0

Dziwni jesteście.

25

Valverde jest bardziej cierpliwy w stosunku do Gomesa niż Gomes.

0

Póki co najlepszy kalendarz na styczeń jaki tu widziałem (a były chyba 3 czy 4). Genialne, szacun.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pełka, Ćwiąkała, Laskowski, Wolski

2

Bardzo ładnie, ale ja wolałbym zamiast tej "korony" która oddziela obie części obrazu zwykłą, prostą linię idącą po skosie i bardziej czytelną czcionkę przy meczach, reszta mistrzowska.

13

Większość z tej kadry co podałeś nawet nie będzie powołana, mogę się założyć.

0

Neymar zaliczył asystę z Caen. Proszę mi tu poprawić ten wielki, przeogromny błąd w tym momencie, może się nie pogniewam.

0

Nie trzeba wygrywać 1 ligi, wystarczy do niej awansować.

3

Skoro już nawet Madridista2308 tak pisze, to sytuacja musi być poważna.

1

W drugim sezonie zdobyliśmy dublet, co jest bardzo dobrym wynikiem, a to, że gra nie była szczególnie zadowalająca, to druga sprawa.

Nie zgodzę się co do tego, że Enrique jedynie powielał taktykę Guardioli. Za jego kadencji zespół był bardziej uniwersalny, strzelaliśmy sporo bramek z kontry, nie stawialiśmy tylko na posiadanie piłki.

Valverde póki co wykonuje fantastyczną robotę, lecz sezon nie jest nawet na półmetku i póki co mamy ligę w garści, ale Puchar Króla i Liga Mistrzów to nadal są 2 ogromne wyzwania i możemy się pożegnać z tymi rozgrywkami w tydzień czy dwa. Moim zdaniem na ten moment nie jesteśmy głównymi faworytami w Lidze Mistrzów, mamy dużo szczęścia i gra może być lepsza (wiadomo, że po kontuzji wróci jeszcze Dembele). W meczu z Realem odnoszę wrażenie, że gdyby nie głupota Carvajala, nie wygralibyśmy tego meczu, Real w pierwszej połowie był lepszy i mógł wyjść na prowadzenie.

1

No i jeszcze RAC1, co chwilę widziałem to radio podawane jako źródło xD

0

Bardziej chodzi mi o to, że większość klasowych piłkarzy tak na prawdę boi się przyznać oczywistość w postaci np. tego, że zagrali świetny mecz. Ktoś strzela hattricka po 3 indywidualnych akcjach na wagę zwycięstwa i po meczu jest "eeee nooo przede wszystkim drużyna zagrała świetny mecz, należy podziękować trenerowi, kibicom, sztabowi, teściowej..."

0

Zawsze jak coś napiszesz mam wrażenie że jesteś najarany xD

0

Da się.

0

Tak, wiemy. To był żart polegający na przesadnym porównaniu siły McGregora do agresywnej gry i brutalności Ramosa i Casemiro.

0

"Czy widziałeś Roberto mówiącego taki tekst jak CR po zdobyciu ZP?" No Roberto nie zdobył ZP, a tym bardziej pięciu, więc ciężko ich porównywać w tym temacie xD przesadna skromność jest tak samo głupia jak przesadna pewność siebie, choć nie ukrywam, że CR jest wielkim narcyzem, ale przynajmniej nie boi się jasno powiedzieć, co myśli.

0

No było parę ładnych akcji, ale większość to po prostu podania do tyłu.

0

Fajne staty teraz zapodałeś, nie powiem :D

8

Nie za bardzo rozumiem z czego się wzięło to chwalenie się tutaj, że ma się głupich kolegów xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Google raczej by się nie pytał, bo do tego został stworzony :v i nie dziwi Cię to, że ktoś woli zadać pytanie na forum i czekać na odpowiedź, zanim sprawdzić to w dwie sekundy?

8

Piszmy sobie w każdym komentarzu teraz tylko "Wesołych Świąt", pewnie, bo jeszcze kogoś urazi coś innego i zepsujemy mu wigilie :

0

Warto jest kupować "perełki" po 19-22 lata, lecz najpierw trzeba mieć w składzie również doświadczonych zawodników.

0

@baarcelona będziemy tęsknić (o ile dotrzymasz obietnicy i usuniesz konto) :D

3

Typ zaspamował sekcję komentarzy skopiowanym "je**ć barcelonę" tak, że z pół minuty scrollować było trzeba i dostał bana na... 2 tygodnie xD

3

"Gdyby gracze Królewskich byli łyżwiarzami figurowymi, w drugiej połowie przewracaliby się nawet przy pojedynczym rittbergerze." - redakcja rm.pl dawno w takiej formie nie była jak po dzisiejszym meczu.

2

W 1 połowie trochę łatwo żółtko wyłapał po faulu na Modriciu, ale ogólnie dobry mecz.

4

Za "poweryfikowane" dostałem bloka w sekundę xD

1

Powiększył obwód ciała, gdyby nie jego ręka piłka przeleciałaby dalej i mogło być groźnie, to, że próbował zachować pozory, że niby ma ją przyklejoną do pleców nie ma znaczenia, bo była ona oddalona od ciała o jakieś kilkadziesiąt centymetrów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?