0

ok, XDDDDDDDD pisać o kimś, kto obronił LM, że jest "żadnym trenerem" jest po prostu głupie, podobnie jak pisanie nazwy klubu celowo z małej litery (to brzmi za to poważnie, co nie?) pokazując swoją buntowniczą naturę będąc (podobno) dorosłym już od dawna facetem.
Oglądałem mecze Realu, w 15/16 mieli dużo szczęścia, w 16/17 byli najlepsi również pomimo tego, że tu i ówdzie im się poszczęściło (co moim zdaniem i tak nie miało wpływu na to, kto wygrał LM)

1

XDDDDDDDD obrona LM - "trenerem żadnym" zaraz zgnije

2

PSG po prostu musi ich wywalić z tego LM.

0

Nie musi, ale może.

0

Abramowicz na pewno marzy o tym, by mieć Asensio za Hazarda. To nie byłaby nawet 1/3 jego wymagań.

2

Na 100% nie napisał tego specjalnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też może być.

0

Debiut z Espanyolem na Camp Nou, zwycięstwo 5:0

0

Dla mnie Barca Pepa a Valverde to są 2 różne filozofie, ale ok. A jeśli chodzi ci o filozofię La Masii, to przypominam, że w pół roku wydaliśmy grubo ponad 300mln euro.

0

Gram online kilka razy w tygodniu i nie pamiętam, kiedy ostatnio leżał :D co innego np takie serwery EA xD

0

Mądre podejście, nie ma co. Niektórzy piłkarze mają pewne wartości, przeszli przez różne ciężkie momenty w karierze i dla nich ma to znaczenie.

15

Zażartował sobie i niektórych już telepie ze złości xD

0

Już obejrzeliśmy.

1

Mam tak samo. Ale to pewnie z przyzwyczajenia.

3

Ale weź ty zrozum w końcu, że opcja odpowiedzi jest też po to, by wyrazić negatywną opinię na jakiś temat.

0

Po 4-miesięcznej kontuzji dostał kilka minut i już pokazał, że potrafi dużo więcej niż taki Deulofeu. Niech się wyleczy, stopniowo rozegra i prędzej czy później będzie u nas gwiazdą, jak dla mnie to nieuniknione.

6

Valverde już raczej w USA zdał sobie sprawę, jak ważny może dla drużyny być Neymar po tym co tam wyrabiał. Myślę, że po prostu MSN dalej robiłoby swoje, ale defensywa byłaby dużo lepiej poukładana, niż za Enrique, co zresztą teraz ma przecież miejsce.
PS. A ktoś z pary Coutinho/Dembele tak czy inaczej mógłby do nas przyjść. Chętnie bym zobaczył współprace Neya z Cou jak w reprezentacji,

1

W TV nigdy, ale parę razy byłem na Pogoni jeszcze kilka lat temu, jak powrócili do Ekstraklasy. Nie było źle, przynajmniej ktoś przychodził na te mecze,

5

Według mnie nasza dobra gra to jest zasługa tego, że stanowisko trenera objął Valverde, a nie tego, że Neymar odszedł. Owszem, są też plusy z jego odejścia (np. Alba ma więcej miejsca na lewej stronie), ale Neymar w każdym zespole na świecie byłby tylko i wyłącznie wzmocnieniem i to bardzo dużym.

0

Na pewno powiedział to z pełną powagą i tak myśli, yhym xD

0

2>3>1

0

Ale licznik pokazuje ile osób jest online, a nie ile jest zalogowanych. W momencie gdy masz zablokowany telefon i schowany w kieszeni nie jesteś online.

0

Jesteś online bez przerwy? Nie wyłączasz kompa? :D bo tu o to chodzi

3

Ale mi wyświetla nieprzerwanie 1687 osób, podobnie jak koledze wyżej, trochę to dziwne. Poza tym, praktycznie codziennie jestem zalogowany po północy i ostatnio licznik nie przekraczał 500.

8

Z tym licznikiem to wszystko jest ok? Czy tylko mi pokazuje ponad 1600 osób o 2 w nocy?

2

Taktycznie gra bardzo dobrze. Odbiory, pressing, asekuracja... dzisiaj dołożył jeszcze kilka ładnych podań, przerzutów... Valverde to widzi, inni to widzą, ty niestety nie.

0

Źle rozumiesz słowo "byś". Gdyby miał amputowane obie nogi, to wtedy by nie zagwarantował.

1

Jak na niego to długo wytrzymał.

1

Z ciebie to serio jest geniusz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?