VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przepadam za nim przez jego aroganckie zachowanie, ale w przeciwieństwie do wielu tutaj, szanuję za to, że ciężką pracą osiągnął tyle ile osiągnął.
5
Dobrze że napisałeś o dystansie bo już się cały gotowałem.
1
Ale oni niech o LM walczą w tej lidze...
0
Ronaldo nie grałby w pierwszym składzie.
3
Jak już wypiliście za Gomesa to musi być grubo.
0
O kurwa, zaraz, który rok my mamy? Ten plan z wehikułem chyba się powiódł :o
0
Jesteś kolejnym co chce Griezmanna na ławkę? Suarez pokazał, że wciąż jest na topie.
0
W niedziele są zazwyczaj najniższe ceny.
0
Zaprzeczyli żeby mieć spokój, to fakt, tyle, że jest to również jednoznaczne z brakiem zainteresowania, bo ja sobie nie wyobrażam, by po takim komunikacie (bez znaczenia co miał na celu), transfer doszedł do skutku.
Poza tym sądzę, że jednak zarząd jak i sztab zdają sobie sprawę, że w umieszczenie w 11 Messiego, Suareza, Coutinho, Dembele i Griezmanna jest praktycznie nierealne, tym bardziej biorąc pod uwagę to, jak bardzo Valverde w tym sezonie zależy na dyscyplinie defensywnej w 2 linii. No i wydatek rzędu 450mln w sezonie nie tylko zniszczyłby nasz wizerunek w kontekście naszej "filozofii", ale i spowodowałoby problemy z FFP, jak mniemam.
0
Dzięki czemu? Barca zaprzeczyła informacjom co do Griezmanna. Nie ma dla niego pozycji (a na ławce nikt z kwartetu Messi-Suarez-Cou-Dembele nie będzie siedział), Suarez pomimo wieku jak widać nadal jest Suarezem, no i kiedy my chcemy dawać szanse wychowankom jak mielibyśmy w jeden sezon wydać ok. pół miliarda euro..
9
Po wstępie pomyślałem, że jakaś tragedia ci się wydarzyła w rodzinie.
1
Tak, na PSie jest Playstation Plus
2
Ja zerwałem bo na meczu mi kosę sprzedali. Skończyło się na tym, że 3 rok czekam na powrót do sportu. Przecież to jest momentalny zryw i przeokropny ból, jak to się może stać podczas leżenia czy siedzenia nie mam pojęcia xD
0
Jutro ma być ta 11, a jak nie to trudno, poczekam na TOTSY XD
0
Mam odłożone 25 paczek i nie wiem kiedy je otworzyć xD najprawdopodobniej jutro będzie 11
0
To jest mądre pierdzielenie xD po prostu musi się przyzwyczaić i będzie git, ale fakty są takie, że do tej pory znany był z rajdów po skrzydle i wykorzystywaniu wolnego miejsca. Neymar w Santosie w moim odczuciu lepiej czuł się w grze kombinacyjnej.
0
Ja z chęcią przyjąłbym Seriego.
5
Biedny Di Maria pewnie jest nękany przez Neymara na treningach i musi się mu tłumaczyć ze strzelonych bramek, temu Neymarowi już zupełnie odwaliło..
XD nie mogę z was. Zapewne ktokolwiek inny byłby na miejscu Neymara i sytuacja wyglądałaby tak samo, ale trzeba się do wszystkiego przyczepić.
1
Chyba nikt nie podważa tego, że jeśli chodzi o całą karierę, to lepszy jest Ronaldo, ale chodzi o to kto aktualnie jest lepszy.
3
Tyle że STS chyba nie daje kasy na marci dla babci.
1
Tutaj czasami wystarczy napisać, że Ronaldo jest dobrym piłkarzem, a obronienie LM dużym osiągnięciem, żeby przez niektórych zostać uznanym za białego rycerzyka.
2
Na jego miejscu chyba bym nie przyjął żeby przypału nie było.
0
Czemu Monika a nie Marlena?
0
Podatki.
2
He
0
"M'bappe"? Raczej "Mbappé"
2
Wyjdź z Futa i wejdź z powrotem.
0
No i sombrero u Neya było jeszcze z obrotem :D
0
Co post to większe bzdury xD
28
"Valverde ma szczęście, że bronią go wyniki" jakoś mnie to rozbawiło xD