1

Messi weź jebnij w końcu może jakiś rykoszet będzie albo dobitka.

7

Matko kochano.

0

Takie błędy to jest ich jedyna szansa.

0

Eeee, no jest xD chodzi o wypożyczenie Aguero. On się liczy za 0ovr czy jak?

3

Fut 18, SBC, wymagana ocena 83, mam w składzie wszystkich ocenionych na 83, jednego na 84, ocena skladu - 82. Tego jeszcze w tej pięknej grze nie widziałem, nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.

0

No nie po prostu jak ktoś walnie 5 razy w słupek to nie potrafi strzelić bramki i tyle xD to też jest brak celności.

0

Odbite słupki definiują kto jest dobrym piłkarzem xD

0

Sory ale brzmisz jak troll xD

0

Kminie kminie i nie wiem jak udało się tobie to tak napisać

1

Wydałem na te paczki 77,5k i też gówno, ale za tą kwotę w fucie w sumie nie ma się co dziwić. Pamiętam historyczny opening jak kupiłem te Fifa Pointsy i otworzyłem 5 mega paczek, (łączna wartość w coinsach 175k) i nie było żadnych banerów xDD
Albo jak wydałem okrągłe pół miliona na SBC o IFa 81+ (w DT Pogba, Nainggolan, Vidal, Hazard, Insigne) i nie zwróciło się KOMPLETNIE NIC bo wszystkie trafy były tak do dupy, że używałem do następnych SBC xD

0

Generalnie w nazywaniu tutaj wszystkich podszywkami najlepszy jest pewien Kapitan.

12

Barcainfo ban za multikonto.

5

Messi od paru meczów jest trochę pod formą :/

0

Można też to wyśmiać.

7

Ale co ma jedno do drugiego xD skoro komuś to wpadnie w ucho i słuchanie tego sprawia mu przyjemność, to w czym problem?

0

Ja miałem szczęście i w środę obejrzałem na żywo mecz z Santiago Bernabeu (pierwszy raz byłem na meczu takiej klasy) i końcówka hymnu Realu, zaśpiewana acapella przez cały stadion, pomimo tego, że kocham Barce, wmurowała mnie w ziemię. Szkoda tylko, że to PSG tak sfrajerzyło, ale i tak wrażenia niezapomniane.

0

Piłka leci w okno a tu GoPro xD

6

Odnoszę wrażenie że to może być jedna z najgorszych książek w tematyce futbolu.

0

Nie pokazują statystyk bo nie mają one znaczenia, mecze wygrywa się strzelonymi bramkami, a jeśli ktoś ogląda mecze Barcy i Realu i zna się trochę na piłce powinien dostrzegać wyższość Messiego nad CR.

1

PSG ma teraz większe szanse, niż my mieliśmy w rewanżu z nimi.

0

Oho już trigger xD

0

Real wygrał dlatego, że La Rambla myślała, że przegra, no dokładnie.

0

Ale PSG jest w stanie strzelić 3 bramki, nam strzelili 4 i zagrali na 0 z tyłu, pomimo naszej gry wówczas i tak robi wrażenie.

0

No tak dlatego zaliczył asystę, dlatego zaliczył 3 kluczowe podania (najwięcej na boisku według SofaScore). Oprócz tego potrafił ładnie wyłożyć piłkę na prawe skrzydło Alvesowi czy Mbappe. Messi też nieraz w tym sezonie ma dużo lepiej ustawionego kolege, próbuje na siłę i traci.

1

Tylko dowalasz się do niemal każdej dyskusji i piszesz praktycznie to samo. To nie jest normalne, podobnie jak stawianie spacji przed i po przecinku, wtf xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sumując twoje wszystkie tasiemce po kursie 12948290 za 2 zeta, myślę, że można by to porównać xD

0

Ale tu raczej wyśmiewany był pomysł z tymi koszulkami (zerknij na historię edycji komentarza), a to chyba oczywiste, że nie ma na coś takiego najmniejszych szans.

0

Ja tu widziałem nawet dwóch :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?