VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie ja tak napisałem? Oczywiście, że dostrzegam, ale chyba muszę powtórzyć, że mimo to jednak opozycja też jest przez nich jechana, a TVP nie skrytykuje rządu ni chu.., a przynajmniej nie w takim stopniu, a kary to swoją drogą... chodzi mi o to co pokazują, a nie co by chcieli.
0
No i tu cię zmartwię, bo moja antypatia zarówno do opozycji, jak i do rządu jest raczej podobna, a chodzi mi o to która TV rzeczywiście bardziej manipuluje, a nie która chce bardziej manipulować. Fakty są takie, że na TVN można się dowiedzieć złych rzeczy nt. obu stron, na TVP - jednej strony, podczas gdy obie (przynajmniej według mnie) kompromitują się regularnie.
0
Chyba jakiekolwiek naginanie faktów nie jest dobre. Jeśli zamachowcem był biały chrześcijanin, to pisanie to radykalnym islamskim terroryście o zwykła propaganda.
A co do TVP i TVN to chyba łatwo jest wywnioskować, która strona bardziej manipuluje, no bo wyobraź sobie, że TVP skrytykowałoby władzę w taki sposób, (lub w jakikolwiek inny) w jaki TVN krytykuje opozycję, nie ma na to szans. TVN jest bardziej lewicowa i to jest oczywiste, ale na TVP jest propaganda totalna bez nawet jakichkolwiek przebłysków obiektywizmu i bezstronności.
3
Wyobraź sobie, że TVP w ten sposób krytykuje PiS, albo inaczej, że w ogóle ich krytykuje.
0
Oczywiście standardowo musi być porównanie jednej z największych legend w historii piłki, do kogoś nie będącego na stałe w 1 składzie, grającego w klubie od 1,5 sezonu i dodatkowo na innej pozycji.
A, i Gomes zagrał więcej "lepszych" meczów w tym sezonie niż 1, a o naszym stylu i zawodnikach decyduje Valverde, więc on raczej lepiej wie, kto bardziej pasuje, a kto nie.
12
XD to już jest chyba rekord
2
To co napisałeś jest najgłupszym argumentem w internecie.
0
Jeśli Cou ma być u nas 4 lata i dać tyle magii co Neymar, to ja nie mam nic przeciwko.
0
No ostatnie 4 lata to tak średnio była nasza era :/ co jak co ale LM to jest najważniejsze trofeum
0
Nie. Wystarczy spojrzeć na jakiekolwiek statystyki, albo po prostu obejrzeć mecz. Neymar w tej chwili jest 2 najlepszym piłkarzem na świecie.
0
Niczego nie musisz zamieniać.
0
Dembele idealnie się czuje jak ma przed sobą mnóstwo wolnej przestrzeni, a większość meczów w sezonie będziemy grać ze ściśniętą obroną,
1
On nic nie poprawił, po prostu raz mu wyjdzie coś genialnie, a raz beznadziejnie.
3
Paj*c xDDD
19
Nie pakuj się w to bagno, idź do normalnej pracy ;D
0
"Profil", "edytuj profil", "zmień avatar"
0
Cou, Dembele, Paulinho i Yerry to jest ~352mln (z ewentualnymi zmiennymi), a Neymar to jest 222mln, więc na wzmocnienia poszły nie tylko pieniądze z Neymara.
0
Dodawałeś te komentarze co kilka minut :D
0
Jest tu opcja edytowania komentarzy.
0
Ale ma 20 lat i jest jednym z najlepiej zapowiadających się talentów.
7
Na boku obrony po prostu trzeba mieć sporo tempa, więc Alba.
0
Na miejscu niektórych wielolatów też bym nie wpisywał, bo jeszcze bardziej się w ten sposób pogrążają.
0
A to nie zanotowałem.
0
Każdy kontakt z piłką to była strata, ale po takiej przerwie mnie to za bardzo nie dziwi.
0
Tu nie chodzi o to że źle bo wychowankowie, tylko źle bo nie mamy środkowego napastnika w całej kadrze xD
0
Wolverhampton*
0
Uff już się martwiłem.
0
Rozumiem że z Celtą zagramy formacją 4-6-0?
1
A to nie były maliny?
0
Skąd się wziął ten Oświęcimski? XD każdy tak go nazywa a to jest Oświeciński :D