VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwni jesteście.
25
Valverde jest bardziej cierpliwy w stosunku do Gomesa niż Gomes.
0
Póki co najlepszy kalendarz na styczeń jaki tu widziałem (a były chyba 3 czy 4). Genialne, szacun.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pełka, Ćwiąkała, Laskowski, Wolski
2
Bardzo ładnie, ale ja wolałbym zamiast tej "korony" która oddziela obie części obrazu zwykłą, prostą linię idącą po skosie i bardziej czytelną czcionkę przy meczach, reszta mistrzowska.
13
Większość z tej kadry co podałeś nawet nie będzie powołana, mogę się założyć.
0
Neymar zaliczył asystę z Caen. Proszę mi tu poprawić ten wielki, przeogromny błąd w tym momencie, może się nie pogniewam.
0
Nie trzeba wygrywać 1 ligi, wystarczy do niej awansować.
3
Skoro już nawet Madridista2308 tak pisze, to sytuacja musi być poważna.
1
W drugim sezonie zdobyliśmy dublet, co jest bardzo dobrym wynikiem, a to, że gra nie była szczególnie zadowalająca, to druga sprawa.
Nie zgodzę się co do tego, że Enrique jedynie powielał taktykę Guardioli. Za jego kadencji zespół był bardziej uniwersalny, strzelaliśmy sporo bramek z kontry, nie stawialiśmy tylko na posiadanie piłki.
Valverde póki co wykonuje fantastyczną robotę, lecz sezon nie jest nawet na półmetku i póki co mamy ligę w garści, ale Puchar Króla i Liga Mistrzów to nadal są 2 ogromne wyzwania i możemy się pożegnać z tymi rozgrywkami w tydzień czy dwa. Moim zdaniem na ten moment nie jesteśmy głównymi faworytami w Lidze Mistrzów, mamy dużo szczęścia i gra może być lepsza (wiadomo, że po kontuzji wróci jeszcze Dembele). W meczu z Realem odnoszę wrażenie, że gdyby nie głupota Carvajala, nie wygralibyśmy tego meczu, Real w pierwszej połowie był lepszy i mógł wyjść na prowadzenie.
1
No i jeszcze RAC1, co chwilę widziałem to radio podawane jako źródło xD
0
Bardziej chodzi mi o to, że większość klasowych piłkarzy tak na prawdę boi się przyznać oczywistość w postaci np. tego, że zagrali świetny mecz. Ktoś strzela hattricka po 3 indywidualnych akcjach na wagę zwycięstwa i po meczu jest "eeee nooo przede wszystkim drużyna zagrała świetny mecz, należy podziękować trenerowi, kibicom, sztabowi, teściowej..."
0
Zawsze jak coś napiszesz mam wrażenie że jesteś najarany xD
0
Da się.
0
Tak, wiemy. To był żart polegający na przesadnym porównaniu siły McGregora do agresywnej gry i brutalności Ramosa i Casemiro.
0
"Czy widziałeś Roberto mówiącego taki tekst jak CR po zdobyciu ZP?" No Roberto nie zdobył ZP, a tym bardziej pięciu, więc ciężko ich porównywać w tym temacie xD przesadna skromność jest tak samo głupia jak przesadna pewność siebie, choć nie ukrywam, że CR jest wielkim narcyzem, ale przynajmniej nie boi się jasno powiedzieć, co myśli.
0
No było parę ładnych akcji, ale większość to po prostu podania do tyłu.
0
Fajne staty teraz zapodałeś, nie powiem :D
8
Nie za bardzo rozumiem z czego się wzięło to chwalenie się tutaj, że ma się głupich kolegów xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Google raczej by się nie pytał, bo do tego został stworzony :v i nie dziwi Cię to, że ktoś woli zadać pytanie na forum i czekać na odpowiedź, zanim sprawdzić to w dwie sekundy?
8
Piszmy sobie w każdym komentarzu teraz tylko "Wesołych Świąt", pewnie, bo jeszcze kogoś urazi coś innego i zepsujemy mu wigilie :
0
Warto jest kupować "perełki" po 19-22 lata, lecz najpierw trzeba mieć w składzie również doświadczonych zawodników.
0
@baarcelona będziemy tęsknić (o ile dotrzymasz obietnicy i usuniesz konto) :D
3
Typ zaspamował sekcję komentarzy skopiowanym "je**ć barcelonę" tak, że z pół minuty scrollować było trzeba i dostał bana na... 2 tygodnie xD
3
"Gdyby gracze Królewskich byli łyżwiarzami figurowymi, w drugiej połowie przewracaliby się nawet przy pojedynczym rittbergerze." - redakcja rm.pl dawno w takiej formie nie była jak po dzisiejszym meczu.
2
W 1 połowie trochę łatwo żółtko wyłapał po faulu na Modriciu, ale ogólnie dobry mecz.
4
Za "poweryfikowane" dostałem bloka w sekundę xD
1
Powiększył obwód ciała, gdyby nie jego ręka piłka przeleciałaby dalej i mogło być groźnie, to, że próbował zachować pozory, że niby ma ją przyklejoną do pleców nie ma znaczenia, bo była ona oddalona od ciała o jakieś kilkadziesiąt centymetrów.