VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi weź jebnij w końcu może jakiś rykoszet będzie albo dobitka.
7
Matko kochano.
0
Takie błędy to jest ich jedyna szansa.
0
Eeee, no jest xD chodzi o wypożyczenie Aguero. On się liczy za 0ovr czy jak?
3
Fut 18, SBC, wymagana ocena 83, mam w składzie wszystkich ocenionych na 83, jednego na 84, ocena skladu - 82. Tego jeszcze w tej pięknej grze nie widziałem, nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.
0
No nie po prostu jak ktoś walnie 5 razy w słupek to nie potrafi strzelić bramki i tyle xD to też jest brak celności.
0
Odbite słupki definiują kto jest dobrym piłkarzem xD
0
Sory ale brzmisz jak troll xD
0
Kminie kminie i nie wiem jak udało się tobie to tak napisać
1
Wydałem na te paczki 77,5k i też gówno, ale za tą kwotę w fucie w sumie nie ma się co dziwić. Pamiętam historyczny opening jak kupiłem te Fifa Pointsy i otworzyłem 5 mega paczek, (łączna wartość w coinsach 175k) i nie było żadnych banerów xDD
Albo jak wydałem okrągłe pół miliona na SBC o IFa 81+ (w DT Pogba, Nainggolan, Vidal, Hazard, Insigne) i nie zwróciło się KOMPLETNIE NIC bo wszystkie trafy były tak do dupy, że używałem do następnych SBC xD
0
Generalnie w nazywaniu tutaj wszystkich podszywkami najlepszy jest pewien Kapitan.
12
Barcainfo ban za multikonto.
5
Messi od paru meczów jest trochę pod formą :/
0
Można też to wyśmiać.
7
Ale co ma jedno do drugiego xD skoro komuś to wpadnie w ucho i słuchanie tego sprawia mu przyjemność, to w czym problem?
0
Ja miałem szczęście i w środę obejrzałem na żywo mecz z Santiago Bernabeu (pierwszy raz byłem na meczu takiej klasy) i końcówka hymnu Realu, zaśpiewana acapella przez cały stadion, pomimo tego, że kocham Barce, wmurowała mnie w ziemię. Szkoda tylko, że to PSG tak sfrajerzyło, ale i tak wrażenia niezapomniane.
0
Piłka leci w okno a tu GoPro xD
6
Odnoszę wrażenie że to może być jedna z najgorszych książek w tematyce futbolu.
0
Nie pokazują statystyk bo nie mają one znaczenia, mecze wygrywa się strzelonymi bramkami, a jeśli ktoś ogląda mecze Barcy i Realu i zna się trochę na piłce powinien dostrzegać wyższość Messiego nad CR.
1
PSG ma teraz większe szanse, niż my mieliśmy w rewanżu z nimi.
0
Oho już trigger xD
0
Real wygrał dlatego, że La Rambla myślała, że przegra, no dokładnie.
0
Ale PSG jest w stanie strzelić 3 bramki, nam strzelili 4 i zagrali na 0 z tyłu, pomimo naszej gry wówczas i tak robi wrażenie.
0
No tak dlatego zaliczył asystę, dlatego zaliczył 3 kluczowe podania (najwięcej na boisku według SofaScore). Oprócz tego potrafił ładnie wyłożyć piłkę na prawe skrzydło Alvesowi czy Mbappe. Messi też nieraz w tym sezonie ma dużo lepiej ustawionego kolege, próbuje na siłę i traci.
1
Tylko dowalasz się do niemal każdej dyskusji i piszesz praktycznie to samo. To nie jest normalne, podobnie jak stawianie spacji przed i po przecinku, wtf xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sumując twoje wszystkie tasiemce po kursie 12948290 za 2 zeta, myślę, że można by to porównać xD
0
Ale tu raczej wyśmiewany był pomysł z tymi koszulkami (zerknij na historię edycji komentarza), a to chyba oczywiste, że nie ma na coś takiego najmniejszych szans.
0
Ja tu widziałem nawet dwóch :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika