VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to rozumiem, krytykuję tych, dla których PSG nagle stał się wrogiem numer 1 z dziwnych przyczyn, które podałem wyżej.
32
PSG też gra świetną, miłą dla oka piłkę, też jest klubem zbudowanym przez szejków, a dla niektórych to, że nie ma tam Guardioli i zawodnik Barcy MIAŁ CZELNOŚĆ do nich odejść jest powodem, żeby w 1/8 kibicować.. Realowi xDD
2
Javier Nataniel najlepszy.
0
Rashford albo Martial.
8
Oglądam to dzisiaj chyba 5 raz xD
0
Ta jest Griezmann na ławce, Dybala na ławce i jazda. Co wy piszecie? XD
0
A Real po "rewoluzji" Beniteza nie był w trudnych czasach? xD
0
Zidane miał dużo szczęścia, ale tak czy inaczej dokonał czegoś wielkiego i z dnia na dzień odmienił Real niebywale.
0
A, ok, dzięki.
0
A my w 16/17 na wyjeździe nie wygraliśmy z nimi przypadkiem 1:0?
0
Każdy odbiera to inaczej. Tak się składa, że dzięki Neymarowi zaczęło się moje kibicowanie Barcy i w ogóle śledzenie piłki. Sam kocham grać w piłkę i jeszcze nic mnie tak nie zafascynowało, jak gra Neymara, jego dryblingi, swobodny styl, sztuczki... Jestem jeszcze młody i gdy Ronnie odchodził z Barcy miałem zaledwie 7 lat. Neymara zobaczyłem pierwszy raz w 2011 roku scrollując sobie YouTuba i od tamtego czasu śledzę jego każdy mecz, kontakt z piłką, pamiętam każdą bramkę, sztuczkę. W 2013, kiedy zaczynał swoją przygodę z La Liga, było mu dosyć ciężko i mając 12 lat skakałem ze szczęścia po każdej jego bramce. 4 sierpnia to dla mnie jeden z najgorszych dni w roku.
Także Ney, będąc moim idolem na pewno nie jest dla mnie tylko pionkiem :D
0
Komentarz usunięty
1
Pokażmy w takim razie pazur, a nie lecące gówno, które po pewnym czasie zostanie tak czy inaczej do nas odrzucone, bo to właśnie tak działa ta głupia wojenka.
4
Ten mem jeszcze żyje!? :D
1
Tylko że ci "od nas" trochę psują wizerunek kibica Barcy w oczach innych osób, fajnie by było jakby do części dotarło, że ośmieszają tą stronę tekstami typu "Pozdro z La Ramblii" i nie różnią się już niczym od tamtych.
2
Dzisiaj szambo wywaliło konkretnie.
0
Co w tych analizach jest prostackiego? Bardziej prostackie jest rzucanie pustych określeń. Nie wiem jaki masz cel w bronieniu tych półmózgich "rycerzy", którzy "reprezentują" La Ramblę na fioletowej.
0
To chyba oczywiste, że przykłady są na wiadomej stronie, a cytować nie będę bo Madzia mi jeszcze bana wlepi.
0
Wolałbym, żeby pasy szły do samej góry.
1
Nie zapomnij 3 raz napisać "Real" z małej litery bo jeszcze ktoś pomyśli, że nie jesteś super antymadridistą xD cieszenie się, żartowanie spoko, ale pisanie idiotyzmów na fioletowej, czy "real" jest po prostu śmiesznie głupie.
0
Serio nie ma dla ciebie różnicy pomiędzy cieszeniem się, a krucjatami na fioletową i robieniem z siebie debila? XD
0
Real i Barca są najlepszymi drużynami na świecie i mają zarówno najwięcej hejterów, jak i fanów na świecie i takie dogryzanie, przypominanie rzeczy sprzed paru lat miało, ma i będzie mieć miejsce, czy tego chcemy, czy nie, po obu stronach, nie oszukujmy się... może zapamiętujesz po prostu w większość tylko hejty na Barce, bo one cie denerwują i zapadają w pamięć, kiedy widzisz jakieś śmiechy z Realu to po prostu się uśmiechasz, scrollujesz dalej i zapominasz. Od ładnych paru sezonów na bieżąco śledzę piłkę w internecie na przeróżnych stronach i ciężko jest mi ocenić, która strona bardziej obrywa, a jestem zagorzałym fanem Barcy małego.
A poza tym to chyba lepiej, żebyśmy to my pokazali, że jesteśmy lepsi i nie małpowali tych debilnych zachowań, co nie? Śmiać się można, wiadomo, ale po co te krucjaty na fioletową? Tam w tej chwili jest taki obóz La Ramblii, że tutaj nigdy nie było nawet w połowie tylu hala dzieci, w tym momencie to my bardziej się ośmieszamy.
0
No tak my tacy biedni i wiecznie poniżani... w tej chwili liczba "podszywek" u nich jest nieporównywalna z tym, co jest u nas w takich sytuacjach. Tam co kilka komentarzy dosłownie jest jakiś "visca łebek". Czytam i czuję zażenowanie, bo potem kibice Barcy są kojarzeni z tymi idiotami.
0
Oni po prostu chcą jeszcze większego wyzwania
0
No w tym sezonie często noszą tego wilka akurat xD
0
Zgaduję, że 5 miesięcy po odejściu tamtych zawodników również niektórzy płakali ;)
2
Usuń pierwsze 2 znaki zapytania i spójrz wtedy, czy te zdania nie wyglądają lepiej :D
1
Twój kolega kiedyś musiał być wyjątkowo mądry xD
0
Ni chu*a. Miłej soboty!
1
O panie toś dowalił, hehehehe