko rzucać tym samym powiedzonkiem.
Gdyby Messi miał charakter CRa i grał jak Messi, nadal byłby najlepszym piłkarzem, bez względu na to, co by mówił.
PS. To co napisałeś w odpowiedzi nie ma logicznego sensu.
0
To jest jednak jeden z niewielu przypadków. Dlaczego odejście do zdecydowanie lepszego klubu i jednocześnie zwiększenie sobie pensji ma być złe? Zdecydowana większość piłkarzy wyszła na tym dużo lepiej.
4
Tylko, że Coutinho to jest piłkarz o całkowicie innym profilu niż Gomes. Na boisku potrzeba też kogoś, kto poukłada defensywę i będzie od czarnej roboty, co nie zmienia faktu, że Gomes jest za słaby na Barcę.
0
Ale mi chodzi o to, że jakby Totti odszedł do Realu to już nagle nie byłoby tak fajnie i miło, bo co? bo odszedł do lepszego klubu? bo chciałby zarobić więcej pieniędzy?
0
Komuś jeszcze nie działa FUT na PS4?
0
Nie musi, ale może. Gdyby Messi mówił, że jest najlepszy nadal byłby najlepszy.
1
Ale do lepszego klubu chyba można odejść w celu zdobycia trofeów? xD