VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzetelny jesteś, nie ma co xD
1
"Pytanie do graczygracz FUT Squad Battles."
??? :D
0
To trzeba być mistrzem bukmacherskim, żeby to komentować? XD graty ale chociaż te 2 dyszki na oba byś dał i już byłbyś prawie 2 stówki do przodu.
0
Z tego co pamiętam jest zagrożony pauzowaniem w klasyku.
0
Troszkę o co innego pytał kolega :D
7
Playstation 4 w tej chwili jest lepsze praktycznie do wszystkiego
0
Wystarczy spojrzeć na statystyki. Ewentualnie pomyśleć, żeby powstrzymać się od napisania czegoś takiego.
0
Nie mam Ruiego Costy ale jak gram przeciwniko niemu to czasami mój pad błaga o litość.
0
4-3-2-1, pomoc Pogba Matuidi Tolisso, atak Dembele Mbappe Martial i już masz najlepszy skład z zespołów.
0
Ale przecież chodzi o porównanie umiejętności.
1
Miał rozwiązania, tylko że wolał poprowadzić sobie jeszcze piłkę nie wiadomo po co 2 godziny.
1
Roberto jest na boisku.......
1
Denis tylko i wyłącznie wbiega albo kopie w przeciwników.
0
Dobrze, że u nas jest wysoki poziom po ogłoszeniu ZP.
0
W "nawigacji" jest "tabela La Liga 2016/17". Mały szczegół, ale moglibyście poprawic.
0
Na dużo niższym. Od kiedy ogłoszono zwycięzcę ZP, który był oczywisty już od maja (niestety jak widać nie każdy dostrzega to, jak ten plebiscyt wygląda), to poziom na tej stronie po prostu rozbił dno. Jestem tu prawie 2,5 roku i tak źle chyba jeszcze nie było.
0
A ile bramek ma Ronaldo w LM? XDDD Nie no ludzie wy chyba sami chcecie robić z.siebie pośmiewisko xD Messi jest lepszy i można to udowodnić pisząc z sensem
0
Patrząc obiektywnie w 31 minut strzelił 2 bramki i to jest dla ciebie powód jedynie do wyśmiania go przy każdej z nich. Obiektywnie trochę to już się robi śmieszne tutaj.
4
Jaki ty niegrzeczny buntownik jesteś, wow :O
0
No że gdyby Messi pozostał przy swoich umiejętnościach i mówił jak Ronaldo to nic by to nie zmieniło i nadal byłby najlepszy na świecie, więc to nie jest według mnie specjalnie trafne (akurat w tej sytuacji).
0
Gdyby Messi na każdym kroku powtarzał, że jest najlepszy, to by nie był? Byłby.
0
Przecież w finale LM strzelił 2 gole, w tym 2 na 1:0
1
Skoro chcesz wiedzieć na jakiej podstawie, to się po prostu dowiedz. Internet musisz mieć, bo jakoś to napisałeś.
0
Pewnie żeby fcbarca.com głosowała.
1
Socjopate pytaj o pewniaczki.
0
Zwykły artykuł o jednej z gwiazd w drużynie głównego rywala w lidze, w dodatku niecały miesiąc przed meczem, to wszystko xD
0
Genialnie się zapowiada, przecież nie zaprzeczam.
0
Komentarz usunięty
1
Z 5 metrów próbował "lobować", no i przelobował na 4 sektor.
0
Dostałby drugą żółtą i zostałby wywalony z boiska, ale niee nie bylo nawet kontaktu a ten poleciał jak rażony piorunem, powinno go się pokazywać innym aktorzynom xDD