VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hah.
0
X D X D X D X D
0
"Z nami dobra Valencia zakłada autobus" - dobra Valencia? Ich ostatnie mecze były słabe, a kluczowi zawodnicy z nami nie wystąpili.
"wielkim Realem" - nie rozumiem po co ten cudzysłów. Chyba każdy widzi, że Real w tym sezonie jest słaby i nikt nie twierdzi, że jest "wielki", więc po co parodiować takie określenie? xD
0
Cały czas, bez przerwy jest tylko 1 rzecz, która sprawia, że jest on nam niepotrzebny:
Nie ma go gdzie zmieścić.
Tyle.
0
28% posiadania piłki, otwarty football w chuj
0
Według Sofascore Levante ma 28% posiadania piłki i 7 strzałów mniej.
0
Raczej nie, bo OTW Bonucci nie dostał upgrade'a za TOTY.
0
W Fut Champions jakieś 35% składów tak wygląda. A tak poza tym granie na ŚPD Dybalą i Laudrupem to genialny pomysł xD
4
W tej chwili Neymar w 26 meczach dla PSG ma 27 bramek i 14 asyst, a niektórzy tu piszą, że jest w cieniu Mbappe czy Cavaniego xDD
2
Ojj ta dzisiejsza młodzież... jak można mieć 18 lat w ogóle, co za moda...
0
Właśnie dobrze, że pajacował, bo gdyby na normalnym, pełnym rozbiegu tak zarył to mogłoby się to dla niego źle skończyć xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo nie byli na tyle dobrzy, lub rozpoznawalni.
1
Coutinho jest dużo bardziej ofensywnym piłkarzem niż Rakitic czy Paulinho. Podczas bronienia strona raczej nie robi różnicy, a podczas atakowania owszem, np na prawej stronie nie doświadczymy jego firmowego zagrania czyli zejścia do środka i uderzenia zza pola karnego po długim, w PL strzelił w ten sposób mnóstwo bramek.
5
Sędzia z największą liczbą meczów w La Liga pewnie też jest do dupy xD
0
No mieszał ale też sporo akcji psuł i podejmował złe decyzje.
0
Po 1. Nie mówili tak.
2. Do momentu strzelenia bramki jak na siebie grał nie najlepiej.
0
Suarez niczym CR :/
0
Dobry bramkarz xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No, skorzysta, przez 2 sezony, a potem, kiedy odejdą liderzy, może być średnio. Dembele w wieku 20 lat grając w Borussi już udowodnił, że może być klasowym zawodnikiem i trzymanie go na ławce przez kilka sezonów byłoby zmarnowaniem jego talentu i części kariery.
0
Ale przez co najmniej 2 sezony pewnie nie będzie wychodził od początku na mecze z wielkimi drużynami, a to jest duża strata dla piłkarza.
Poza tym na pewno Griezmann, Messi, Suarez czy Cou będą często pauzować za karkti, ta... inna sprawa jeszcze, że mając na ławce takiego zawodnika jak Dembele (kupionego za 140mln) wszyscy ze szkółki automatycznie są bez szans na grę...
1
To co Griezmann w 1 składzie a Dembele zaczynamy wprowadzać za 2/3 lata?
1
No właśnie, dlatego sądzę, że transfer Griezmanna nie dojdzie do skutku. Nie ma dla niego miejsca w pierwszym składzie.
4
Nie ma opcji żeby Griezmann był zmiennikiem. To po prostu nie jest ten poziom. Jeśli się zgodzi na coś takiego w wieku 27 lat, bardzo mnie to zdziwi.
0
Po kilku meczach się przyzwyczaisz i 30 nie będzie problemem, ale jak się potem przeniesiesz na 60 to będzie spora różnica i nie będziesz chciał wracać do 30 :D
1
Powiedział, że CR gra dobry mecz i kolega jedrek już go przez to nie lubi xDD
0
Czemu w fifie na Xboxie niby?
0
Jest trochę racji w tym co piszesz, lecz nie rozumiem czemu w jednym z twoich poprzednich postów określasz jego życie "kompletnie bezwartościowym". Takie określenie powinno być chyba zarezerwowane dla największych sukinsynów, a nie dla kogoś, kto się po prostu przeliczył, uległ adrenalinie i odszedł robiąc to, co kochał i w czym widział w ogóle sens życia.